folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Half Life Ve Counter Strike V1.5 + Botlu Full Türkçe

Half Life Ve Counter Strike V1.5 + Botlu Full Türkçe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

ya oyunla yada sxe ıle alakalı bır sorun var. Sxe ı gormuyor oyun. 15.2 yide yukledım olmadı son surumu de yukledım olmadı.

Allah büyüktür vesselam...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

botlarla oynamak için ne yapmam lazım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyun açılışında bot yazan yere kaç bot istiyorsan yaz hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ünide lab bilgisayarları kapanıp açılınca herşey siliniyordu. 2 GB lık bir USB belleğimiz ve Portable 1.5 Cs miz vardı. 20 bilgisayara 10 dk gibi bir sürede yüklerdik. Hey gidi günler hey!..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

steamden almak isterseniz 1 in fiyatı 4.5TL 2nin fiyatıda 4.5TL :)) (black friday dolayısıyla)

neden orjinal? gamasutra.com da paylaşılan bir istatislik göz doldurur. Dünya genelinde oyunların hangi ülkelerden ne kadar kazanıldığı araştırılmış ve paylaşılmıştır. Haberin subtitle ında ise çok ilginç bir bilgi paylaşılmıştır. "Türkiyenin 13.sırada olduğunu biliyor muydunuz?" Evet.. f2p pazarı artık ülkemizde büyüyor. sanırım wolfteam i en son türkler satın aldı.. artık ülkemizde f2p oyunlara para vermek sürerse olacaklar f2p yapımcıları türkiyeye ofis açacak(ki yavaştan başladılar), burada millete b*kum gibi sırf "competitive" oyunları verecekler bakın bedava diye.. sonra millet para bayıldıkça yapacaklar. afedersiniz ama gavurlar call of duty turnuvaları yaparken, bf turnuvaları yaparken buradakiler ne o oyunlarda Türkçe dil desteği görebilecek ne de resmi turnuva düzenlenecek. buradakilerde wolfteam oynayacak onun turnuvasını yapacak. b*kum gibi oyun oynayacak. buradakiler metin2 oynamaya devam edecek.. sadece bu da değil tabi. ülkemizde normal oyun satışlarında bir ilerlemenin olması büyük yapımcıları ve stüdyolarıda Türkiyeye çekecek ve bir istihdam oluşacak, türkiye gelişecek. Steamden aldığınız oyunlar Türkiyeden aldı diye gözüküyor yani bu yüzden önemli bence.. hemde steamde güzel bir kominiti var gelin sizde katılın.

BerkayCit tarafından 27/Kas/15 10:27 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    apokontek bunu yazdı

ya oyunla yada sxe ıle alakalı bır sorun var. Sxe ı gormuyor oyun. 15.2 yide yukledım olmadı son surumu de yukledım olmadı.

Hocam ekran ayarıdını direkt 3d yap 1024x768

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Hocam bende açılışta böyle bi uyarı verdi ya;

http://prntscr.com/973bed

nedir bu nasıl çözeriz.

Hacı abi pentium 100mhz makinede felan mı çalıştırmayı denedin. 16 mb ramin yok diyor. Yoksa sanal makinede felan mı kurdun ondan mı öyle diyor.

hocam i5 işlemci 12 gb ram 2 gb ekran kartı var masaüstü pc de :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    HorbaDor bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Hocam bende açılışta böyle bi uyarı verdi ya;

http://prntscr.com/973bed

nedir bu nasıl çözeriz.

Hacı abi pentium 100mhz makinede felan mı çalıştırmayı denedin. 16 mb ramin yok diyor. Yoksa sanal makinede felan mı kurdun ondan mı öyle diyor.

bendede aynısını verdi  .

sağ tık özelliklerden uyumluluk modunu windows xp service pack 2 yapın düzelir

evet düzeldi :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    apokontek bunu yazdı

https://yadi.sk/d/0JHCuR1rknRC9

hocam ben de bu kurulu kurarken tarayıcı anasayfasnı falan degıstırym mı tıkı var onu kaldır

gorundtu ayarlarını d3d 1024x768

oyuna gır rate gıbı ınce ayarlarıda yaparız

Nick DARWIN

d3lete tarafından 27/Kas/15 15:02 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Asıl bunun botlusu harika olur. Ben de var lakin avast kafası esince virüslü felan diyor. Yoksa diğer makinede kurulu.

ontedi tarafından 27/Kas/15 17:57 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 4885 Toplam Mesaj: 33
half-life türkçe counter strike half life 1.5 podbot botlu