folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gunluk Olarak İdda Takip Eden Arkaslara

Gunluk Olarak İdda Takip Eden Arkaslara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Erkek
    Nako19 bunu yazdı

iddaa demişken facebookta bikaç haftadır bikaç kişiyi takip ediyorum adamlar harbi tutturuyo iyide oran veriyolar okula bi gidiyim netten oynıcam arkadaştan öğrendim bende o adamları o sürekli oynuyo adamların verdiği maçlar geliyo bu aç gözlülüğünden fazla maç yazıyo yatıyo isteyen olursa söylerim 

Kamki ayıp edion gönder siteyi yav.^v^ 

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek
    Nako19 bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    Nako19 bunu yazdı

iddaa demişken facebookta bikaç haftadır bikaç kişiyi takip ediyorum adamlar harbi tutturuyo iyide oran veriyolar okula bi gidiyim netten oynıcam arkadaştan öğrendim bende o adamları o sürekli oynuyo adamların verdiği maçlar geliyo bu aç gözlülüğünden fazla maç yazıyo yatıyo isteyen olursa söylerim 

O adamların hepsi önce 100 tane maç yazıp sonra silen dallamalar. Geçenlerde yine oldu adam 16 maç yazdı sadece 3 tanesi tuttu diğerlerini sildi. Birde adam xxx maçına iy 1 - ms 0 dedi. Kazandırdık dediği kuponda iy 2 - ms 0 olarak yazıyor. Yani sakın ola o adamların verdiği maçlara yüksek basmayın. İlla basacam diyosan önce maçları sende kontrol et sonra 5 lira ateşle.

yok hocam senin dediğini yapan adamları biliyorum bu adamlardan bildirim geliyo paylaştıkça bakıyorum yatan olursa silmiyo söylüyo şunlar tuttu şunlar yatıı diye o yüzden söyledim zaten senin dediğin adamların paralı grupları var bunların yok o yüzden yalan söyleme gereği duymuyolar

edit:

Hacı o grupları biliyorum.Sen adama para ödüyorsun oda sana maç veriyor.Zaten maçları bilebiliyorsa neden parayla satıyor biraz mantıklı düşünün.Kuponlar hep şoplu. Ondan bundan aldığı parayla maç yapıyor içinden birisi tutarsa da şansa onu yayınlıyor.Bu face gruplarına dikkat edin yayınladıkları kuponun altında yorum yap kısmı hep pasiftir.Tutmayanlar kötü yorum yapmasınlar diye kapalıdır. 

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Nako19 bunu yazdı

banada pmle ateşler misin hocam?

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı
    Nako19 bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    Nako19 bunu yazdı

O adamların hepsi önce 100 tane maç yazıp sonra silen dallamalar. Geçenlerde yine oldu adam 16 maç yazdı sadece 3 tanesi tuttu diğerlerini sildi. Birde adam xxx maçına iy 1 - ms 0 dedi. Kazandırdık dediği kuponda iy 2 - ms 0 olarak yazıyor. Yani sakın ola o adamların verdiği maçlara yüksek basmayın. İlla basacam diyosan önce maçları sende kontrol et sonra 5 lira ateşle.

yok hocam senin dediğini yapan adamları biliyorum bu adamlardan bildirim geliyo paylaştıkça bakıyorum yatan olursa silmiyo söylüyo şunlar tuttu şunlar yatıı diye o yüzden söyledim zaten senin dediğin adamların paralı grupları var bunların yok o yüzden yalan söyleme gereği duymuyolar

Hacı o grupları biliyorum.Sen adama para ödüyorsun oda sana maç veriyor.Zaten maçları bilebiliyorsa neden parayla satıyor biraz mantıklı düşünün.Kuponlar hep şoplu. Ondan bundan aldığı parayla maç yapıyor içinden birisi tutarsa da şansa onu yayınlıyor.Bu face gruplarına dikkat edin yayınladıkları kuponun altında yorum yap kısmı hep pasiftir.Tutmayanlar kötü yorum yapmasınlar diye kapalıdır. 

işte onları biliyorum bu bahsettiklerimide onlardan sanıyodum arkadaş gösterdi beraber takip ettik günlerce dediği gibiymiş o hergün netten oynuyor bayağıda kazandı yanımda sevinçten neler yaptı :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hacı pm at da kontrol edelim bi..

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Hocam pm atarmisin bizde bakalim.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    DeTr bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Hocam öyle bir durum yok, bir ortalama yok. Şampiyonlar ligi başlar haftada 2-3 tane olur derbi maçları olur tek maç, bazı aylarda hiç olmaz ama yılda 15 - 20 yi geçmez diye bir rakam atayım kafadan yinede. Tek maçlarda da oran genelde 1.70 - 2.40 arası olur çoğunlukla

15-20 mi az olur hocam sadece futbola bağlama idda baya genişledi basketbol maçlarındada tek maç oluyor çok daha fazla tek maç vardır bence yıllık olrak 

İlk sayfada ikinci postumda belirtmistim hocam basket ve milli maclar da dahil 20 yi gecmez diye tahmn ediyorm ama tabiki benimkisi sadece bi tahmin

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Adamin profilini pm atmak nedir la ? Acik acik konuya yaz da hep beraber bakalm :)

Hocam o adamlar yalan soyluyor. %100 bile tuttursa yalan soyluyor. Sadece cok iyi takip ediyor olabilir ama kimse gaipten haber veremez :D :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Adamin profilini pm atmak nedir la ? Acik acik konuya yaz da hep beraber bakalm :)

Hocam o adamlar yalan soyluyor. %100 bile tuttursa yalan soyluyor. Sadece cok iyi takip ediyor olabilir ama kimse gaipten haber veremez :D :D

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005238317577 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008054117214 

https://www.facebook.com/realfixedgames12?ref=profile 

https://www.facebook.com/MichaelGreenFix?fref=ts 

al hocam haklısın aslında niye pm attıysak :D

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Nako19 bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005238317577 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008054117214 

https://www.facebook.com/realfixedgames12?ref=profile 

https://www.facebook.com/MichaelGreenFix?fref=ts 

al hocam haklısın aslında niye pm attıysak :D

Eyvallah bi bakalim şunlara. Burdan Zengin olursam mal varligimi %10unu sana vercem :)

Toplam Hit: 1918 Toplam Mesaj: 32