GUNUN REZALETII:)))):((((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Birbirinize yalanmayın pataklarım

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    buda benden:
    bizim patron biraz asabi bi tiptir.
    cok yogunum isi var bagirarak kimse bana telefon baglamasin arizalarinizda olsa aramayin beni diye bagirdim
    telefon caldi bagirarak : 'beni aramayin demedimmiiiiiiiiiiiiiii' bagirdim. herkes duyuyor beni
    sonra soyledigim tek kelime: 'bu bu buyrun patron'
    patron kahkaha atiyordu...
    tabi sirkette acaip rezil olmustum...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    pazar günü Hasan Şaş'ın düğününe gittik. Hotel'in önünden kamyon geçiordu. Durdu sordu.

Kamyoncu : Hayırdır ya bu ne kalabalık.
    Çocuk : abi düğün war dedi.
    Kamyoncu : Kimin düğünü ya?
    Çocuk : Hasan Şaş'ın abi
    Kamyoncu : Haa. topçu olanmı?
    Ben : Yok abi İnşaat Mühendisi Hasan Şaş.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Muahhaha ben size bi anlatiyimde kötü gün nasıl olurmuş görün. Bizim lavuk 11. sınıflar okul sitesini yaptılar bizde üç kişilik arkadaş grubuyla ziteyi çökerttik (lamerce bi yöntemdi ama olsun). Neyse piçler anladılar bisim yaptığımısı ip yi falan aldırlar saten, site açılınca bi parmak işareti çıkıyo soora da küfürler falan var. Neyse gittik bi hocamısdan yardım istedik neyse bu dediki ben müdür beyle konuşacam siz derse girmeyin dedi bisde kapının önünde oturuyos hemde şimdik ne bok yiyeces onu düşünüyos. Derken karşıdan müdür geliyo bis içimizden hassiktir diyos müdür sınıfa gircek bis diyoski hocam sınıfa girmeyin o üç kişi biziz adam diyo ki ne üç kişisi, ya hocam o üç kişi biziz diyos biz gene adam dioki ne üç kişisi siz neden sınıfta değilsiniz. Muahaha neyse biz içeri girdik buda girdi yarım saat okul muhabbeti yaptı sonra dediki şimdi gelelim esas konuya Milli Eğitim Müdürlüğünden geliyorum (söylentilere göre küfürlerden sonra bizi yakalatmak için pc mühendisi falan çağırtacakmış) (biz tabi üç buçuk üçbuçuk) Hepinize tiyatroya götürüyorum dedi biz bi ohhh çektik. Sonradan öğrendiimize göre müdür milli eğitime gidince, hocada onu bulamamış haliyle sonrada derse gitmiş :))

jack daniels 160 yaşında
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nıhahahaahah sızı rezıller sızı nihahahah!

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    konuyu tekrar hortlatçam ama bendede güzel bi rezillik var

Lise 1 deyken (geçen sene) ilk dersti ve kimyaydı.Bende kimyayı hiç sevmem zaten.Ben en arkada duvar kenarında oturuyorum kendimi dersten soyutlamış uyuyorum.Yanımdaki arkadaşta benim gibi sınıftada bayaa gürültü var.Sonra birden güm güm güm diye bi ses geldi ben de yandaki arkadaş veya başka bi arkadaş yapmıştır diye yüksek sesle KIIIIIRRRR!!!! diye bağırdım sınıfta bi sessizlik oldu.Meğersem bizim kimyacı sınıfı susturmak için masaya vuruyomuş.Bi 5 dakka kimyacı bana dik dik baktıktan sora derse devam etmişti ama manyaq rezil olmuştum o derste yaa.

sora gidip kadından özür falan diledim ama bayaa rezil olmuştum yaa    ahh eski günler ahh :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    martyn ibesi 3 sene önce bana nası yüklenirsin lan sen :) yavşak demek forum dierlerine benzemesin he bens ana gösteririm :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek
    abi zaman kotu.kolla dötüü

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nostalji işte:D:D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
Toplam Hit: 4490 Toplam Mesaj: 20