folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Hangi Basın Medya Organlarını Takip Ediyorsunuz ?

Hangi Basın Medya Organlarını Takip Ediyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

düzenlendi

alp tarafından 02/May/15 23:54 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sözcü

mynet

bengütürk

al jazeera

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Dogrudur hodja. Dobra dobra diyorsan dobra dobradır. Herkes kendi fikrini beyan ediyor burada. saygı duyuyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

genelde mynet
    pek tv izlemem 
    olurda izlersem kanal 7, fox

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Nayn.co diye bişey çıkarmış adamlar

Böyle sadece ufak bi kart üzerine foto ve kısa öz bi paragraf falan

Güzel yani sadece burdan takip ediyorum yeter ya çok da kafa şişirmeye gerek yok medyanın içine ettiler zaten

Onun dışında dersaneden dolayı Zaman tarikattan dolayı Sözcü twitterda onlarca retweetten dolayı Habertürk onedio gibi zamazingoları da okuyoruz sağolsunlar gözümüze sokuyorlar.

Kanal7 akit bilmem ne şeytana yakın bana uzak olsun kaçmak için ne yapacağımı bilmiyorum arada yine ilişiyor gözüme.

Bence hiç ama hiçbirisi ne tarafsız ne de işe yarar habercilik yapıyor amaç tribünlere oynamak o yüzden haz etmiyorum biçok şeyden

Evet ot gibi yaşamak daha iyi.

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    alp bunu yazdı
    seboist bunu yazdı
    alp bunu yazdı
    seboist bunu yazdı

gerçekten sözcü okunuyormuş ya, yanlış anlamayın saygım sonsuz ama.

hiç okunmuyor diye biliyordum, baya okuyanı varmış.

herkes senin gibi aqp yalakası mı amq. senin takip ettiklerini topla bir sözcü etmez

Ben hiçbir medya kuruluşunu takip etmiyorum önüme ne gelirse okuyorum. Zaten hepsi aynı bok. Hepsi birilerinden aldığı talimatlara göre haber yapıyor millete sunuyor. Tarafsız doğru haber yapan az. Sözcü ve odatv hoşuma gidiyor açıkçası.

Trrtmiymiş akitmiş knl7 bilmem ne bunlar hepsi aqpnin köpekliğini yapar. Aqp lehine haberler yapar aleyhine şeyleri yayınlamaz. Logolarına aqp tasması koyacaklar yakında aq

niye hocam kanal 7 ve a haber dürüst haberciğin merkezidir öyle deme.

doğru ve tarafsız haber diyorsan trt ve aa

a haber de 10 numara programlar var hocam izle.

bide yalaka falan demişsin darıldım hocam.

yalaka değilim ben aktrollüm, maaşı iyi :/

Kusura bakma hoca, yalaka derken aktrol olduğunu söylemek istemiştim. İsmi aklıma gelmeyince yalaka dedim. Bu arada  yalaka yavşak gibi kelimeler küfür değil de argodur. Burada da argo normaldir yani. Seni şahsen kişi olarak gerçek hayatta tanımam etmem. Şahsına değil, yazdıklarına söyledim o kelimeyi. 

Sen aqpyi ve onun yalakalığını yapan medya kuruluşlarını orijin olarak aldığın için ve sadece onları takip ettiğin için duydukların, izlediklerin sana dürüstçe geliyor. Ancak biraz da aykırı ve muhalefet yayınları takip edersen aslında aqp ve onun yalaka organlarının nasıl acımasızca milleti (senin gibileri) kandırdığını, nasıl oyunalr çevirdiğini anlarsın. Siz o medyaları takip ederek aqpnin yürüttüğü ihanet projesine dahil olanların yazdığı ve yürüttüğü senaryoları izliyorsunuz. Sürekli onları izlediğiniz için de bu size gerçekmiş gibi geliyor ve ayaküstü kandırılıyorsunuz.

Ben sana 10 dkda 100 tane aqp yalanı sayarım ama senin için böyle bir iyilik yapar mıyım, zannetmiyorum.

seboistin kafa zaten şu resmi gazetede yayınlandı, inanmayın diyen dayıyla aynı.adam akpnin çaldığını kendi gözüyle görse derki yok çalmıolar der.yada çalınan parayı yatırım yapıolar der..boşa konuşursun

hocam sabah akşam çalıyor diyorsunuz. tamam çalıyor ama çalışıyorda.

yani kusura bakma da duble yolları da görmezden gelmeyin rica ediciğim :)

bu arada a haber yine bomba konularla karşımızda açın derim.

ciddi manada okuyacaksan sana anlatırım sonra böyle konuşamazsın...ama okuyacaıgını düşünmüyorum.olay öle bişiyki basit örnekler verecek olursak adam kumsalı götürmüş, ama sen elinde bu avuç kum kaldıgı için mutlusun..sence kumsal mı daha önemli yoksa bi avuç kum mu ?

edit: burda kumsalı götürdü derken, tayyibin çaldıklarını kast etmiorum.kast ettiğim şey ülkenin kaybettikleri

Ekerci tarafından 03/May/15 00:10 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

mynet

ensonhaber

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

sıradan gündem icin genelde habertürk ve ntv. ancak bütün haber yayınlarını duruma göre takip ederim, görüşü savunduğu taraf ayrımı yapmadan. gereken doğruluk araştırmasını yapar ona göre kabul ederim.

kolay kolay siyasi politik haberleri doğrulamadan kıyas yapmadan durmam asla. 

istediginiz yayın organını savunun, dünya genelindeki medya kuruluşlarının %90'ı yahudilerin elinde oldugu icin birsey farketmez. bunların haricinde kalanlar da devlet kanalları ve yerel medyalar oluyor. devlet kanalları da zaten hükümet bazlıdır genelde.

ancak A haberde geceleri tarihle ilgili programlar çıkıyor, tarih meraklısı oldugum icin onu izliyorum genelde. araştırmalarımda farklı bakış açısı ve fikir sağlamış oluyor bana.

imza.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Sol Haber

Haber.sol.org.tr

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

Ötekilerin Postası

BirGün

Evrensel

Radikal

T24

IMC TV vs..

Toplam Hit: 6935 Toplam Mesaj: 61