Güvercinin Aşkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    Uçsuz bucaksız bir ormanda çok fazla beyaz güvercin ve beyaz gül varmış. Beyaz güvercinler sadece o ormanda yaşadıkları için daha önce başka hiçkimse beyaz güvercin görmemiş. Güvercinlerden birini uzak diyarlarda güzelliğine dayanılmaz kırmızı bir gül olduğunu öğrenmiş.

Kırmızı gülü duyan güvercin bu gülü bulmak için ormandan ayrılmaya karar vermiş. Diğer güvercinler "dur, yapma" deselerde dinlememiş. Sevda yüreğine düşmüş bir kere. Düşmüş yola.

Yolda karşısına çıkan herşeye kırmızı gülü sormuş. Ne kır çiçeklerinin güzelliğini görmüş, ne ovaların sadeliğini farketmiş, ne de denizlerin muhteşemliğine, yakamozların harikuladeliğine aldanmış.

Beyaz güvercini gören çiçekler solmuş, ovalarda çalılar çoğalmış, ay denize bakmaz olmuş, yakamozların güzelliği bozulmuş. Fakat hepsi güvercinin daha görmediği kırmızı güle olan sevdasını kıskanıp ağızlarını açmamışlar.

İl il, diyar diyar dolaşırmış güvercin. Daha önce eeyaz güvercin görmeyenler onun lekesizliğine, saf beyazlığına hayran kalmışlar. Haftalar ayları, aylar yılları peşine katmış sürüklerken evinden binlerce kilometre uzaktaki güvercinin sevdası azalmak şöyle dursun hergün bir kat daha artmış. Umudunu hiç kaybetmeden birgün bulacağına inanarak uçmaya devam etmiş.

Bir gün yerde gördüğü beyaz bir güle sevdalısını sormak için yanına inmiş. Gül, güvercine hayran kalmış. Kırmızı güle olan sevdasını kıskanıp onu öldürmek gelmiş içinden.Ama kırmızı gülün olmadığını da söyleyememiş.

Güvercin tam havalanacakken onu gören bir şahin hızla saldırıp gülün dibinde öldürmüş onu. Güvercinin kanı ile sulanan gül yavaş yavaş kızarmaya başlamış. Güvercin son nefesinde karşısında kıpkırmızı gülü görmüş ve gülümsemiş.

O günden sonra o topraklarda yetişen bütün güller daha önce hiç görülmemiş biçimde kırmızıymış. Kan kırmızısı.

Derler ki; ne zaman biri olmayacak bir sevdaya tutulsa o toprakta bir kırmız gül bitermiş...

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    Writen by SWORD OF DARKNESS

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    hobaaaa bunu kendin mi yazdın usta yaw.........

cokkk superr....

ellerine saglik...

dewamını bekleriz...

yeniden tebrikler...!

nox...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuPa_KiZi
    KuPa_KiZi's avatar
    Dişi
    bu oscar wilde hikayesi

Yalan Diyen Yalan Olsun Yüzü Gülmesin..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiNiK_GeRiLLa
    MiNiK_GeRiLLa's avatar
    Dişi

benim hikayelerden kopya çekti diye azarlayacaktım tam da onu :)))))))
    Crimin@l
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    kimse kıskanmasın

ben sizin gibi çeviri yapıp ben yazdım die trip yapmıyorum.
    bu hikaye benim kalemimden çıktı bi kere
    daha neler wardı da attım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kıyamam sana :))

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

ŞEREFSİZİM BENİM ALLAHSIZ KIZIN BAHÇESİNE KAN İÇİCİ GÜLLER  MEKAN KURACAK ÖYLEYSE!!!

AŞK,TANRININ NEFESİNİ HİSSETMEKTİR

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek

Criminal bunu yazdı:

kıyamam sana :))

hişt hop noluyo adam evleniyo hala bana asılıyo. bu ülkede evlendirmezler yavrum bizi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Herşeyin   bir yolu, yordamı var Ömer'im sen dert etme. Önce Almanya'ya gider kabusu alırız yanımıza. Sonra dooğru Holanda'ya :)))

Özlem'le Kabus da nikah şahidimiz olur.

Hatta Aytek de nikah şekerimizi dağıtır :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    internet üzerinden canlı yayın da yaparız hatta dimi

Toplam Hit: 5158 Toplam Mesaj: 23