Halen Öğrenciymişim Haberim Yokmuş :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

benim geçen yıl okulum bitti bu yıl ünv'ye yerleşmek için gidip diplomayı alayım dedim gittim baktım lise 2'den kalan sorumluluk sınavım var, dedimki hoja ben mezun oldum nasıl diplomayı alamıyorum hoja dediki olm sen halen öğrencisin dedi, nasıl olur hoja ben şimdi diploma alamayacakmıyım yok dedi sen öğrencisin, tamam dedim o zaman öğrenciysem öğrenci belgesi verin bana tamam dedi 1 tane verdi bende dedim o zaman sen bana iki tane ver :) iki tane öğrenci belgesi aldım çıktım...

sonra dediki bak çarşamba günü kesin gel sınava gir formalite icabi bir sınav yapıp seni mezun edelim, tamam dedim ama gitmiyecem nede olsa öğrenciyim :)

şimdi aldığım öğrenci belgesiyle karaköyden öğrenci pasosu alacam bir yıldır ödediğim tam öğrenci paralarını iett'nin ötüne sokacam...

benim anlamadığım birşey var, ben sorumluluk sınavını vermezsem askerlikte öğrenciyim diye erteleyebilirmiyim...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Böyle bir durumu bu derece olumlu şekilde yaklaşan birisi göremem sanırım hayatımda.IETT ye vereceğin yüzbinlira kar ı düşünürken, yaşıtlarının kahkahaları ayrı mevzu :)... Epik didaktik...Şamata bir durum...

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    lan bende üniyi kazandım okul bırakmıo vuracam müdürü ayağından para teklif ettim yok dedi şerefsiz parayı beyenmedi heralde alacam benzin sabıunu karıştırıp gece uçuracam okulu a.q
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

DecaMeroN bunu yazdı:

Böyle bir durumu bu derece olumlu şekilde yaklaşan birisi göremem sanırım hayatımda.IETT ye vereceğin yüzbinlira kar ı düşünürken, yaşıtlarının kahkahaları ayrı mevzu :)... Epik didaktik...Şamata bir durum...

100 binmi tam aylık akbil 85 milyon öğrenci 35...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    zuhuuhaa canım memleketime bak ak. sonra memlekette niye akıllı adam kalmadı diyorlar. adamı sikiyon boyle nasıl kalsın.

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    cnbce de bi dizi vardı seinfeld diye aha bizim mitnick de ondaki kramer.

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    abü ne iş bu ya muhahaha koptum a.q bende lise 1 e geçtim şimdi sınıfta kalma olayları oluyo dimi sıctık a.q bu sene
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WtnSwr
    WtnSwr's avatar
    Erkek
    Bende Lise 2 den sorumluyum okul bitti a.q hala diplomayı alamadık... Ben diplomayı almak için çabalıyorum kevin in yaptığına bak yaw

MaDe ßy Jß
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    10 sene boyunca hayatının hiç bir noktasında hiç bir yerde ders çalışmamış ben sorumluluk sınavlarımı verdim siz daha vermediniz ya helal olsun ehehehe: )

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Olm mitnick akıllı ol, hem mezun ol hem de öğrenci belgelerini sakla, yeni pasolar çıktığında direk başvurursun Karaköy'den. Hem pasonu alıp hem mezun olduğuna dair belgeyi kullanırsın. böylesi daha iyi olur senin için...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GKN
    GKN's avatar
    Erkek
    sorumluluk sınavlarında zaten hiç dikkat etmiyorlar. biran evvel kurtulalım diye bakıyorlar. Ondan en ön sıraya oturmamaya bak. Onun dışında garanti götürürsün kopya ile.

40+40= 80 80+80=180 180+40=180,40 +10 = 180,40,10
Toplam Hit: 3265 Toplam Mesaj: 18