folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Hangi Benzin İstasyonu Ekonomik

Hangi Benzin İstasyonu Ekonomik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Sıralı sistemler için katkısız otogaz tercih ederim o da İpragaz zaten ucuzda olur .)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Daha haftasonu enjektör bakimina girdim. 

Adama hiç ben sormadan abi opet'ten sasma dedi. 

Bu arada enjektör bakımını yaptırın çok farkediyor araba :d

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Özlü bir söz söyleyeyim.

Benzini Shellden, aklı kelden alacaksın. :D

Aracım yok. Olursa opet yada shell den alırım. Biladerde araç var. 1. Opet zor durumda kalırsa 2. Shellden alıyor. BP den gaz aldık bir kere araç tökezliyor. Opetten aldığımızda (aygaz) sorun çıkartmıyor hiç. Araçtan da olabilir belki.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Opet ten başka yerli düzgün akaryakıt perakendecisi yok zaten karşısında ingilizlerin bp ve shell i var bunların ayarları kaliteleri aynı ama ben opet ten şaşmam 2  aracımın ilki benzin lpg fakat toyota ya daha çok binerim ama sonradan aldığım corolla dizel için değişmez opet ya tam depo ya da 150 lira temizlik yıkama standart hizmet sorunsuz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

BP ve SHELL dışında nerden alırsam alayım o verimi hissetmiyorum arabanın sesi değişiyor

şimdi o gün çıktıgı gibi bir arkadaş çıkar o iş öyle değil böyle değil. en ya***aktan benzin OPETTE arkadaş.

yada muğladaki opetleri kötü adamalara satmışlar benzin dışında birşey satıyor adamlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

benzini shellden pompayı kelden

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

2tane aynı mesaj.

samaccc tarafından 16/May/17 19:54 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

aytemiz petrolde halk günü oluyor . bulunduğun bölgede hangi günmüş öğren . biraz fiyat farkı oluyor.

samaccc tarafından 16/May/17 19:11 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

hacılar hocalar ben mardin'de oturuyum burada heryerde fiyat 4,03-4,04 civarı(petrollerin %80 i faturasız satış yapıyor, faturasını başka plakaya kesip satıyorlar nakliyet şirketlerine vs.) .. dün diyarbakıra gittim 3,86 idi mazot fiyatı fulledim bende. ama iyi mi yaptım bilemiyeceğim bazen cidden şüpheleniyorum. daha önce megane II vardı bende sattığımda birkaç yere gösteren müşteri abi dedi motor herkes tertemiz dedi temiz yakıt kullanıyormuşsun dedi. ve her zaman aynı yerden koyarım hala.. söylediğim fiyata..  yorumlarınızı almak istiyorum bu mazotta ne olabilir? Kuzey ırak'tan gelmiyor o konuda emin olun çünkü ıraktan dolar usülü geliyor şuanda fiyat neredeyse aynı olmuş o iş bitmiş eskiden vardı...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    S-E-R-H-A-T bunu yazdı

yıllarca akaryakıt sektöründe çalışmış biri olarak tespitim;

BENZİN - SHELL

LPG - AYGAZ (OPET)

DİZEL = bilindik markaların çoğu aynı, katkılı ürünler hariç. shell v-power vs fark eder. hepsi tupraşın bildginiz mazotu. adı sanı bilinmeyen şirketler şans. 

Ayrıca; x petrolden aldım y km gitti, diğerinden aldım y+1 km gitti hikayesindeki ölçümü pompacının o son yudumları doldurup doldurmaması etkiler genelde. eğer km bazında uçuk bi fark yoksa öyledir.

alaksız be amca mazotta tamamen mazotun ıcındekı ek katkıya baglı olarak ınce yada kalın olmasıyla alakalı kalın katkısız mazot zor yandıgı ıcın daha fazla km yaptırıyor anca enjktor ve partekulun annesı ile cima eyliyor. 100k da partekül ve enjektor kıtler ortalama partekül 3k-10k arası

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 3952 Toplam Mesaj: 27
araba araba benzin mazot