Hangi Hattı Kullanmalıyız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba müridler.

telefon macerama Turkcell hat ile baslamıstım zamanında, ailede herkes Turkcell kullandıgı icin, sonra 2-3 sene Avea kullandım.

en son, 2 sene önceydi sanırım, yazın Turkcell'e gectim tekrar.

simdi sorun su, kız arkadasım Vodafone kullanıyor, ben de Turkcell oldugum icin sorun yasıyoruz, genelde o arıyor 10 dakikası 50 kurus olayı oldugu icin, Turkcell'de bu tür seyler var mı yok mu bilmiyorum, varsa da bedava dakikalar az galiba.

tüm avantajları Turkcell icine göre veriyor. mesela aynı sekilde 15 dakikası 50 kurus ama hat ici..

mesaj hakkını da günlük maksimum 167 sms atma sınırı olan paketten kullanıyorum. zaten yarısından cogu kalıyor ama gün ici yine mesajlasıyoruz.

onun kullandıgı pakette aylık her yöne 2000 sms.

tabii bazen günlük 100 mesajı da gectigimiz icin bugün smsi bitti mesela, en yakın ne zaman alabiliyor bilmiyorum.

bu can sıkıcı durumu ortadan kaldırmak icin, ya o Turkcell'e gececek, ya ben Vodafone'a gececegim, ya da ikimiz de Avea alacagız.

Vodafone bana her zaman itici geldi, neden bilmiyorum, bazen Tahribat'taki sikayetleri de görüyorum sokayım böyle firmaya diyorum ama o daha mantıklıysa ona gececegiz elbet.

kendi tecrübelerinizden yararlanarak, bize hangisini önerirsiniz ? hem istedigimiz zaman rahat konusmak, hem de mesajlasabilmek adına ?

nedenleriyle birlikte söylerseniz memnun oluruz, cünkü bir sürü insana mesaj atılacak bastan, dikkatli karar vermeliyiz.

fikirleriniz icin tesekkürler simdiden.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle 3-5 kuruş az vercem diye Turkcell'den vazgeçme derim. Turkcell'in 29 liraya 300dk her yöne, 3000 sms heryöne kampanyası var. 300dk yeterli olur mu senin için ? Zaten mevzu kız arkadaşsa sms her türlü yarar da

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

5 sene avea kullandım.öğrenci zamanlarında o zaman kızlarla telefonda konusmak pek mümkün değildi kızın ailesi izn olayları filan... şu anda calısıyorum. vodafone genc avantajdayım. 

500 dk her yone

5000 sms

facebook msn ve twitter bedava ama ben kullanmıyorum

sınırsız int paketi aldım (8 tl) işten dolayı sürekli mail ve internet gerekiyor.

toplamda 38 tl fatura oduyorum.

gayet de memnunum özellikle 3g'sinden çok memnunum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

türkcell ve avea can çekişiyo bu aralar kampanyaları baya çoktur. vodafone kral diyorum başka bişey demiyorum...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

manyaki bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam öncelikle 3-5 kuruş az vercem diye Turkcell'den vazgeçme derim. Turkcell'in 29 liraya 300dk her yöne, 3000 sms heryöne kampanyası var. 300dk yeterli olur mu senin için ? Zaten mevzu kız arkadaşsa sms her türlü yarar da

hocam onu alana kadar, aynı sekilde aylık 30 lira yüklesek, 10 lirası smse gitse; kalan 20 lirayı da 15 dakikası 50 kurustan, saati 2 lira yapar, 10 saat bende 10 saatte onda konusma hakkı olur.

300 dk = 5 saat demek. o paketi alana kadar bu daha mantıklı sanki ?

@serhat8102

hocam vodafone diyorsun da, neden dedigini söylesen keske :)

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

streetw1se bunu yazdı:

5 sene avea kullandım.öğrenci zamanlarında o zaman kızlarla telefonda konusmak pek mümkün değildi kızın ailesi izn olayları filan... şu anda calısıyorum. vodafone genc avantajdayım. 

500 dk her yone

5000 sms

facebook msn ve twitter bedava ama ben kullanmıyorum

sınırsız int paketi aldım (8 tl) işten dolayı sürekli mail ve internet gerekiyor.

toplamda 38 tl fatura oduyorum.

gayet de memnunum özellikle 3g'sinden çok memnunum

hocam nasıl ya sınırsız internet + 5000 sms + 500 dk sadece 38 tl mi?

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

manyaki bunu yazdı:

hocam onu alana kadar, aynı sekilde aylık 30 lira yüklesek, 10 lirası smse gitse; kalan 20 lirayı da 15 dakikası 50 kurustan, saati 2 lira yapar, 10 saat bende 10 saatte onda konusma hakkı olur.

@serhat8102

vodafone çok sağlam geliyor.. hocam diğer hatları da kullandım. ara sıra karşıdakinin sesinde keilme oluyor takılma oluyor , ses bozuk oluyor vs.vs.  vodafone da bir sıkıntı görmedim bu güne kadar...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

turkcelle başladım 1 yıl avea kullandım hatta aria kullandım sonra otomatik avea oldu tek öğrenci tarifesi ondaydı

sonra telsim cep partner kullandım çokda iyidi cem uzan iflas edince cep aile vodafone oldu 5 sı 1 kontör eh idare eder derken şuan cep özgürdeyim

çağrı başı (vodafone içi) 40 kuruş gerisi bedava her yöne sms 1 taneden sonra 250 tanesi bedava her yöne 5 dk sı 40 kuruş

çok rahatım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

manyaki bunu yazdı:

@serhat8102

10 liralık sms harcayacaksan sorun yok hocam. ama sms başına 50krş diye biliyorum 20sms ediyor aylık. Sanki aşarsın gibi ?

since 2005 // tbt
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

ikiniz de vodafone!a geçin derim. Vodafone içi hem konuşma hem sms paketleri iyidir.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

manyaki bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:

manyaki bunu yazdı:

@serhat8102

10 liralık sms harcayacaksan sorun yok hocam. ama sms başına 50krş diye biliyorum 20sms ediyor aylık. Sanki aşarsın gibi ?

10 liralık dedigim, sms paketi zaten abi. turkcell ici 10000, 12 liraya da her yöne 5000 veriyor.

paket almasak zaten para yetistiremeyiz ki buna ^^

e paket fiyatını cıkarınca da 15 dakikası 50 kurus olayı gayet iyi gibi duruyor, bir de haftalık 40 lira mı ne veriyordu ekstrasan, Turkcell icine.

Toplam Hit: 1955 Toplam Mesaj: 18