Güvenlik Kamera Kontrolü Nasıl Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Kullandigin cihazin kendi clienti yok mu ? Install edip server bildirip kameralari gorebilirsin LAN uzerinden

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Kullandigin cihazin kendi clienti yok mu ? Install edip server bildirip kameralari gorebilirsin LAN uzerinden

şuanda sistemi örnek verdim abi. Cihazlara bakınıyorum en uygun olanını alacağım. Marka model önerilere de açığım. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

@ilteris

Bir tane pc aliyorsun. Ona video input yapabilecek kartlar var ( bublursam yazarim ) inlardan 8 tane inputu var 1-2 tane isin kac tane yaparsa aliyorsun.

Sonra da bir tane yazilim bulman lazim kameralari kayir etmek icin. Alnet bu konuda iyidir. http://www.alnetsystems.com/

Aldiktan sonra kurtulum yapmak gerek. Orada izinleri ayarlayip ag uzerinden istedigin kullaniciya istedigin kameralari gosterebiliyorsun.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

hocam cihazları daha almadıysan 

cenovadan al  nvr ve ıp kameraları

nvr nereye koyarsan koy

uzakta ızlemek ıcın ıstersen androıd tv boxlardan al programını kur

ıstersen bılgısayara kur programını ordan ızle 

ıstersen cep telefonun ızle

her turlu ızlersın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

@ilteris

Bir tane pc aliyorsun. Ona video input yapabilecek kartlar var ( bublursam yazarim ) inlardan 8 tane inputu var 1-2 tane isin kac tane yaparsa aliyorsun.

Sonra da bir tane yazilim bulman lazim kameralari kayir etmek icin. Alnet bu konuda iyidir. http://www.alnetsystems.com/

Aldiktan sonra kurtulum yapmak gerek. Orada izinleri ayarlayip ag uzerinden istedigin kullaniciya istedigin kameralari gosterebiliyorsun.

iş yerine olacağı için böyle pc den free yazılım vs değil de nvr düşündüm. Ama öyle de sağlıklı oluyorsa sıkıntı çıkartmıyorsa öyle de yapılabilir aslında.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

@ilteris

iş yerine olacağı için böyle pc den free yazılım vs değil de nvr düşündüm. Ama öyle de sağlıklı oluyorsa sıkıntı çıkartmıyorsa öyle de yapılabilir aslında.

7 senedir kullaniyorum. Sikinti derken .... Sikinti cikarmayan sey mi var :).... Genel anlamda sikintisiz kullandigim....

Kolay gelsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    lazz bunu yazdı

nvr nereye koyarsan koy

her turlu ızlersın

cenova çok öneriliyor listede başta  zaten. Tv box daha az maliyetli olur az yer kaplar ama sağlıklı olur mu 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    lazz bunu yazdı

nvr nereye koyarsan koy

her turlu ızlersın

cenova çok öneriliyor listede başta  zaten. Tv box daha az maliyetli olur az yer kaplar ama sağlıklı olur mu 

100 lerce yere kurdum hala kuruyorum

genelde bekcı kmonıtoru olarak kullanıyolar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

yorumlari cok okumadim, bitirme tezimde basit bir ip kamera kullandim. Kendi web konsolundan bahsettigin kontroller yapilabiliyorken, yine web tabanli komutlar vererek kontrol saglanilabiliyor (kendi yazilimimdan kamerayi kontrol ediyordum, kisiyi otomatik takip etmesi icin)

bu komutlara cgi komutlar deniyor hocam

https://www.instar.de/faq_cgi_hd

burda mesela bir liste var. 

Tabi bu kendin bi yazilimla kontrol etmek icinse kullanabilirsin. yoksa kendi web arayüzleri mevcut oradan kontrol edebilirsin. Ornek;

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

yorumlari cok okumadim, bitirme tezimde basit bir ip kamera kullandim. Kendi web konsolundan bahsettigin kontroller yapilabiliyorken, yine web tabanli komutlar vererek kontrol saglanilabiliyor (kendi yazilimimdan kamerayi kontrol ediyordum, kisiyi otomatik takip etmesi icin)

bu komutlara cgi komutlar deniyor hocam

https://www.instar.de/faq_cgi_hd

burda mesela bir liste var. 

Tabi bu kendin bi yazilimla kontrol etmek icinse kullanabilirsin. yoksa kendi web arayüzleri mevcut oradan kontrol edebilirsin. Ornek;

yazılım bilgim yok maalesef hocam ancak kendi web yada uygulamasından kontrol ederim. Kişi takipten kasıt hareketlilik olan yöne dönmesi midir kameranın

next next next install
Toplam Hit: 5509 Toplam Mesaj: 22
sistem kamera güvenlik ip kontrol cihaz nvr güvenlik