folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Güvenlik Kamerası İşi Yapanlar Arkadaşlar

Güvenlik Kamerası İşi Yapanlar Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nikita
    nikita's avatar
    Erkek

Bulunduğum ilçede 10 kadar işyerine güvenlik karaması kurulacak, en az 15 günlük kayıt tutulması ve kameraların gece görüşlü olması isteniyor. bazıları birden fazla kamera istiyor

Aramızda bu işle uğraşan arkadaş varsa bana pm ile ulaşsın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    http://tahribat.com/Murit-amd-x

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

merhaba özel mesaj yolladım

Sibanet Internet Servis Sağlayıcılığı Hotspot Bayilik Verilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

askerden önce bu işi yapıyordum çok deli parası güzel parası var ama pis iş dışardan gözüktüğü gibi değil, sana tavsiyem yaptırcağın şirketin referanslarına ve özgeçmişine bak şirket en az 5 yıllık bi şirket olması şart bu işde paradan kısmıcan ilerde çok uğraşırsın yoksa devamlı teknik servisin gelmesi şart illaki sorun çıkıyor , dediğim gibi 1-2 senelik şirketle sakın anlaşma yapma adam bıkar kapatır dükkanı gider g*t gibi kalırsın sonra başkasına yaptırmaya kalkarsın oda niye bana yaptırmadın diye yağlarda yağlar : )  

küfrederiz villalara kulübeden
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

ersn bunu yazdı:
    -----------------------------

askerden önce bu işi yapıyordum çok deli parası güzel parası var ama pis iş dışardan gözüktüğü gibi değil, sana tavsiyem yaptırcağın şirketin referanslarına ve özgeçmişine bak şirket en az 5 yıllık bi şirket olması şart bu işde paradan kısmıcan ilerde çok uğraşırsın yoksa devamlı teknik servisin gelmesi şart illaki sorun çıkıyor , dediğim gibi 1-2 senelik şirketle sakın anlaşma yapma adam bıkar kapatır dükkanı gider g*t gibi kalırsın sonra başkasına yaptırmaya kalkarsın oda niye bana yaptırmadın diye yağlarda yağlar : )  

Ne alakası var. para kısılacak kısılmıcak diye bir is degil. kaliteli ama ucuza ürünlerde var. yeterki sen adama bu iyi deyipte adi mal takarsan tabikide olmaz. ben bulundugum çevremde 480tvline super had ccam sony lens kamera kullanıyorum. 4 ad. kamera 8 kanal dvr cihaz. 1tb hdd 1300 tl ye maal ediyorum suan mesela aynı sekilde 900 tl ye de takarsın tabi ürün önemli ( kameradan kısarsan )

Sibanet Internet Servis Sağlayıcılığı Hotspot Bayilik Verilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ok , bildiği gibi yapsın .

küfrederiz villalara kulübeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Karel kamera işine girdi. Deli ürünleri var. Servis sıkıntısıda çekmessin ayrıca fiyatları kalitesine göre uygun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

APPaLLoSa bunu yazdı:

ersn bunu yazdı:

Ne alakası var. para kısılacak kısılmıcak diye bir is degil. kaliteli ama ucuza ürünlerde var. yeterki sen adama bu iyi deyipte adi mal takarsan tabikide olmaz. ben bulundugum çevremde 480tvline super had ccam sony lens kamera kullanıyorum. 4 ad. kamera 8 kanal dvr cihaz. 1tb hdd 1300 tl ye maal ediyorum suan mesela aynı sekilde 900 tl ye de takarsın tabi ürün önemli ( kameradan kısarsan )

hacı onu bunu geçin bi firma size ürün olarak balitech sunuyosa   o an satışa gelen adama direk biz sizi arıyıcaz diyin  ve bu sözümün arkasında kesinlikle duruyorum bi ara lar malesef balitech marka ürünlerin teknik servisliğini yaptıydm :l

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

neredesın hocam sen karadenız bolgesınde bı yerde ısen sana bankaların guvenlık kamera ıslerını yapan bı arkadası yollayabılırım sana bu konuda bılgı ve butce konusunda yardımcı olacaktır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

kayseri olsaydı yaardımcı olurdum

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

volkan bunu yazdı:

APPaLLoSa bunu yazdı:

ersn bunu yazdı:

hacı onu bunu geçin bi firma size ürün olarak balitech sunuyosa   o an satışa gelen adama direk biz sizi arıyıcaz diyin  ve bu sözümün arkasında kesinlikle duruyorum bi ara lar malesef balitech marka ürünlerin teknik servisliğini yaptıydm :l

balitechden bende cok sıkıntı cektım aman dıkkat helede dvr cihazları uzak durun derım

...
Toplam Hit: 2367 Toplam Mesaj: 14