Hackerlar Bi El Atsın [Web Örümceği]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Şimdi bi tane site var. Adminine kıl oldum.

Site oldukça popüler bi chat sitesi. www.chatcity.cc iyi para kazanıyor admin. Onun için güvenli bir site olsa gerek.

Neyse mevzuya gelelim. Asp tabanlı amma velakin 3 boyutlu flash tabanlı bişey.

Şimdi ben web örümceklerinin en popüleri InttelliTamper'ı kullandım.

Sitenin dosyalarını filan kurcaladım. Bi kaç güzel şeye ulaştım mesela. Sitedeki üye nasıl banlanır tarzında. Bi link buldum linke tıklayınca adam banlanıp odadan çıkıyor :|

Yalnız ben üyelerin adminin şifresinin nereye kayıtlı olduğunu aramaya çalıştım md5 klasörü filan aradım bulamadım. Bu dosya nereye kayıt edilmiş olabilir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    o dosyayı md5 kalsorunu yada dosyasını o rpgramla bulamassın tahminen sen web programcılığı (asp,php server)hakkında pek bil gi sahibi deilsin önce küçük bi araştırma yapabilirsin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Arlong bunu yazdı:
    -----------------------------
    o dosyayı md5 kalsorunu yada dosyasını o rpgramla bulamassın tahminen sen web programcılığı (asp,php server)hakkında pek bil gi sahibi deilsin önce küçük bi araştırma yapabilirsin.

Radikal.com.tr ve bir kaç dandik sitede md5 dosyalarını indirdim. Web programcılığı hakkında fazla bilgiye sahip değilim. Web örümcekleri dosyaları tarar bildiğim. Google'dan erişemediğimiz bölümlerine erişir sitenin.

Tahminen sen web programcılığı hakkında çok bilgiye sahipsin. Sen şifre klasörünün nerede saklandığını düşünüyosun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    Zaaaaaaaa  Birazdaha zorlarsan Root olcan len afferim :D 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    The_FCN bunu yazdı:
    Zaaaaaaaa  Birazdaha zorlarsan Root olcan len afferim :D 
    Geyige almayın Adam Akıllı Soru Sormus :S

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    o program sitede sennbelirttiğin linkleri bulur.gizli linkleri dosyaları falan bulamaz html bağlantı varsa sitede başka bi dosyaya onu bulur .aspde kodlar gözükmediği için mdb dosyasına direk bağlantı olmaz dolayısıylada bulamaz öyle birşey olsa tbtde dahl bi çok asp sitenin mdb dosyaları bulunabilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kullanıcı bilgileri veritabanı tablolarına kayıtlıdır.Boşa oralarda gezme :).Adminin para olayına gelince sitenin hiti düşük fazla kazanamaz

DOM..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    not:bu arada sabah siteye saldırı yaparım şimdi yorgunum+indirme var uğraşamam :)

DOM..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:
    kullanıcı bilgileri veritabanı tablolarına kayıtlıdır.Boşa oralarda gezme :).Adminin para olayına gelince sitenin hiti düşük fazla kazanamaz

Madem veri tabanı üzerine biraz çalışayım... Nedir yenir mi diye (:

Ayrıca siteye gold üye filan oluyorlar kredi kartıyla çok para kazanıyor bu adam hiti boş ver hacım. Şu an bile 1200 tane online adam var sitede.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

JohnD bunu yazdı:

Madem veri tabanı üzerine biraz çalışayım... Nedir yenir mi diye (:

Ayrıca siteye gold üye filan oluyorlar kredi kartıyla çok para kazanıyor bu adam hiti boş ver hacım. Şu an bile 1200 tane online adam var sitede.

son 1 haftanın online loglarını çekersem bende öyle yaparım :) akıllı adam öyle sitelerde gezermi bırak biraz sömürsün neyse sabah bakarım gene siteye

DOM..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    hacker mı çağırdın.. Buyur geldim :D:D
Toplam Hit: 4299 Toplam Mesaj: 15