Hackerlık!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    arkdaşlar merak ediyorum neden çoğumuz hackerlığı msn-web hackleyince tamam iş bitti diye algılıyoruz.Gizliliği hiç düşünmüyoruz.

Dünyada hacker kavramı harbiden işi bilenler oluyor.Türkiyede ise normal kullanıcılardan birazcık üstün oldumu hacker oldun gibi salakça bir olay oluyor.

Sormak istediğim şu sizce bir hacker kendini gizlemelimi yoksa salla gitsin mi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    gizlemeli tabi kardeşim
    ööle msn heçkırlamakla site heçkırlamakla olmuyo bu işler
    adam dil bilmio
    os bilmio
    protokol bilmio
    ben heçkırım diye geziyo
    geçen ark ın yazılım hocasıyla konuşuyoz
    adam "ne zaman bi tcp den gelen verinin hangi işletim sistemine ait olduğunu anlarsan o zaman iyi bi heçkır olursun" dedi
    güzel de sööledi :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    muhahaa az once flood yapan o.cocugu nerde la :D

Işığı tanrı yaratmış olabilir ama müziği biz yaptık.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mithrandir
    mithrandir's avatar
    Erkek
    eğer iyi bir hackersanız sizi herkes tanır,ancak gerçek bir hackersanız hiç kimse........
    (bu söz yeterince açık galliba :):))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    mithrandir bu benim eski imzamdı lan benden mi caldın hıyar :D

. . .. . ... .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    peki buna bağlı olarak Türkiyede hackerım diyenlerin ve hack sitesi açanların kaçta kaçı tamamen hackerdır merak ediyorum %5 varmı acaba gerçek anlamda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Türk Telekom serverlarına girecek kadar veya daha büyük işler çıkaracak kadar bilgileri yok, kendilerini gizlemeye özen göstermiyorlar.. bilmiyorlar.. Boş ver, boş insan onlar :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek
    la beni kimse tanımıyo ben gerçek bir hackermıyım yoksa :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    muhahahha koptum a.q :D

Işığı tanrı yaratmış olabilir ama müziği biz yaptık.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mitnick ozentileri kendilerine hacker diyor bu devirde...vakti zamaninda paylasima acik pc lere 21 porttan dalan programlar kullanip kendimi hack in doruklarinda hissederdim...tabi 6-7 yil falan once...sonra olgunlasiyor insan...daha mantikli hareket ediyor...script kiddy ve hacker arasindaki ayrimi fark edebiliyor...tabi uzun yillardir bu ayrimi fark edemeyenlerde var...neyse sonucta hacker lik gunumuzde eziklik oldu iskoda hacker o da hacker bu da hacker...herkes hacker amk...hele bizim memlekette 2ay pc kullanan adam google dan buldugu basit birkac trojan la adamin pass leri cekip hele bide keylog veya cookie ile msn i aldimi vayt amk ustune hacker tanimazsin...zaten bizim memlekette pc kullananlarin %80 i hacker amk.....aslinda bu kelimenin "hack or hacker" ici bosaltildi...biz hack i ona buna zarar vermek olarak ogrenmedik...hack bizim icin irdelemek daha fazla kurcalamak bilgi edinmek..en onemlisi merak ediyorduk ve ogrendik...hack buydu...en iyiye yakin olabilmekti her hangi bir konuda...tabi bu konuda daraldi sonra sadece web sitelerine index atmak seklinde bir kaliba donustu...adam benim sitemi hack edemezsin diye hava atarken onun makinesinden pwl leri cektigimin farkinda degilde mesela...onun icin bilgi sadece www dan ibaretti...ne bilim yine birisi benim msn hacklenmez diye sacma salak iddaalar attiyorken ortaya ve ascii karakterle sifremin karsiligi bu dediginde bende ascii karakteri decrypto edip powerpointte sunum hazirlayip labaratuardaki projektorden ana ekrana yansitarak ascii lenmis sifresinin BjK1903 e denk geldigini gosterip arkama bile bakmadan ayrildigimda ne oldugunun farkinda bile degildi kendisine hacker diyen o ezik...birde o hacker denenlerden bazilar 91 den beri internet aleminde olur bazen nedense bizler evimizde nisanin ilk haftasi93 te gorduk interneti adama uzaydan hat atmislar herhalde 91 de...neyse herneyse...hack ogrenmektir..irdelemektir ..kurcalamaktir...asla zarar vermek degildir.....ne bilim bir siteye index atarken bile amaciniz zarar vermekse hotmail e index atsaniz kimene...bir amaci olmali iyi bir amaci ve bu amac insanliga hizmet etmeli en basit ornek ucankus a tahribatin yaptigi mevzu....valla iste hacker cok memlekette...holy nin dedigi gibi folklor ekibi kurar gibi hack gruplarida kuruyorlar...onune gelen hack sitesi aciyor 2gun sonra hazir sciprtten editledigi site gote geliyor...falan filan....mesela adam soruyor abi wireless ag sifresini kirmayi bir anlat...e anlatimde amk simdi wep wpa herneyse sifrelenmis agi kirdik e napacan sonra bana bi anlat...mesela girdin aga internet cikisi aldin pato pito dolaniyorsun netten...agina dahil oldugun sistemde gezebilecekmisin? simdi bu soruyu sorunca o da soruyor nasil gezecem...lan bi siktir git TCP/IP ogren internet i anla once sonra gel wep kir wpa kir wpa2 kir....anlam veremiyorum interneti anlamadan interneti nasil yonetecekler...ama onlar hacker derler kendine unutmayin yaparlar abi kendi protokolleri falan vardir ezbere bilirler oradan yaparlar tcp/ip udp fark etmez onlara :)....Kim acti lem bu konuyu simdi ya bizi hacklerlerse o hacker amcalar pardon bebeler...gecen aylarda bir mp3 player aldim filipis marka " gogear " baktim sesi az cikiyor..bendede az bucuk PIC programlama var neyse sesi 15 db yukselttim 88+15 oldu ipod kadar ses vermesede avrupa nin koydugu 88db lik ses sitandardinin ustune ciktim...siz bu hack mi ? **hadi canim ordan sende...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    compü burda konuşmayı biliyonda başka türlü ulaşamıyoz zaten sana :)

bu konuda yorum yapmak çoğumuza düşmez. zumsuk kafana çok takıyorsun bu konuyu. bak dalgana hajım. kas bişilere. öğrenebileceğin herşeyi öğren. olursun o zaman heykır :D

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 2112 Toplam Mesaj: 14