folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Hamile Kjalmak İçin Erkeğe Artık Gerek Yokmuş!?!

Hamile Kjalmak İçin Erkeğe Artık Gerek Yokmuş!?!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    S.a arkadaşlar aldığım istibaratlara göre hamile kalmak için artık erkeklere ihtiyaç yokmuş! yapay döllenmeden bahsetmiyorum! kadının cinsel organına elektrik verilerek hamile bırakılıyomuş :D kadın gerçektende öyle bişi düşünüyomuş sonrada kendi kendini döllüyomuş! aceb aslı varmııdır?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hangi salak karı onu yapar bu işin zevki war şeyi war.. veya şöyle diyim hangi salak koca bunu karısına yaptırır  :)

böyle saçma bişey olmaz bence..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cursed_lover
    cursed_lover's avatar
    Erkek

aldığın istihbarat bana da geldi kardeş de bazı kız arkadaşlar böle şeylere gerek duymuyor muş kendileri bizzat söledi tabi dedim yaw bu işi zevki ile yapmak varken dimi ama bi yerde

doğa kurallarını bozmamak lazım:)

ÜLKÜMÜZ göklerde dalgalanan bi sancak biz ALLAH"IN huzurunda eğiliriz ancak:.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m-a-n-t-u-s
    m-a-n-t-u-s's avatar
    Erkek
    abi vaşın vaşın teknology almış basını gidiyo biz b.ku yecez bu gidislen he benden sölemesii yawww :)

PEOPLE=SHIT
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

ileride zaten kadınlar gerçek *arrak peşinde koşacak, yokmu *arrak yokmu bi *arrak verin, *arrak krizine girdim hakiki *arrak istiyorum :)

orjinal parça ile yansanayi parça hiç bir olurmu! bizde orjinali var isteyen gelsin verelim ha yok biz yan sanayi istiyoruz diyolarsa gitsinler denesinler geri döncekler elbet :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek

Yakında bunlar erkekleride doğurturlar töbe töbe

her seyin doğalı güzel :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek
    ''Heeee,pokmuş'' diyorum bu naçizane fikri geliştirip ortaya atan saygıdeğer bilim adamlarına.

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek
    Yav aklıma birşey geldi,cinsel oragnına değil de başka bir yerine elektirik verince ne oluyormuş merak ediyorum,o da yazıyormuydu?

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence bunu kadınlara bir sormak gerek  Sonuc'da bizler erkeğiz... Analık vasfını ve değerini anlıyamayız...Benim merakım şudur ; Diyelim ki yapay döllenme ile kadın çocuk doğurdu ? bu çocuğun babası kim olucak ? yani çocuk baba sevgisinden yoksun mu kalıcak , birde Annesinin soy ismini mi kullanıcak ? Sizlerde Bilirsiniz'ki Soy erkekten gelir.Kadın Toprak Erkek se Tohumdur... Toprağa sunni tohumu eksen acaba ne kadar verimli bir ürün alabılırsınız ? Cidden dünya sanayileşmeye başladi.Aldı önünü gidiyor.Ve sanayi geliştik'ce insanlar hantallaşıyor...Zaman gelecek şu yazdıklarımız çok gerilerde kalacak...Yapay döllenmeyi bırakın , öyle bir zaman gelecek ki ; şu bizim bildiğimiz bülent ersoylar gibi insanlar normal doğum yapacaklar

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jaja01
    jaja01's avatar
    Erkek

arkadaşlar bana saçma geliyo çünkü sperm olmadan döllenme olmaz

kadın vucudunda sperm yok ama biri koyar sonra elk. werirse bilmem

hem aqa hakkatten işin zevkli kısmı nolcak_?

imza mimza yoq....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yigiter
    yigiter's avatar
    Erkek

Çocuk kesin digital fırlama olarak dünyaya gelir bu durumda..

Ama sallayan istihbarat iyi sallamış.. :))

Bi şampuan varmış kafana sürüyon kıçında çıkıyomuş :D

Googledan beni arayıpta buraya kadar gelen insanoğlu sözüm sana; her hakkı saklıdır :P
Toplam Hit: 3530 Toplam Mesaj: 15