folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Güvenli Sağlam Yeni ICO | Yolun Başı Fırsatı

Güvenli Sağlam Yeni ICO | Yolun Başı Fırsatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Uye oldum bakalim. Cikmaz demedim sansimi denedim :)

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

hocam üye oldukta illa alım yapmak gerekecek sanırım hiç bişi vermedi durum böyle olunca para yatırmak lazım e para yatırmak için btc mi eth mi gerekli yada kredi kartımı ? soft cap e ulaşmazsa bom muyuz gitti mi paramız :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

hocam üye oldukta illa alım yapmak gerekecek sanırım hiç bişi vermedi durum böyle olunca para yatırmak lazım e para yatırmak için btc mi eth mi gerekli yada kredi kartımı ? soft cap e ulaşmazsa bom muyuz gitti mi paramız :D

Refleriniz alım yaptık çalışma size de gelecek ico. Softcap  e gelip gelmeyeceğini zaten aşağı yukarı belli olur ilk zamanlarda  tabiki yüklü girmemek gerekiyor. Benim tek girme nedenim yeni ve güvenlik li olması .  Ya tutarsa dünyası işte :)

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Refleriniz alım yaptık çalışma size de gelecek ico. Softcap  e gelip gelmeyeceğini zaten aşağı yukarı belli olur ilk zamanlarda  tabiki yüklü girmemek gerekiyor. Benim tek girme nedenim yeni ve güvenlik li olması .  Ya tutarsa dünyası işte :)

lavuklar steame kafa tutmaya kalkıyor ama sanmam 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

işte o noktada ya tutarsa duasını okuyoruz. 10.000 btc ye 1 pizza alınan o günlerden bu günlere :)

Anıl
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Soft Cap

KYC

Tokenler kitli kalır bu terimlere yabancıyım.

ETH dünyası biraz karışık :(

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Ya tutarsa diyelim :) teşekkürler hocam

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Steam e kafa tutup geçseler zaten köşelik oluruz da işte akmasa da damlar nitelikte birşeyler olur diye bekliyoruz bakalım :)

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

paylaşım için tşk bende refli üye olucam fakat aklıma takılan birşey var.

Vitracoin Actioncoin veya bu coinlere üye olarak elde ettiğimiz beleş tokenleri satamadığımıza dair birşey duydum. yani satılmıyor ama  mesela btc satın alırken kesilecek olan komisyonu bu verdikleri bedava coinlerle harcayabiliyormuşuz  bu doğru mu yani öyleyse hiç hayal kurmayalım amk

12000 Actioncoinim var perişan oldum üye yapacam diye :D

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

paylaşım için tşk bende refli üye olucam fakat aklıma takılan birşey var.

Vitracoin Actioncoin veya bu coinlere üye olarak elde ettiğimiz beleş tokenleri satamadığımıza dair birşey duydum. yani satılmıyor ama  mesela btc satın alırken kesilecek olan komisyonu bu verdikleri bedava coinlerle harcayabiliyormuşuz  bu doğru mu yani öyleyse hiç hayal kurmayalım amk

12000 Actioncoinim var perişan oldum üye yapacam diye :D

Okuduğumdan anladığım kadarı ile HardCap gerçekleşirse alış-satış işi olacak hocam ama ben de çok içinde olmadığımdan dolayı tam yorumlayamıyorum. Daha bilgili müridler inceleyip yorumlarsa süper olur. Benim de aklıma kurt düşürdün :D :D 

next next next install
Toplam Hit: 3544 Toplam Mesaj: 21
yeni coin ico koin