folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hafif Şeyler Kaldırırken Elim Titriyor

Hafif Şeyler Kaldırırken Elim Titriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar böyle çok hafif şeyler kaldırırken elimde bir titreme oluyor, örneğin plastik kaşıkla birşey yerken oluyor. ağır şeylerde böyle birşey yok bu durumu yaşayan var mı aranızda?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

İnce kas becerileri...

Yaş kaç?

‎‎‎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Ellerde titreme bende de vardı bir ara dideral kullandım ama nöroloji doktoruna görün hocam.İlaç falan kullanıyorsan yan etkisi olabilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Bende ara sıra aynı durumu yaşıyorum şeker düşmesi diye tahmin ediyordum fakat değilmiş galiba takipteyim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı

merhaba arkadaşlar böyle çok hafif şeyler kaldırırken elimde bir titreme oluyor, örneğin plastik kaşıkla birşey yerken oluyor. ağır şeylerde böyle birşey yok bu durumu yaşayan var mı aranızda?

aynısı bende de vardı. nörolojiye gittim, bi süre dideral kullandım. diderali uzun süre kullanmakla ilgili çekincelerim vardı, bıraktım. hala devam ediyor titremeler azaldı fakat kaybolmadı. ben de takipteyim.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

madde falan kullanıyormusun hocam ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Fazla kalsiyum da kaslarda titremeye sebep olabilir

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

lsd nin kalıcı yan etkisidir bu, yada kalsiyum fazlan vardır, kalsiyum ve demir fazlasının vücuttan atımı için günde 4 bardak siyah çay yeterlidir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

bu titremenin çeşitleri var. mesela elin normal duruşunda titriyorsa esansiyel tremor olabilir (bende de hafiften var ve çok yaygın görülüyor). başka hastalıklarda buna neden olabiliyor. ama çoğunda bir neden yok ve çoğu önemsiz.

ikincisi ise hareket halinde titreme varsa parkinson hastalığında felan görülüyor.(ama biraz ileriki aşamalarda.) başka hastalıklarda buna neden olabilir veya hiçbir neden de olmayabilir.

sonuç: rahatsızlık duyuyorsan nöroloji doktoruna görün.

çoğunda bir neden yok.

mrkps tarafından 03/Mar/17 14:44 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Benimde sol kolum titreme yapiyor bazen. Sol elimle baski yaptigimda titreme hissediyorum. 

Misal telefonda bi linkin ustune basili tuttugunda sag elim hic titremiyor ama sol elim parmaklarim baski yaptigim icin titreme yapiyor sizde de boyle oluyor mu? 

Sol kolum gucsuz oldugundan midir? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler, hiç bir kötü alışkanlığım yok sigara alkol uyuşturucu türevleri gibi ama kalsiyum fazlalığı olabilir aşırı peynir türevleri tüketiyorum her kahvaltıda 5 çeşit peynir yiyorum dediğiniz gibi doktora görünsem iyi olcak

Toplam Hit: 2195 Toplam Mesaj: 12
titreme