folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hacke Giderken Hacklendim Galiba!!!:) Bi Bakın

Hacke Giderken Hacklendim Galiba!!!:) Bi Bakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    essential net toolsla bi pcye daldım.neyse girdim böle pc de ne göriiimmm bide.ip adresiniz alınmıştır yazıo not pad dosyası içinde dedim yaraa yedim kesin polise filan giderlerse kaç yıl yerim acaba.bide yazıyı okuduktan modemi kapattım bide resetledim proxy filan kullansam şimdi gene anlarlarmı ipyi isyeyen varsa verebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    korkma bişe olmaz.. bu ülkede kötüye kimse zarar vermez :) adam korkutmak içn yapmıştır.. ama bi daa yapma :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    ağ bağlantılarından nasıl kaldırcam adamın ipsi hala duruyo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    kafadan bi 6 ay yatarsın hajı :D holünün format şeysini kullanarak nie pc yi formatlamadın mağdem girdin bari iz bırakmadan çık :d

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    oha o  program hala işe yarıo mu

çocuktum,büyüdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Kokrma korkma bişi olmaz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    rene abi tekrar girip holünün format programıyla formatlasam olurmu.dosyaya onun paylaşım yerinde tıklarsam benim pc formatlanmasın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam rahat ol kimse uğraşmaz.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

affetmez bunu yazdı:
    -----------------------------
    rene abi tekrar girip holünün format programıyla formatlasam olurmu.dosyaya onun paylaşım yerinde tıklarsam benim pc formatlanmasın
    -----------------------------
    hoca onu virüs olarak görür eğer antivirüs varsa...

yahu korkma a.k.

senin gibi hackerım die geçinenleri kandırmak için yapmıştır onu :D

Sende düştün oltaya işte :)

Bişi olmaz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

korkma hacıı

sana bişi olmazç hem o kadar kolaymı. duyduğuma göre af çıkmışşş :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    hide ip platinium yükledim.oh şimdi kafam rahatladı walla keşke daha önceden yükleseymişim.
Toplam Hit: 3114 Toplam Mesaj: 15