folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Günlük 1M Aktif Mobil Kullanıcı - Ne Kadar Kazandırır ?

Günlük 1M Aktif Mobil Kullanıcı - Ne Kadar Kazandırır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

Arkadaşlar günlük Net ; 1M üstü aktif kullanıcısı olan , uygulamada geçirilen ortalama süre : 12 -14 dakika. 

Çok iyi bir analiz yapmam gerekmekte, admob, adsense veya xxx tavsiyeniz ile aşağıdaki tablo için ortalama kazanç tahmininde bulunabilir misiniz ?

-- EN iyi / En çok kazanabileceğim, mantık ve ortalama kazanç belirtebilir misiniz ? 

-- Günlük Aktif / Mobil / 1.000 Kullanıcı Ortalama : Kaç TL bırakır ? 
    -- Günlük Aktif / Mobil / 10.000 Kullanıcı Ortalama : Kaç TL bırakır ? 
    -- Günlük Aktif / Mobil / 100.000 Kullanıcı Ortalama : Kaç TL bırakır ? 
    -- Günlük Aktif / Mobil / 1.000.000 Kullanıcı Ortalama : Kaç TL bırakır ?

Yukarıdaki tabloya göre günlük en çok hangi reklam ağı ile, veya hangi yöntem ile ne kadar kazanırdınız ?

Arayan yok, Soranı skim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

ürün satışı yaparsan ayda parayı koyarsın hertürlü

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

ürün satışı yaparsan ayda parayı koyarsın hertürlü

ürün satışı vs girmem o işe reklam taraflı düşünüyorum.

Reklam olarak ortalama kazanç ne olur bunları bilmem gerekiyor.

kUz3y tarafından 17/Eyl/18 19:27 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Bunun cevabını kimse sana veremez girip bakıcaksın kategorine göre tbm ler kaç rekabet nasıl ona göre ortalama bi fiyat hesaplicaksın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

süre ip bölge ip aralıgı vs vs hersey etkiliyor.. yani bunun bir hesabı olamaz ama 1m aktif kullanıcı günlük olan bir uygulama güzel para kazandırır

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Şimdi uygulama nedir  genel hitap kitlesi nedir vs biraz tüyo vereydin ona göre yol çizilir 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

günlük 100k aktif oyuncu ile, 30 - 40k aylık kazanan arkadaşım var.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

Bunun cevabını kimse sana veremez girip bakıcaksın kategorine göre tbm ler kaç rekabet nasıl ona göre ortalama bi fiyat hesaplicaksın

katılmakla bırlıkte gunluk1 mılyon kullanıcı cıddı rakam hocam 

demografıye gore cıddı reklam butcesı kazandırır aylık 50 k cıkartır dıye dusunuruyorum 

detay verırsen pmle yonlendırebılırım merak ettım

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

bu rakamların  hiç biriyle revenue hesaplanmaz. reklamı alım gücü belirler, bu da revenue'e etki eder. geri kalan değişkenler reklam ağın, yerleşimin, internet bağlantısı, banner veya geçiş reklamı mı gibi. bir milyon değil günlük 10 bin session yapsan çok iyi paralar kazanırsın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

https://www.admost.com/ 

GuArDiAn55 tarafından 18/Eyl/18 03:16 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Benim bir uygulamamda günlük giriş 80k iken aylık kazancım 3k-7k arası seyreliyordu. 

Bir uygulamamda şuan günlük 8k giriş var ortalama süre 40-50 dakika. Aylık 1k para getiriyor. 

Kışın mesela efsane para veriyor adsense. Yazın ortalığı kasıp kavuruyor para bile alamıyorsun bazen kesinti mesinti yapıyor. Ülkeden ülkeye değişiyor birde.

Sen türkiyede 10.000 tıklamaya maksimum 7k para kazanırsın o da maksimum göreceğin rakamdır onun dışında genelde 0.16-0.2 kuruş arası verir bu da sektöre göre değişkenlik gösteriyor.

10.000 tıklamaya türkiyede tahminimce 2-3.5k arası bir para getirir. Şayet yurt dışına hitap eden bir şey ise 10.000 tıklamaya 10 bin hatta 20-25 bin civarını dahi görebilirsin.

Bazı tıklamalara 7 TL kazandığımı gördüm . Tek tıklamaya. Tabi dediğim gibi o anki reklam türüne değişkenlik gösteriyor.

Bu analizler gerçektir. Kendi uygulamalarımdan örnek verdim. Gerisini sen düşünürsün :D

Ha kestiremiyor , başka soruların da var ise you know my number :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1512 Toplam Mesaj: 11
ios android uygulama