folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder H1Z1 Ve Birkaç Oyunda Enteresan Bir Sorun Yaşıyorum

H1Z1 Ve Birkaç Oyunda Enteresan Bir Sorun Yaşıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Hocalar hayırlı günler diliyorum

Sistemim W10 ekran kartım Amd R9 290. 100 tane oyunu sorunsuz oynuyorum fakat H1Z1 ile The spec Ops. mu neydi 2K game'in oyunu o oyunları açınca ekran kartı bozulduğunda çizgi düşürürya aynen o sorunu yaşıyorum masaüstüne dönsemde ekran böyle kalabiliyor reset atmam gerekiyor kaç  sürücü güncellemesi çıktı bu sorun düzelmedi oyuna güncelleme geldi, w10'a güncelleme geldi düzelmedi ekran kartını garantiye gönderdim sorun bulamadı internettede bilgi yok bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mıdır

yalnizturk tarafından 29/Nis/16 10:38 tarihinde düzenlenmiştir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

hayda o sistemde o ekranda böyle bir sorun benim içim acıdı hocam :( inş çözüm bulursun

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

hayda o sistemde o ekranda böyle bir sorun benim içim acıdı hocam :( inş çözüm bulursun

sağolasın hocam sistem eskidi aslında ama inan dediğin gibi böyle çözümünü bulamadığın bir sorun yaşayınca baya sinir oluyor insan

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

seçilmiş kişi sen isen sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

yok değilsen neoyu bul

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hocam oyunda fps sınırlama varsa sınır koyup dener misin? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Bana ekran kartının driver ile ilgili gibi geldi sorun hocam. Oyunların ekran kartıyla çalışıp çalışmadığını kontrol edermisin oyunlar açıkken GPUZ gibi bişeylerle.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı

hocam o nasıl yapılıyor bilmiyorum yardımcı olabilirmisin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Bana ekran kartının driver ile ilgili gibi geldi sorun hocam. Oyunların ekran kartıyla çalışıp çalışmadığını kontrol edermisin oyunlar açıkken GPUZ gibi bişeylerle.

hocam dediğini tam anlayamadım amd türkiye sayfasına yazdım onlarda bu oyunda rapor edilmiş bir sürücü sorunu yok dediler oyunu açar açmaz ekran bu hale geliyor masaüstüne dönsemde masaüstü öyle kalıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    hezarfen bunu yazdı

hocam o nasıl yapılıyor bilmiyorum yardımcı olabilirmisin

steamde oyuna sağ tıklayıp özellikler de , açılan kutuda çalıştırma seçeneklerini ayarla butonunu seç. Açılan kutuya şunu yapıştır +fps_max 30

dene bakalım bi

Anarsistherif...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

AMD Catalyst Control Center'daki Performance -> AMD OverDrive kısmından, Memory Clock'u en düşüğe getirip, GPU clock'u da default ayarında (yarıdan biraz fazla) bırakıp, böyle bir dene. Ben böyle çözmüştüm.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

banada tamamen gameengine in ekran kartıyla yaşadğı bir sorun gibi geldi. Arkadan oyun ana ekran sesleri sorunsuz geliyor mu?

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 1980 Toplam Mesaj: 17
h1z1 w10