folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder HACKER NEDİR??? KİMLERE HACKER DENİR??

HACKER NEDİR??? KİMLERE HACKER DENİR??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CvL
    CvL's avatar
    Erkek
    HACKERLIĞI HERKEZ BİR TROJAN İNDİRİP VEYA BULUP KARŞI PC'NİN ŞİFRELERİNİ ALIP VEYA SİSTEMİ UÇURUP BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOR VE BAZI KİŞİLER BUNLARI YAPIP KENDİNİ NEDENSE HACKER ZANNEDİYOR.HACKER BANA GÖRE KENDİ TROJANINI KENDİ PROGRAMLARI KENDİ KEYLOGLARINI YAZAN İNSANDIR.ÇÜNKÜ HACKERLIK MANTIK İSTER.HER GÜN BİŞEYLER GELİŞTİRMENİZ LAZIM HAZIRA KONUP BİRİLERİNİN PROGRAM YAZMASINI BEKLEMEK BELŞCİLİKTİR.DEMEK İSTEDİĞİM ŞU ARKADAŞLAR PROGRAM YAZMAYI OĞRENELİM.BAKIN CİTY BANK OLAYI ADAM HARBİ HACKERDI KENDİ HESABINA MİLYONLARCA DOLAR PARA GEÇİRİYOR VE PARA ÇEKYİOR SORADA BU HESABI KAPATIYOR VE SİLİYOR İLK 1 AY AÇIĞIN NEDEN KAYNAKLANDIĞI BİLİNMİYOR SONRADAN ANLAŞILIYOR Kİ HACKER BULŞAMIŞ.YANLIŞ ANLAMAYIN ARKADAŞLAR GİDİN BANKA SOYUN DEMİYORUM Very%20Happy FAKAT PROGRAM YAZMAYI OĞRENELİM YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN VE BAŞLAYACAK OLANLAR İÇİN C++ ŞİDDETLE ONERİYORUM....

SadeceHost 3 GB Reseller - 30 GB Trafik Aylık 20 YTL [ Almak İsteyen PM Atsın ]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    podoparis
    podoparis's avatar
    Erkek

dj-dream..son derece mantıklı konustun....

tebrik ederim ...hackerlik bu diildir..piyasadaki hackerler pardon kendini bi bok zannedenler hep hazır realitysine inanmaktadırlar....bu konunun gündeme geldii iyi oldu...ben burda pek bi yardım alabileceklerini sanmıyorum arkadşların....

BENCE TÜRK HACKER ÜRETİMİ İÇİN:::

kral hack sitesine gelin derim.........

** reklam bla bla bla **

buyrun derim...umarım bunun için de banlanmayız a.g...

selametle kalın arkadaşlar...........

***Im wanna 2 give you best thing in the world..but I dont know how can I give ur self 2you***
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CvL
    CvL's avatar
    Erkek
    BAKTIM ARKADAŞIM ÇOK BÜYÜK EKSİĞİMİZ VAR ÖZELLİKLE HACKER'LIK KONUSUNDA.EKSİĞMİZDE ŞU TÜRKLERİN ÇOĞU HACKERLIK YAPMIYOR SAYILI KİŞİLER HACKERLIK YAPIYOR MİLLET LAMER ABİ ÇÜNKÜ PROGRAM YAZACAKASIN HEP GELİŞTİRME GÜNCELLİYCEKSİN KENDİNİ KOMUT BİLCEKSİN ZATEN MANTIĞI KAVRADINMI GERİSİ GELİYOR BEA.İLGİNE TEŞŞEKÜR EDERİM

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hackerlik konusunda eksiklik mi olur lan manyak mısın sen ülkenin milyon tane ihtiyacı varken düşündüğünüz şeylere bakın. yaratıcı insan zeki insan hacker olur her isteyen hacker olmamalı kendi trojanını yazmak çok zor bişey sandın sen heralde visual basicte 30dakkamı almaz. hackerin ne olduğuna ancak kabul edilmiş gerçek bir hacker karar vermeli.

aynı zamanda başkalarının parasını soymak , hakkını yemek marifet değildir. ama yapan varsada yapar orası ayrı.

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    podoparis
    podoparis's avatar
    Erkek

bak olm...ben bişi ögrendim..asla lamer gibi davranmıcan kendini ağırdan satacan....

bu mantıkla iş yap...yolun açık olur..

***Im wanna 2 give you best thing in the world..but I dont know how can I give ur self 2you***
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CvL
    CvL's avatar
    Erkek

ARKADAŞLAR HACKERLIK HAKATEN ZO ONEMLİ OLAN HER ZMANDA SOYLUYORUM MANTIĞI KAWRAMAK PROGRAM YAZMAK SANA GORE KOALY OLEBİLRİ MANTIGI KAWRAMSISSAN COCUIK OYUNCAĞI GİBİ GELİR FAKAT ŞAHSEN BEN PEK BİLMYİORUM İYİ AMA O KADAR İYİ DEĞİL BENİM İSTEDİĞİM ŞÖYLE KALİTELİ BİR TROJAN YAZMAK VE ARAŞTIRIYORUM DA BU KONUDA

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    podoparis
    podoparis's avatar
    Erkek

offffff be kardeşim sende trojan kodlayacaksan niye araştırma yapıyorsun ...yapsana

visual basic işine yarar.......

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Server_Kurdu
    Server_Kurdu's avatar
    Erkek
    yaw babacan sen hacker mısın ? kendin mi ? yapıyosun şu an klavyeyi eline alan kendini HACKER zannediyo dogru dimi ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZIRTO
    ZIRTO's avatar
    Homo

hacker benim bana hacker denir

cvbını aldın mı?

almadıysan www.hacker-ZIRTO.eben

bu sitede cvbı bulabilirsin

qÜrd-i
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

benim en sinir olduğum laf :"Biliyonmu Ahmet , götoş ibo benim bilgisayarı hackerladı.Ama Bende onun 'mesene'sini hackerlıycam."bu ne yaaa!ilk önce insanlarda bir bilgisayar kültürü oluşsun sonra klavye başına geçsin.Trojan programı  kullanan herkes kendini bi bok sanıyo.En Sevdiğim laf:

"DÜN BOKTUN , BU GÜN KOKTUN"

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

muhaha ben hackerimmmmmm..... a.q. klawye elimde data kablosu belimde biz gideriz telnet hey telneteeee

abi manyakmısınız bu ulke de kendine hacker dien bir suru lamer biliyorum a.q. hepsininde agzına veriiim tabi sozum meclisten dısarı benim tanıdıgım en buyuk heykır kevin mitnick baska hacker tanımam bide ben tabiiikiiii.(espiri tabii ben kim hackerlik kim)hadi müridler kendinizi yormayın bolesi seylerle kim hackersa yapar işini bizde seyreder egleniriz...

Toplam Hit: 2734 Toplam Mesaj: 18