Guzelhosting %10 İndirim Kuponu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Host alacaktım biraz araştırınca "kadirblog.com" ile yüzde 10 indirim yakaladım.

Güzelhosting'i bilen bilir. işinize yararsa kullanırsınız indirimi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yenileme yapacaksanız Ramazan ve Kurban Bayramlarını bekleyin. Yarı yarıya indirim yapıyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yenileme yapacaksanız Ramazan ve Kurban Bayramlarını bekleyin. Yarı yarıya indirim yapıyorlar. 

hocam şimdi lazım oldu anca bunu bula bildim ama eğer dediğin gibi bayramlarda indirim varsa o zaman süresini uzatrım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Hiç beğenmedim bu hostingi bosuna övüyorlar bunu. Gecti benden. Alana hayırlı olsun

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Hiç beğenmedim bu hostingi bosuna övüyorlar bunu. Gecti benden. Alana hayırlı olsun

kullanıyorum memnunum diğer pezevenglerden iyidir :) 

%50 indirimli Reseller hosting aldım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    PanxeR bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

kullanıyorum memnunum diğer pezevenglerden iyidir :) 

%50 indirimli Reseller hosting aldım. 

Satıldıktan sonra kimin sattığının ne önemi var :)

Tabi yinede insanın bunu seçebiliyor olması ayrıcalık.

Ben natroya geri döndüm.  kazıklandım ama memnunum :)

futurist tarafından 26/Şub/17 13:57 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

futurist, doğrusu Guzel Hosting Türkiye'de bu işi YAPABİLEN  birkaç firmadan bir tanesi. Natro eski çalıştığım şirket olduğu ve etik olmayacağı için kıyaslayamıyorum. Bu yorumu sadece hosting alıp kullanan bir son kullanıcı olarak değil, bizzat bu sistemlerin kurulum ve konfigurasyonunu yapmış birisi olarak söylüyorum . Belki anlık sorun yaşamışsınızdır, ama guzel.net.tr'nin tartışılabilecek çok tarafı yok açıkçası :)

Twitter: @CanKirca
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Guzelhosting kısa bir zaman kullandım. Ne zaman bir sıkıntım olsa ticket açtım bir kaç saat içinde çok iyi ilgilendiler.

Alacak olsam yine bunlardan alırım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    CanKirca bunu yazdı

futurist, doğrusu Guzel Hosting Türkiye'de bu işi YAPABİLEN  birkaç firmadan bir tanesi. Natro eski çalıştığım şirket olduğu ve etik olmayacağı için kıyaslayamıyorum. Bu yorumu sadece hosting alıp kullanan bir son kullanıcı olarak değil, bizzat bu sistemlerin kurulum ve konfigurasyonunu yapmış birisi olarak söylüyorum . Belki anlık sorun yaşamışsınızdır, ama guzel.net.tr'nin tartışılabilecek çok tarafı yok açıkçası :)

Sevmememin sebebi müsteri hizmeti.

Panelleri kullanamadım soru sordum. 

Şuradan yapılıyor denmesini bekliyordum ancak kac defa sorduysam yan menüden deyip gittiler.

Allahın akıllısı sanki ben menüden yapıldığını bilmiyorum.

Bu şuna benziyor ben odaya girip sana soruyorum

-kalem nerde?

- kalem o odada.

Tamam odada da. neresinde ?

Böyle alay eder gibi cevaplar gelince sinirlendim kullanmadim. Öyle kaldı. Yoksa teknik açican iyidir falan bilemem. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende bir süre kullandım hiç memnun kalmadım pahalı verilen hizmete göre  
    tavsiye etmiyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    CanKirca bunu yazdı

Sevmememin sebebi müsteri hizmeti.

Panelleri kullanamadım soru sordum. 

Şuradan yapılıyor denmesini bekliyordum ancak kac defa sorduysam yan menüden deyip gittiler.

Allahın akıllısı sanki ben menüden yapıldığını bilmiyorum.

Bu şuna benziyor ben odaya girip sana soruyorum

-kalem nerde?

- kalem o odada.

Tamam odada da. neresinde ?

Böyle alay eder gibi cevaplar gelince sinirlendim kullanmadim. Öyle kaldı. Yoksa teknik açican iyidir falan bilemem. 

hocam reseller hosting in yönetimi ile ilgili soru sordum adam tamda sorumun cevabını video anlatım olarak gönderdi 

mis mis mis.

Toplam Hit: 1855 Toplam Mesaj: 12
güzel hosting kupon güzelhosting indirim