folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hakkari Merkezden Mürit Var Mıydı?

Hakkari Merkezden Mürit Var Mıydı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

3.250 ye zar zor , arkadaşımın öğrencisi bi çocuğun kefil olmasıyla bekara ev vermeyen birinden ev kiraladım arkadaşlar ,artık Hakkari'de de bir mürit var, aklınızda bulunsun yolu düşüne kapım açık :)

Bu tarz küçük ve sıkıntılı yerlerde hayat istanbuldan daha zor diyebilirim ya 3250ev tutmuş Allahımın dağında onuda zorlama bende urfanın ucra Bi yerinde çalışmıştım adamların kira Urfa merkezin kiralarıyla yarısıyordu birde kiracı arama derdide yok adamlarda nasıl olsa memur sayısı boş ve sayısından daha fazla sen evden çıkmadan kuyruğa giriyor millet mecbur ev alayım yatırımlık desen onuda yapamıyorsun çogu yerde Hakkari merkezde bulabilirsen al bence bütcede el verirse giderken çok rahat başka Bi memur alır kira öder gibi kredi ödersin diğer türlü maliyete gelirsen senede Bi kaç kere gel git yapsan en yakın vandan uçacaksın aylık ortalama yeme içme olmadan 5bin oldu. Bilmeyen biride çıkar doğuda git para biriktir der geçtiğimiz yıllarda bunu çok duyduğum için Bi dertlendim senin adına Tez zamanda kurtulur inşallah 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    carizart bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

3.250 ye zar zor , arkadaşımın öğrencisi bi çocuğun kefil olmasıyla bekara ev vermeyen birinden ev kiraladım arkadaşlar ,artık Hakkari'de de bir mürit var, aklınızda bulunsun yolu düşüne kapım açık :)

Bu tarz küçük ve sıkıntılı yerlerde hayat istanbuldan daha zor diyebilirim ya 3250ev tutmuş Allahımın dağında onuda zorlama bende urfanın ucra Bi yerinde çalışmıştım adamların kira Urfa merkezin kiralarıyla yarısıyordu birde kiracı arama derdide yok adamlarda nasıl olsa memur sayısı boş ve sayısından daha fazla sen evden çıkmadan kuyruğa giriyor millet mecbur ev alayım yatırımlık desen onuda yapamıyorsun çogu yerde Hakkari merkezde bulabilirsen al bence bütcede el verirse giderken çok rahat başka Bi memur alır kira öder gibi kredi ödersin diğer türlü maliyete gelirsen senede Bi kaç kere gel git yapsan en yakın vandan uçacaksın aylık ortalama yeme içme olmadan 5bin oldu. Bilmeyen biride çıkar doğuda git para biriktir der geçtiğimiz yıllarda bunu çok duyduğum için Bi dertlendim senin adına Tez zamanda kurtulur inşallah 

Şuan oradan ev alabilecen mi ona bi sahibinden bak derim. Bol keseden sen sallamışsın baya. Her şeye de yorum yapmayın ama.

the man who gets tired after eating a ban
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hakkari deyince aklıma geldi 

çukurca üzümlü karakolu bayraktepe üst bölgesi selam olsun :(

sağ taraf molla Hüseyin sol taraf bayrak tepe 2073 Karşısı Kemer sırtı arka taraf Aslan kapanı...Sorti tepesi de sıkıntılı idi.Gündek ,Güzeldere hey gidi heyyy...

DevilKingtr tarafından 31/Ağu/22 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı

carizart bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

Şuan oradan ev alabilecen mi ona bi sahibinden bak derim. Bol keseden sen sallamışsın baya. Her şeye de yorum yapmayın ama.

Hocam rahat ol bol keseden atmıyorum doğuda geçmişim var az yemedik oranın ekmeğini tozunu hakkaride de yaklaşık 1 yılım geçti sayılır orada avuç içi kadar yer zaten o tarz yerlerde satılık ev bulmak zor olanlarında çogunu sahibine yüklemezler bölge içinde direk gider tokiden falan memurlar alıp kira ödeyeceğime tahinim çıkana kadar otururum giderkende başka Bi memur alır kafasında onlarda çok az onları denk getirirsen ne ala 

carizart tarafından 01/Eyl/22 01:03 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1423 Toplam Mesaj: 15
kiralık daire hakkari merkez