folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Güngören Bombacısı Yakalandı...

Güngören Bombacısı Yakalandı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Bu şerefsizlere mapusta bişey yapaabileceklerini sanmıyorum....Keşke herkesin gözü önünde asabilseler şu şerefsizleri.

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    geri dönen hiç bişi olmayacak

ebedi devlet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    bu yakalananlar bombayı yapan patlatanlar  yakalanmış  çok şükür....ya bu işi organize edenler ..bunların ağa babaları..hala s.nek avlıyorlar bataklıgı kurutmalılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

bu güngören bombacısı ve tayfası bizim buralı çıktı(beylikdüzü)esnafların çoğu tanıyomuş..benim dayımda esnaf..tayfasından birini çk iyi tnıyomuş ..diyo ki çok iyi bir insandı çok güvenilir,saygılı bir insandı diyo

Madem öyle iyi bir insandı niye böyle ibnelikler yaptı..zaten öyle insanlardan korkcaksın :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ergenekon değilse bende kendi a.q.

hafiften başla sen ozaman hacı :D

artık komık olmaya başladınız deprem olsa ergenekon yaptı dıceksınız iyice bokunu çıkardınız haa :D 

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Ah ah! Hapis cezası, bu şerefsiz köpekler için ceza bile sayılmaz.! Bunları taksimin orta yerine bırakacaklar bak bakalım o adamı yaşatıyorlarmı? TBT taksim buluşması yaparız; çorbada bizimde tuzumuz olsun diye. :| 

selam gençlik!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    İşkenceye karşıyım amma Velakin Çoluk çocukla uraşan, Zaten Hayatı zehir gibi yaşayan Vatandaşıma Hareket çeken, Onların Bebeleri ile Birlikte Öldürülmesini Sağlayan Canavar İnsanlık dışı Mahlukatların Liğme Liğme Edilerek Meydanda İbret olması için İşlem yapılmasını Şiddetle Arzuluyorum. Şerefsiz Haysiyetsizler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Bilmiyorum izlediniz mi haberlerde. İçlerinden biri ifadesinde yaptıklarından dolayı çok pişman olduğunu, pişmanlık yasasından yararlanmak istediğini söylemiş. Duyunca delirdim sinirden. Bu ibneler haklı aslında hapis cezası falan vermeyeceksin. Bu kişiler şu gün şu saatte güngörende serbest bırakılacaktır, halkımıza duyrulur diye birkaç gün öncesinden duyuru yapıp salacaksın itleri. Linç bildiğim kadarıyla suç da değil. Ne güzel olmaz mı?

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:

Bilmiyorum izlediniz mi haberlerde. İçlerinden biri ifadesinde yaptıklarından dolayı çok pişman olduğunu, pişmanlık yasasından yararlanmak istediğini söylemiş. Duyunca delirdim sinirden. Bu ibneler haklı aslında hapis cezası falan vermeyeceksin. Bu kişiler şu gün şu saatte güngörende serbest bırakılacaktır, halkımıza duyrulur diye birkaç gün öncesinden duyuru yapıp salacaksın itleri. Linç bildiğim kadarıyla suç da değil. Ne güzel olmaz mı?

Haklısın Baklava Çalan Çocuklarımıza 30 Yıl verirler Cinayet işleyen Adamlara Serbest eder Üstümüze Tekrar salarlar Hemide Gizlice. Anaaa birde bakarsın günün birinde Oturduğun Parktaki Çöp Kutusunada Bomba Koyar ve Ailenin biricik Evladı Seni Ve oradan Geçen Bir Aileyi ortadan kaldırırlar.

Abarttın Hoca demesin kimse, Tren de Telefon Çalma Bahanesiyle Öldürülen Adamdaki Failler Bir çok Kez Yakalandı Tehlikeli Olduklarını Bile bile Topluma Salmadılarmı Bu itleri.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    kimse onları serbest bırakamz ;) bırakırlarsa biz giderz bi karambolde adam linç olur :D

We can be more, we can be much more.
Toplam Hit: 3363 Toplam Mesaj: 31