folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Halife Abdülmecid Efendi"Nin Donla Denize Girerken Görüntüleri Yalanmış!

Halife Abdülmecid Efendi"Nin Donla Denize Girerken Görüntüleri Yalanmış!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Fistandantilus nurculuğun mahiyetini bilmeden atıp tutma. Nurculuğu fetullah güleni savunanlar diye görüyorsan koca bir yanlış çukurunun içindesin.Her nurcu diyen namsuslu insan olsaydı..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    Nurculuk = FettullahçıLık diyenler cahildir ;)
    ertanın dedii gb bunnar aynı şey değil..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Şimdi arkadaşım bu yazıyla ilgili düşündülerimi yazayım! Sonuçta Abdülmecit efendide Sultan Abdülmecid te halifedir. Burası doğru.

http://www.milliyet.com/2006/08/20/pazar/resim/yazdundar1.jpg

Yanlız bu adam kim? Yazarın düzeltmesine göre Sultan Abdülmecid, ama ben onun padişah olabileceğine ihtimal vermiyorum.

Haber baştan sona kadar saçma sapan yazılmış zaten örneklerde yanlış. Ha anlatılmak istenene gelince Banane başbakanın denizde çekilmiş görüntüsünden!
    Başkalarının hayatı beni ilgilendirmez!
    Başbakan camdan atladı diye kimsenin camdan atlayacağını düşünmüyorum. Bakanların bile!

Yazarın düzeltme yaptığı yazısına bakmak isterseniz linki http://www.milliyet.com/2006/08/20/pazar/yazdundar.html

İsteyen istediği gibi dolaşır gezer giyinir. hepimiz özgürüz hareket ve davranışlarımızda. Yada özgür olmalıyız. Düşündürücü olan bir yazarın o kadar çok önemli olay varken böyle bir yazı yazması.

Kimse bilmediği konularda yorum yapmamalı aynı bu yazarın yaptığı gibi. Çünkü fena şekilde rezil oldu meşhur yazar ve gazetesi! Bu milliyetin yaptığı kaçıncı gaf bilmiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    nurcu medyayı ağzıma geldiği için söyledim, fetoşçu medya işte.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    enqaz denen zat; sen Can DÜNDAR kadar adam ol sonra onu eleştir yazımı editlememdeki sebep ise ağır konuşmak istememem sonradan anladımki okumuşsun ve haketmişsin. onun kadar adam ol sonra onu eleştir.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enqaz
    enqaz's avatar
    Erkek
    stifler senin de aynı yamuk zihniyeti taşıdığına kanaat getirdim.
    çamur at izi kalsın.

kimsenin adamlığı senin ilgilendirmez.
    sen önce kendin adam olmaya bak koçum.

verecek cevabın yoksa hakaret etme, sus adam sansınlar.

Türbana hayır. Yaşasın AYYAŞİZM. Yaşasın ZİNAİZM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Can dündarı eleştirmeye ne senin gücün nede benim gücüm yeter. yapmıştır bi hata hoş görmek lazım. senin zihniyetinde hoş görmek diye bişey yokmuş ki bana yamuk zihniyetli yakıştırması yapıyosun. eğer forumda birilerine adamlık yapmaya calışıyosan hepimizi ilgilendirir.herzaman birilerine verecek cevabım var, daha fazla yazı yazıp ortamı germe bu msj ın üzerine.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheoSsSlave
    TheoSsSlave's avatar
    Erkek
    böyle demiş sanki muvzu başka cebhelere çekilmeye çalıılıyormuş gibi geldi bana bu yazıda. eger bi kuruluş kim olursa olsun medyacılık ahlakına uymayan bi haber yapıyor ve bu haber yalansa bunlar belli bir etiğe sahipse hemen düzeltmeyi yapmalı ama yaptığı haberde kasıtlı bi şey yoksa ben normal karşılarım ama bunlar yıllardır aynı şeyi aynı yolla yapmaya çalışıyorlar . bi felsfe hocam 'aynı yolla yapılan şeylerden farklı sonuçlar beklemek aptallıktır' derdi bunların yaptığı şey gibi ...

Hiçbir şey için ölmeyecek biri, yaşamayı hak etmemiştir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    halife Abdulmecid efendi mi ? ne zaman halife oldu ki ? (gercekten soruyorum)

donla denize giren insan kadar normal birsey yok ?
    ne yani elbise ile mi girseydi.

milliyet donla giren bir insani haber yapmasi komik
    ve bu olayi insanlarin buyutmesi daha bi komik

sonuc: her insan hata yapar diyen arkadasa katiliyorum.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek
    sokiim elimdeki hıyarı nurculara da şeyhlere (holy hariç) de fetoya da. olm can dündar şu an tanıdıım iyi yaarlardan bir ona laf söletmem bu bir. adam yanlışı düzeltmiş işte daa ne çamur atıon herife bu iki. çamur atmak istiosan git bu nurcuları fetocuları besleyenlere çamur at onlar domuz gibi kendi b*klarını yemeyi hakediolar bnm kanaatim bu çünkü bu herifler milletin kanını içip tuvalette s**an cinslerdendir. bunu lütfen farklı düşüncelere saygısızlık die algılamayın ama bnm kendi görüşüm budur.

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
Toplam Hit: 2693 Toplam Mesaj: 25