folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Hackerlar Ve Moderatörler Buraya Dikkat

Hackerlar Ve Moderatörler Buraya Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wwwwwww
    wwwwwww's avatar
    Erkek
    arkadaşlar burası nasıl bi hack sitesi anlamadım okuduğum forumlardakı insanların hepsi mağdur bana şu bulastı bana bu bulastı bilen varmı nasıl yaparım anlayamadım ben bu işi ben tahribatın sağlam insanlar tarafından yönetildiğini biliyorum çünkü savsak gibi bir siteyi hackledir fakat sanırım moderatörler gerekli ilgiyi göstermiyor siteye moderatör arkadaşlar sitede onca dolaşmama rağmen proagent trojanını çalıştıramıyorum hep kurulumundan bahsetmıssınız ama dosya ben açlımıyor hata veriyor bakınıyorum bişi bulurum sitede belki diye herkez yardım istiyor yardım eden yok ... tesekkürler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek
    şimdi arkadaşlar yardım eden yok olayına gelince bir program yazacaksınız hangi forumda şunu yazın diye sorabilirsiniz.... Sen bi yere kadar uğraşırsın insanlar ufak yardımlarda bulunur.... Beleşçilere yardım etmeye kalksan o kadar çok ki zaman yetmez....

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Sana prorat ı kullanma onun kendisi trojan diye seni uyaran bu sitedesin.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

insan oglu nan kördür adam daha düne kadar bütün bil gileri bu siteden ögreniyor şimdide gelmiş

modaratörlere bize  adminlere ricada bulu nu yor

her insanın başına bi iş gelir o insana kimsse yardım etmesse kim den destek alıcak sende aktif konular listesine takılma    alalalalah             

tahribat ta bidüzen olu şuyor bunu kimse bozamaz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    Oncelikle dost uslubun yanlıs kusura kalma. Buradaki adamlar defalarca sorulan soruları gene de bıkmadan cevaplıyorlar. Bak su acılan konulara en az yirmi yerde cevabı var ama adam bak bu konu defalarca anlatıldı diye çatar cogu kez ama genede yuregine sinmez cevabını yazar. Burası Anlatılmayanların anlatıldıgı, yazılamayanların yazıldıgı, en guzeli verilen programlarda gizli yalın haliyle programın kendisiyle oynatılmadan verildiği düzgün yerlerden biri (Diğerleri hangisi dersen bi tek tahribat.com biliyorum ben). İşin garibi ne biliyorusun bu adamların icinde gercekten hacker olanlar var ama gercekten ve bu adamların hic biri kimseye lamer muamalesi yapmıyor ve bilgilerini bu insanları sömürmede ve bilgisayarlarını zombi bilgisayara cevirme münasebetine girmiyor. Ha yapmaya calışanlar varmıydı vardı ama sanırım şu anda sanal alemin münasip bir yerlerine sokuldular. Tanrı sokanlardan da sokturanlardan da razı olsun.

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

ula burası onlinedestek sitesimi  uğraş baya, millete yardıcı ol elbet bi yiğit de sana yardımcı olur...

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tore_
    Tore_'s avatar
    Erkek
    wwwwwww bunu yazdı:

arkadaşlar burası nasıl bi hack sitesi anlamadım okuduğum forumlardakı insanların hepsi mağdur bana şu bulastı bana bu bulastı bilen varmı nasıl yaparım anlayamadım ben bu işi ben tahribatın sağlam insanlar tarafından yönetildiğini biliyorum çünkü savsak gibi bir siteyi hackledir fakat sanırım moderatörler gerekli ilgiyi göstermiyor siteye moderatör arkadaşlar sitede onca dolaşmama rağmen proagent trojanını çalıştıramıyorum hep kurulumundan bahsetmıssınız ama dosya ben açlımıyor hata veriyor bakınıyorum bişi bulurum sitede belki diye herkez yardım istiyor yardım eden yok ... tesekkürler

ateşle oynayan yanmayıda göze almalı

kalem kıran
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dave
    dave's avatar
    Erkek
    dayanamadım cevap verecem okadar cevap vermeye çalışırım 2 tane kendini bilmez verdigim cevaplara dalga geçiyor ama bu yine de beni türklere yardım etmekten vaz geçirmeyecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeriC
    MeriC's avatar
    Erkek
    prorat ın trojanı calısmıyor...

I"m Not a Hacker I"m a "" Security "" Professonial
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

DecaMeroN bunu yazdı:

Sana prorat ı kullanma onun kendisi trojan diye seni uyaran bu sitedesin.

Bizde böyle gerçekleri söyleyip de sana başka yol seç diye uyarmışız daha ne istersin ki??

Turkojan kuLLan yenisi çıktı zaten yakında da Holy yazacak bi tane onu kullanırsın.. Kullanımı o zaman öğrenirsin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pyskopatt
    pyskopatt's avatar
    Erkek
    Tore_ bunu yazdı:

wwwwwww bunu yazdı:

ateşle oynayan yanmayıda göze almalı

katılıyorum

kırmızının kirlettiği herşeyi lacivert temizler
Toplam Hit: 4456 Toplam Mesaj: 14