folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Güvenlik Kameraları İçin DVR Cihaz Mı Yoksa Dvr Kart Mı ?

Güvenlik Kameraları İçin DVR Cihaz Mı Yoksa Dvr Kart Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

mrb muridler.firma için yaklasık 25 kameralı bi güvenlik kamerası sistemi kurmak istiyoruz fakat bunun için dvr cihaz mı alalım yoksa pc mi toplayalım ?

win xp de kartların ve sistemin pek saglıklı olmadıgı soyleniyor.sistem cokmesi şişme vs gibi sorunlar

ben aşagıya ornek bi sistem hazırladım. 160 gb hdd ye sadece win 7 kurucam diger 4tb lik kısım kayıt için kullanılacak.ayrıca 720 W lık bi psu koydum çift kart takılacak belki ilerd hdd eklenmesi olabilir diye..

Ürün
    Birim Fiyat
    Sil

KDV
    306,25 TL

TOPLAM
    2.007,66 TL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

bu işi yapıyorum ben

biz dvr cihaz takıyoruz hep kart tercih etmiyoruz

dvr kart pek sağlık olmuyor dvr cihaz alın

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

ben uçuk bir şey söylim. Bence ip kamera döşeyin. Kayıtları şirket dışından bir pc tutsun. Adam şirketi soyar kayıt cihazınıda götürür sizde kameramız vardı ama soyulduk dersiniz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Detayları tartışılır fakat kısaca özet geçeyim. Fazla kamera olursa pc tavsiye etmiyorum.

Geçenlerde gece görüş sistemli 16 noktaya kurduk. DVR cihazıyla plazmaya aktardık. Çok da temiz bir sistem oldu.

Bilgisayar işi uğraş ister sağlam bir sistemin 24 saat açık kalması ve rahat çalışabilmesi için başka işlem yapılmaması gerek.

Dvr cihazı kurulu bir sistemdir. Az yer kaplar Hafızayı çok iyi tutar sadece o iş için üretilmiştir. Düzgün bir plazma ekran alırsın görüntüyü aktarırsın hoca..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

oksijen bunu yazdı:
    -----------------------------

ben uçuk bir şey söylim. Bence ip kamera döşeyin. Kayıtları şirket dışından bir pc tutsun. Adam şirketi soyar kayıt cihazınıda götürür sizde kameramız vardı ama soyulduk dersiniz.

o dediğin Tr şartlarında çok zor

internet hızını geçtim karsıdaki pc 25 kameradan kayıt yapıcak ohoooo ölme eşşegim ölme:D

en kolay ve en temizi kayıt cihazı istanbuldaysan git perpaya yardımcı olurlar 

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

dostum 25 kameradan söz ediyoruz burda bu işi yapan biri olarak server mantıgını sana tavsiye ederim kayıt cihazları 16 ve 32 şeklindedir 32 likler özel siparise giriyor ve pahalılar 16 lıkların ucuzları var ama randuman alamazsın. ve anladığım kadarıyla basit birşey düşünmüyosun. o yuzden marka yaptırmanı öenmle tavsiye ediyorum. BOSH yaptırabilirseniz hiç sorun yaşamazsınız. ama biraz tuzludur fiyatları bilgin olsun. istersen pm atarsın daha detaylı yazarım sana

Carpe Diem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ce_wo
    ce_wo's avatar
    Erkek

en dogrusu dvr cihazı arkadasım

www.samsunkamera.com

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

ben 48 li kamera sistemine kartlı sistem kurdum fakar bnc gevşer yarken kart oynar dünya kadar sorun ama önceden cok pahalıydı lanetler ama şimdi ucuz dvr kart fiyatına geliyor nerdeyse al dvr kart cihazı derim başın agrımasın

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sorman bile hata hocam, tabiki dvr cihazı

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Sorman bile hata hocam, tabiki dvr cihazı

+ rep

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zaytaz6161
    zaytaz6161's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:

bu işi yapıyorum ben

biz dvr cihaz takıyoruz hep kart tercih etmiyoruz

dvr kart pek sağlık olmuyor dvr cihaz alın

Bilgisayar olursa gece gündüz açık kalması gereklidir.

Toplam Hit: 2361 Toplam Mesaj: 13