folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Güzel Kızların Yaşadığı Şehirler

Güzel Kızların Yaşadığı Şehirler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Ünlü turizm dergisi Travel Digest, dünyanın en güzel kızlarının yaşadığı şehirleri belirledi. Dünyayı gezen derginin yazarlarının hazırladıkları raporlara göre belirlenen ilk 10 listesinde İstanbul yok.

Liste başı İsveç'in Stockholm kenti oldu. İkinci sırada Danimarka'nın Kopenhag kenti yer aldı. Üçüncü sırada ise Arjantin'in Buenos Aires kenti yer aldı.

Yazarlar her kent için izlenimlerini aktarırken, Moskova ile ilgili şu satırlar dikkat çekti: Moskova'da herhengi bir altgeçitte bile, ABD'de görebileceğiniz kadar güzelle karşılaşmak mümkün.

Buna rağmen birkaç yıl hep liste başı olan Moskova, geçen yıl 3'üncü sıraya, bu kez de 6'ıncı sıraya düştü. Uzmanlar bunu, Ruslar'ın burgerle tanışmasına bağladı.

Sırasıyla;

Stockholm(isveç)..
    Kopenhag(Danimarka)..
    Buenos Aires(Arjantin)..
    Varna(Bulgaristan)..
    Los Angeles(Amerika)..
    Moskova(Rusya)..
    Karakas(Venezuella)..
    Montreal(Kanada)..
    Tel Aviv(İsrail)..
    Amsterdam(Hollanda)..

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    wallaha warnada okuyan biri olarak kizlarin cokk guzel olduklarini soyleybilirim :D

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    güzel kızlar güzel hayat :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

şehir olayı saçma burdaki kızlarımız biraz sakal tıraşı filan olsalar bunlarda güzele benzeyecekler ama ne bir cilve var ne bir şuhluk

bildiğin futbolcudan bozma dişiler işte   :)

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

En güzel kız seviştigin kızdır.Yok kıcında ben vardı yok klitoristi uzundu demiyeceksin.Hayat felsefenini bu şiarın üzerine inşaa edeceksin.

Tabi bazen vajina cevresinde sivilce falan oluyor insanın siniri bozuluyor bazende mantar falan olur.O durumlar da utanmandan altıma yatıyor bir de deyip,kasıklarına kasıklarına tekmeyi gömüp defedeceksin.hahaha

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    -----------------------------

En güzel kız seviştigin kızdır.Yok kıcında ben vardı yok klitoristi uzundu demiyeceksin.Hayat felsefenini bu şiarın üzerine inşaa edeceksin.

Tabi bazen vajina cevresinde sivilce falan oluyor insanın siniri bozuluyor bazende mantar falan olur.O durumlar da utanmandan altıma yatıyor bir de deyip,kasıklarına kasıklarına tekmeyi gömüp defedeceksin.hahaha

-----------------------------
    : bu ülkenin erkekleri mantarlısına bile tav be kardeşim

seçim şansı yok çünkü eline binde 1 geçiyor.

aman ya boşver bunları midem bulandı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

1 adriana lima 5 tugçe kazaz 1 panelope cruz 7 bergüzer korel ettiginden yola çıkardsak türk kızları dünya klasmanında ilk 31 e giremezler + olarak kendini begenmişlikleride cabası 

baal ithafen:mantarlısınıda bulamayanlar var mantarlı olsun benim olsun 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

ewt öylede bir durum var bu kendini beğenen kızı alıp güzel bir dişinin sevişmesini izleticeksin

diceksin bak bak kıdaki vucudua bak yaptıklarına bak sende ne varda ne yapıyorsun diyip yollayacaksın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

gençlik rezil amk, mantarlı olsun benim olsun yazmışlar :|

ıyyyy :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

resimlerden anlasılan tek sey dekolte=güzellik

bumudur yani?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Türkiye ( İzmir )