Haluk Levent Konserleri Ve Hedbenging

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    ya bakıyorum adamlar haluk levent konserinde kafa sallıyo hoplayıp zıplıyo e onlar haluk leventin konserinde bile kafa sallıosa ben gidip SEPULTURA konserine kafamı keseyim olsun bitsin

Bu niymiş la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Haluk Levent de acaip kafa sallanıyor. Hiç Sepultra felan gitmedim ama Haluk Levent"in de kafa sallanacak çok şarkıları var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    yaa tatarramazan aslında çok önemli bir konuya deindin.yanlız düzelteyim hedbenging deil headbang"dir.neyse bende bir kaç kez görmüştüm haluk leventin şarkılarında headbang yapanları ne diyim allah akıl fikir versin.bir kere haluk levent metal yapmıor.headbang de heavy ve onun alt türlerinden oluşan bir zevktir.yaa belki kafa sallayanların aralarında bir kaç tane metalci vardır ama onlarda büyük ihtimalle bass yada elektro duyunca dayanamıyor kafa sallıorlardır.aslında salakca bişi yani haluk leventin konserlerinin çoğuna yaşlı kadınlar kapalı kızlar çoluk çocuklar gidior.hiç sıkılıp çekinmiolar mı belki de ilginç(tek ve yek)görünmek için yapıordur..

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    bugün halukta kafa sallıyan yarın eminem de sallar zuha çok abarttım ama ööle...
    bana çok komik geliyor
    kimi insan eğlence müziklerindede kafa sallama kabiliyetine sahipmiş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merostica
    merostica's avatar
    Erkek
    abi zamanında düş sokağı sakinlerinin konserlerinde bile headbang yapanlar vardı bunlar gayet normal artık...

THIS TOO WILL PASS
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnzoFerrari
    EnzoFerrari's avatar
    Erkek
    nocturnal_mortum arkadaşım, Haluk Levent"in canlı Performansı gerçekten görülmeğe değer ve etkileyici, her türlü şarkı türkü, rock, metal hepsini söylüyor, konserlerinde halkın (kapalı kızlar, yaşlı kadınlar aileler vs. ) gelmesinin sebebi ya konser ücretsiz oluyor yada cüzi bir miktar oluyor. valla yakınımda bir yerde çıksın veya konser versin. imkanım olursa ailemle beraber gidebilirim öyle ortamlar oluyor yani, sevenler merak edenler hatta sevmeyenelr dahi hoşnut olarak çıkıyorlar dışarı.

-MENDOCINO-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natanka_otanka
    natanka_otanka's avatar
    Erkek
    herşeye inanırım ama düş sokağında kafa sallayan adamlar olacağına hayatta inanmam

korkuların cesarete döndüğü anda rock müziği başlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    evet yaa bencede olamaz.yani düş sokağında headbang yapmak popstar ajlan"ın londra senfoni orkestrası ile nane nane şarkısını sölemeye benzer...

ne demiş ünlü hipokrat mahsun kırmızıgül
    fuck of rest we are the best

türkçe meali :
    biz acılar çocuguyaz bize dalaşmayın adamın ..."na koruz..

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nightfall
    Nightfall's avatar
    Erkek
    nocturnal_mortum bunu yazdı:
    -----------------------------
    evet yaa bencede olamaz.yani düş sokağında headbang yapmak popstar ajlan"ın londra senfoni orkestrası ile nane nane şarkısını sölemeye benzer...

ne demiş ünlü hipokrat mahsun kırmızıgül
    fuck of rest we are the best

türkçe meali :
    biz acılar çocuguyaz bize dalaşmayın adamın ..."na koruz..
    -----------------------------

aamuhuh sana katılıyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

şimdi bişey dikkatimi çekti haluk levent ikiyuzlu davranıyor tam bu kafa sallama olayı aklımdayken leventin konserde sölediği bi şarkıyı dinledim albumdekinden daha sert yapmışlar.

haluk levent albumlerinde sert müzik yapmaktan korkuyor sanırım bunun için albumde değil konserlerde asıl yapmak istediğini yapıyor.

Bu niymiş la?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek

Haluk Levent'in konserinde kafa sallayanlara gülüyorum diyosunda. peki hic gitti mi ?

Sen Muzik kanallarında calan bazı kliplerini seyretmissindir, aha bu arabesk ROCK degilki demissindir. Hem HL konserinde napacan DANS mı edecen kafa sallayacan tabi.

headbang yapanlara ben rastlamadım ama mutlaka HL konserlerinde Metalci arkadaslar vardır, napsın adam HL den baska cok cuzi bir miktara yada bedava konser veren yoq ki. bulmusken kacırmıyo.

Geç olmadan, Güç olmadan, Çözüm istiyorum, çözüm, iş işten geçmeden, bu dünyadan göçmeden, Ben ölmeden ....
Toplam Hit: 1644 Toplam Mesaj: 16