folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Half Life 3, E3 2014′Te Resmen Tanıtılacak

Half Life 3, E3 2014′Te Resmen Tanıtılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek

Yıllardır süren bekleyiş bu sefer gerçekten sona eriyor. Half Life 3′ün tanıtılacağı tarih onaylandı.

Half Life’ı tanıtmaya kalkışsak eminim ki sayfalarca yazı yazmamız gerekiyor. Oyun tarihinin en önemli kilometre taşlarından Half Life, büyükten küçüğe herkesin en azından bir kere oynadığı veya duyduğu bir oyun. 98 yılında çıkan orjinal oyunun ardından 2004 yılında ikinci oyunuyla karşımıza çıkan Half Life, daha sonra 2 adet episode ile seriyi devam ettirmişti. Bunların ardından ise seri derin bir sessizliğe gömülmüştü.

Ta ki bugüne kadar. İnternet dünyasının fenomeni olan ve hakkında yüzlerce dedikodu dolaşan Half Life 3 nihayet ortaya çıktı. Daha önceki Half Life oyunlarında da görev almış olan John Guthrie ile yapılan röportaj, serinin yeni oyununun çıkış tarihine de ışık tutmuş oldu. Half Life 3′ün halen geliştirilme aşamasında olduğunu ve çalışmaların henüz olgunluğa erişmediğini dile getiren Guthrie, fazla da bir bilgi vermek istemezken, PC, Mac, Xbox 360, Playstation 3 ve yeni nesilde karşımıza çıkacak olan konsollar için oyunun geliştirildiğini doğruladı. Ayrıca yetiştiği takdirde E3 2014 fuarında trailer videosunu yayınlayacaklarını belirtti.

Ana oyunları hesaba katarsak toplamda  9 yıldır bekleyen oyuncuların bir yıl daha bekleyebileceği malum. Tabii Valve’den bir onaylama gelirse içimizin çok daha rahat olacağı kesin. Şimdi ise E3 2014′ü her zamankinden daha heyecanlı bir şekilde beklemeye koyulabiliriz.

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

bi-iki senesi var daha. ne bekledik be abi, ben büyüdüm oyun hala cıkmadı:)

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Half life,Counter ve Mario her zaman eski sürümleri yenilerden daha çok rağbet gören oyunlar oldu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Half life,Counter ve Mario her zaman eski sürümleri yenilerden daha çok rağbet gören oyunlar oldu.

Doğru söylüyorsun.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam half life için bunu söylemen yanlış. Half-life 2 çıktığında 40tan fazla ödül almış ve gelmiş geçmiş en iyi oyun seçilmişti. çıktığı yıldan 2011 yılına kadar 12 milyondan fazla kopya satmıştır ki bu rakam öyle dalgaya alınacak bir rakam değildir.

Half-life bizim gibi 2. dünya ülkelerinde hala popüler. Niye ; sistem gereksinimleri çok olmamasına rağmen inanılmaz mod desteği ile birlikte fiyat/performans açısından çok iyi bir oyundur.

Şuan valve source sdklarını yayınladığı için half-life2 modları genellikle standalone oyun olarak çıkıyor ki garrys mod buna en güzel örneklerden biri.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

hocam git gide daha gerçekçi yapmaya çalışıyolar ama eski oyunların tadını vermiyor. counter strike beta sürümlerinden beri yıllardır oynuyorum 1.6 dan sonrasını hiç beğenmedim açıkçası

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Ben elimi sürmim hiç mevzu patlıyor half life ise konu :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

Ben elimi sürmim hiç mevzu patlıyor half life ise konu :D

patlıyor,patlatıyorlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

torpedo_XL'nin yazdıklarına katılmakla birlikte, cıkarın artık su oyunu, yeter be.

daha dün aklımdaydı seriyi bastan tekrar bitirsem mi diye.

half life 2 cıktıgında o dönemin en baba oyunuydu, 1 de aynı sekilde.

ikisinde de cıgır actı valve ama su an devir öyle bir devir ki, gta v, watch dogs gibi büyük beklentiyle beklenen oyunlar var, valve bunların arasından bu sefer sıyrılabilecek mi bakalım ?

2'nin senaryosu yarıda kaldı, 9 senedir bekliyoruz o gemi muhabbeti ne olacak, g-man gizemine ısık tutulacak mı diye.

bu kadar beklettiyseler, 3. kez cıgır acmalarını bekliyorum.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Ben daha 2'i oynayamadım. Bari indireyim de başlayım.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 2116 Toplam Mesaj: 15