Halkbank Topu Attı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

;) alıntı

Beyler halkbanktan dün gece 830 dolar aldım ucuz diye şimdi hesaplarım donduruldu ve - 1 milyon 506 bin TL içerde görünüyorum yetmiyor gibi dolar hesabımda - 444 bin dolarda . Şaka gibi aq birdaha halk bankmı tövbe

asdsadasda fırsatçılık yaptım vay başıma gelenler demiyon da :) 

hocam döviz çekebildiğin bir ATM den hemen çekecektin parayı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

;) alıntı

Beyler halkbanktan dün gece 830 dolar aldım ucuz diye şimdi hesaplarım donduruldu ve - 1 milyon 506 bin TL içerde görünüyorum yetmiyor gibi dolar hesabımda - 444 bin dolarda . Şaka gibi aq birdaha halk bankmı tövbe

asdsadasda fırsatçılık yaptım vay başıma gelenler demiyon da :) 

hocam döviz çekebildiğin bir ATM den hemen çekecektin parayı.

Alıntı diye belirttim . Benim başıma gelmedi .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Bence KURUN gerçek değeride olabilir.. hep manipülasyon

fena düdükleniyoruz bu arada

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Halk bankı tebrik ediyorum.

online hortum sistemini başarı ile gerçekleştirdi.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Bu bilgiler doğru ise sonu ne olacak merak ediyorum

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Tesadüf olduğunu sanmıyorum. Akbank'ta kartların son ödeme tarihi dündü, bende hepsini ödedim ama bugün hiçbiri ödenmemiş gibi görünüyor üzerine birde gecikme diye otomatik olarak hesaptaki paradan ödeme çekmişler. Aradım ne oluyor diyerekten, sabahtan beri ödemelerin düşmediği sistemsel bir sıkıntı yaşadıklarını söyledi. En kısa sürede çözülecek ve ödemelerim geçecek ve çektikleri para geri yatırılacakmış. Bence bu şekilde halkbank arkasından gelmesi tesadüf değildir diye düşünüyorum. Başka bankalarda da sıkıntı var mı bilmiyorum.

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Akbank sisteminde de arıza vardı. Yapılan işlemler hep çift görünüyordu. Örnek veriyorum 100 TL'lik alışveriş yaptım diyelim, hesabımdan iki kere 100 TL çekilmiş.

İlginç.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

İyi vurgun yaptı birileri

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

https://www.ntv.com.tr/video/ekonomi/ekonomi,LYnU6BRnq0CHvLYDaVA2Vw adamları tespit etmişler ama edemedikleri olabilir ya da etmek istemedikleri var mıdır acaba :) 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

;) alıntı

Zamanında ÖSYM nin sisteminde de hata olmuştu, yazılım yanlışlıkla!!! matematik sorularında büyükten küçüğe sıralama yapmış ve ortada kalan rakamı doğru kabul etmişti, sonra da sayın büyüklerimiz ÖSYM başkanı Ali Demir ile görüşüp tatmin olmuştu

https://www.ntv.com.tr/turkiye/gul-bilgiler-beni-tatmin-etti,U4fWxwwZgUiClCFxcUTbXQ

https://odatv.com/erdogan-bu-konusmalarini-hatirlayinca-cok-utanacak-2508161200.html

Bu sefer gerçekten hata var demek için daha iyi çalışmışlar ama ileride bunu da FETÖ yaptı olur ya da fetö biterse HEDE-HÖDÖ yaptı olur.

O değilde merkez bankası dolar satınca dolar piyasası düşüyor, halkbankın satıştan bişey çıkmadı ahahaskjhadskdh

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 4783 Toplam Mesaj: 21
halkbank