folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Günün Fırsatı | 16GB Sandisk Cruzer Blade USB Bellek | Gittigidiyor...

Günün Fırsatı | 16GB Sandisk Cruzer Blade USB Bellek | Gittigidiyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ne zaman gelir bu ürün. hala Kargo yapılması bekleniyor diyor

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Satış sona ermiştir. 

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sandisk cruzer 4gb kullanıyorum keşke daha yüksek boyutlusunu alsaydım çok memnunum sandiskten şaşmayın yolda kalmayın x)

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Bende kullanıyorum 16gb önceden almıştım ben ama memnunum.Birde U3 özelliği var program menüsü var program çalıştırabiliyorsun flashda şifreleyebiliyorsun programlarda binevi portable gibi ama ben kullanmıyorum u3 ü boşuna yer kaplıyor :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

hacı ben onu diyecektim günün fırsatları kampanyalar tek topic altında oluşturulabilir.

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

kargo ücreti sana ben 37 tl den istediğin kadar yollayım 20 taneden fazla siparişte kargoda benden

edit : markası verbatim

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

umit bunu yazdı:
    -----------------------------

ne zaman gelir bu ürün. hala Kargo yapılması bekleniyor diyor

-----------------------------

aynen kargolanmadı daha 

bakalım sabah mesaj atmıştım daha dönmedi 

zaten bildigim kadarıyla 3 iş günü + 1uyarı günü içide toplamda gelmezse iptal edilio diye biliyorum

uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

usb bugun elime ulaştı 

nekadar küçük bişimiş bu :S 

çıkarıp takarken elimde kalcak diye korkarak elliyorum :D 

uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

üründe sorun çıkmıs isterseniz 9martta kargoya verelim vs. dedi. iptal ettim

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

beyler altın çileğin fiyatı düşmüş

http://urun.gittigidiyor.com/Guclu-Yag-Yakici-Altin-Cilek-Sadece-29-TL_W0QQidZZ36993806

59 dan 29 liraya düşmüş. aldım bi tane 110 tane satılmış bugün. saat 10 da açılmış ilan. almak isteyen varsa hiç kaçırmasın

bide wd 1 tb 110 liraya inmiş. ihtiyacı olan bunu da kaçırmasın bu fiyat çok iyi.

http://gunun-firsati.gittigidiyor.com/WESTERN-DIGITAL-Elements-Tasinabilir-HDD-36991071

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 3309 Toplam Mesaj: 24