HACKLENEN HOTMAILI GERİ ALMA

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LionhearT
    LionhearT's avatar
    Erkek
    bi işe yaramıyo yaaa kaç ay oldu cvp yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

kimden:(e posta adresiniz)

kime:passport@css.one.microsoft.com

Our e mail addresses have hacked by Mr.(hackleyen kişinin adı) This unlawful action also effected our business.Our customers have been disturbed and cause financial loss to our company.We would like to take necessary precautions.We are looking forward to hear from you. Our hacked mail adress is(çalınan e posta adresiniz).I recomend you to send my new pass to this adress :(iletişim için gereken e posta adresiniz).

Kind Regards

Mr:(Adınız soyadınız)

Bunu yazarsanız kesin cevap gelir hatta size paralı hotmaili bedavaya bile verebilirler.Msn deki yetkili gözyaşlarını tutamaz.Ağlarda...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Kısa öz Ama etkili bu yüzden deep impact bu yolla hack bile yapılabilir belkide (biraz abarttım ama denemek lazım)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeriC
    MeriC's avatar
    Erkek

arkadasım nie bu kadar uğrasiyorsunuz ki ben size hotmailin ücretsiz telefon servisinin numarasını vereyim orda senden üyelik bilgileri istiyecek eğer doğru yanıt verirsen sifreyi verirler

00 800 44 882 06 06  İrlanda  telefona bakan bayan dır sakına sarkıntılık etmeyin msn nizi alır :))

I"m Not a Hacker I"m a "" Security "" Professonial
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    MeriC bunu yazdı:

arkadasım nie bu kadar uğrasiyorsunuz ki ben size hotmailin ücretsiz telefon servisinin numarasını vereyim orda senden üyelik bilgileri istiyecek eğer doğru yanıt verirsen sifreyi verirler

00 800 44 882 06 06  İrlanda  telefona bakan bayan dır sakına sarkıntılık etmeyin msn nizi alır :))

Yok hoja benim yöntem şaşmaz ama irlandalıyı görmek lazım:D:D ona göre!!
Toplam Hit: 14871 Toplam Mesaj: 16