folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Hangi Anti Virüs Programını Kullanıyorsunuz?

Hangi Anti Virüs Programını Kullanıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

crackli antivirüs ¯\(ツ)/¯

onu kıran adam, kendi kodunu tavaf ettirir o pc içinde. 

crackli antivirüs sürümüne güvenilir mi :D

^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Th3Ultra bunu yazdı

Hocam anti virüs mü kaldı? Anti virüs ne yahu? Yıl 2019?

bu mantığı anlamıyorum, kişisel değil. birçok kişiden aynı şeyleri duyuyorum. niye böyle düşünüyorsunuz? zararlı sayısı her gün artıyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Th3Ultra bunu yazdı

Hocam anti virüs mü kaldı? Anti virüs ne yahu? Yıl 2019?

bu mantığı anlamıyorum, kişisel değil. birçok kişiden aynı şeyleri duyuyorum. niye böyle düşünüyorsunuz? zararlı sayısı her gün artıyor.

Neden zararlıyla zararsızı ayırt edemiyorsun?

En güvenilmedik exeyi virustotala falan sallarsın.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

herkes ayrı kafadan yazmış kafam daha çok karıştı şuan bilgisayarımdaki dosyalar o kadar önemli ve karmakarışık ki benim için outlook'dan gelen en ufak yanlışlıkla tıklayacağım maile veya mecbur kalıp bağlanacağım ortak ağ yüzünden kaybetmek istemem linux kullanma ihtimalimde yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

herkes ayrı kafadan yazmış kafam daha çok karıştı şuan bilgisayarımdaki dosyalar o kadar önemli ve karmakarışık ki benim için outlook'dan gelen en ufak yanlışlıkla tıklayacağım maile veya mecbur kalıp bağlanacağım ortak ağ yüzünden kaybetmek istemem linux kullanma ihtimalimde yok

O zaman antivirüs test raporlarına bakacaksın.

Buyur linki. https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/

Ben bu güne kadar Avira Free Antivirüs kullanıyordum.

Şu an Panda Dome kullanıyorum.

Yukarıdaki linkte de göreceğin üzere üst sıralarda yer alan bir antivirüstür.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

eskiden sıradan bir kullanıcıyken çok virüs giriyordu bilgisayarıma. daha bilinçli neyi nerden indireceğimi öğrendikten sonra antivirüs kullanmadım.(win7) lakin win10'a geçtikten sonra kendi defendero benim işimi gayet görüyor. bu çok iyi bir anti olduğu anlamına gelmez. ama benim işimi görüyorsa iyidir. en basiti harddiskime + Flash belleğime MuSSaLaT bulaştı fotokopicinin bilgisayarından, eğer sistemim win7 olsaydı banada bulaşacaktı. ama win 10 defender ben hiç birşey yapmadan temizledi.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

ESET Kullanın ve Tarama Harici Kısmı da Mevcut Gereksiz Ötme vs de Yok 12 senedir Catır Catır Sorunsuz Gidiyor, Webroot Iyıdır ama Agresıftir, Trend Micro Bunun Haricinde Kullanabılırsın..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

comodo internet security kullanıyorum free güncelleme v.b. alıyor ve çok memnunum kasma gibi bir sorun problemde yaratmıyor tavsiye ederim.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 9153 Toplam Mesaj: 39
antivirüs