Hamsterlarım Sevdirmiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kafadan kıçına kadar siyah çizgi varsa rengi grimsiyse ufak ve çok enerjikse gonzalestir

Nispeten daha büyük, şişmanca, sarı ve bütün gün uyuyup gece hiperaktif olmayan hareketler yapıyorsa suriye modelidir. Suriyeler daha evcil Gonzales le baş etmek zor. Bir iki tür daha vardı pek hatırlamıyorum.bir iki foto at bakalım

Ben bi sabun ayarlamıştım sevmeden önce çok az o sabundan alıp elimi yıkıyordum. Kokusu kalsın diye. Fazla kullanıp hayvanı sarhoş etme :D o sabunun kokusuna alıştığında sevmek isteyen herkes elini onunla yıkayıp sevebilecekti. İşe yaradı mı hatırlamıyorum bence yaramıştır :d

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Özel kraker yada en sevdiği yem hangisi ise elime koyarak elimin üstünden gelip alması için uğraşıp alıştırıyordum. 3 tane baktım ve hepsini omuzuma koyup dolaptan peynir alıp takılıyorduk hocam. En iyisi eline almak istediği şeyi koyup çıkıp orada yemesini seyret yavaş yavaş alışıyor. Daha sonra elinden korkmuyor. Oyun oynarken klavyede cirit atardı kolumdan tırmanıp üstümde gezerdi güzel günlerdi özledim gerçekten. 

Hacım klavyeye de işeyip pisler o nasıl rahat ediyordun ya :D ben hep takipteyim saldığım zaman, anında temizlik :d bizimki kafesin kapağını açıp dışarı çıkabiliyor. Kilit mekanizması koydum. Dikkatli olun :D

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Kafadan kıçına kadar siyah çizgi varsa rengi grimsiyse ufak ve çok enerjikse gonzalestir

Nispeten daha büyük, şişmanca, sarı ve bütün gün uyuyup gece hiperaktif olmayan hareketler yapıyorsa suriye modelidir. Suriyeler daha evcil Gonzales le baş etmek zor. Bir iki tür daha vardı pek hatırlamıyorum.bir iki foto at bakalım

Ben bi sabun ayarlamıştım sevmeden önce çok az o sabundan alıp elimi yıkıyordum. Kokusu kalsın diye. Fazla kullanıp hayvanı sarhoş etme :D o sabunun kokusuna alıştığında sevmek isteyen herkes elini onunla yıkayıp sevebilecekti. İşe yaradı mı hatırlamıyorum bence yaramıştır :d

^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

VAay koşulladın yani hayvanı. Ama başka nelere koşulladığınıda bilmek lazım  Tam bi denek grubu gözlem grubu falan ayarlayıp deney yapmalık konu aslında. Hayvan eğitiminde çığır açılabilir. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Dogalari agresif onlarin biraz, kendini elletmek istemeyebilir gayet normal zorlayip rahatsiz etme bence. Elden yemek yedirerek elinin varligina alismasini saglayabilirsin biraz ama bence istemiyorsa istemiyordur iste sen de kendini mincirtmak istemeyebilirdin (:

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Dogalari agresif onlarin biraz, kendini elletmek istemeyebilir, gayet normal. Zorlayip rahatsiz etme bence. Elden yemek yedirerek, elinin varligina alismasini saglayabilirsin biraz ama, bence istemiyorsa istemiyordur iste. sen de kendini mincirtmak, istemeyebilirdin. (:

Aklıma, burda birisinin, Kuşu kendine alıştırmak için, aç bırakmak fikri gelmişti. @@,)

Böyle, elde-cepte-çantada taşınabilecek , insanlarda (genelinde) korku yaratmayacak, bir canlı türü var mıdır?

bir örnek olarak Filmin bir tanesinde gördüm: Ortalama bir el büyüklüğünde kitap boyutunda, şeffaf bir yapı içerisinde, Bir Karınca Kolonisi inceliyordu lise öğrencisi biri. ToprakAltı ve ToprakÜstü.

Bunlar yazın tamamda, kışın ne yapıyorlar acaba @@,)

var mı aklınıza gelen Başka bir örnek.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Kimse yazmamış ama konu başlığını görünce sadece benim mi aklıma malum site geliyor her seferinde, yoksa başkaları da var mı ? 

osmaman tarafından 25/May/18 14:47 tarihinde düzenlenmiştir

İmza mı? O da ne demek?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bana gönder 1 hafta sonra gör hayvanları sıcak kanlı ve köpeğimsi bir hâl aldırırım onlara

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

balik bile yemlenirken yakalanir, sende elidnen yemeye alistirman lazim hocam. ac birak bak nasil gelip yemi aliyor yavas yavas alisacak sonra sevmeye baslarsin

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

balik bile yemlenirken yakalanir, sende elidnen yemeye alistirman lazim hocam. ac birak bak nasil gelip yemi aliyor yavas yavas alisacak sonra sevmeye baslarsin

hocam bunlar aç bırakınca daha bi fazla ısırıyor denedim onu :D buldum sanırım ya şimdi yavruları büyümeye başladı büyük ihtimal yavrusunu korumak için elletmiyorlar kendilerini. Bende yavrularıyla aramı iyi yapıp dişiyle erkeğe bi yaranmayı deniyeyim diyorum :D

$-$
Toplam Hit: 4450 Toplam Mesaj: 41
fare hamster