Hafiza Kartindan Bilgileri Geri Getirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

iyi aksamlar aklıma takılan bi soru var bi arkadasın hafiza kartını telefonda takılıydı takılı kaldıgı süre içerisinde resim video falan cektim onları pc de sildim hafiza kartını pc den biçimlendirdim tele taktım hiç bişey gözükmedi tel içindeykende tekrar biçimlendirme yaptım ve arkadsa verdim şüpheye düştüm dedi ben bilgileri geri getirim v.s ben hadi lan dedim ama şüphe kaldı aklımda pc ci arkdaslara ve telefonculara sordum kimi var diyo kim yok olmaz diyo kafam karıstı resim ve video ları hafiza kartından geri getirebilir mi?

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

formatladıktan sonra recovery tarzı programlarla kısmen geri getirilebilir. daha önce bende yapmıştım aynısını.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

formatladıktan sonra recovery tarzı programlarla kısmen geri getirilebilir. daha önce bende yapmıştım aynısını.

denedim işe yaramıyor o program  45 dk boş boşuna beklemiştim.s

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

UzatmaNaciye bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

denedim işe yaramıyor o program  45 dk boş boşuna beklemiştim.s

aynen öyle 3-4 programla denedim bikaç parça rar silmiştim geri gelmedi hiç biri

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

valla suya düşen blackberrnin hafıza kartını getirdiler. makinaya takınca dosyaları falan tamıyordu. formatladım. sonrada tarattım. resimler müzikler v.s. bi çoğunu kurtardım.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

http://www.convar.de/download.htm?po=5&language=2

burada PC Inspector file recovery indirip kur.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

testdisk!       http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk

herzaman yazarim böyle sorunla karsilasan kisilere. ben bircok kez kurtardim verileri.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

recuva kur tekrar tarat basit bir program ama güçlüdür

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Getirilebilir.Önemli olan format atman değil tekrar tekrar doldurup formatlaman, o zaman geri getiremezsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

adam hangi programla yaparım dememiş, olabilirmi demiş :) evet olabilir hatta olur bizzat yaptığım için biliyorum. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

benım hafiza kartını elinden almam lazım içim rahat olsun biçimlendirme yaptıgım için ihtimal vermemiştim :S

tesekkürler bilgiler için

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
Toplam Hit: 2193 Toplam Mesaj: 16