Hangi Marka Motosiklet Almalıyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazussak
    lazussak's avatar
    Erkek
    yakın mesafelerde(ilçeler arası) gezme amaçlı motosiklet almayı düşünüyorum ama hiç tecrübem yok ne binme nede marka model konusunda.ancak küçük scooter tarzı olmasın biraz tipli olsun istiyorum.hangi marka tavsiye edersiniz?

1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır Hayır!?! 1, 2, 3 Öğretmenlik ! ehu ehuu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Şimdi marka diyorsan zaten piyasada markalar belli, suzuki, honda, yamaha, aprilla, ducati vs vs uzar gider.

Bunlar pahalı motorlar bütçeni yaz önce sonra istediğin tarzı yaz, Cross'mu naked'mı Scooter'mı, Race'mi Chopper'mı.

Birde bulunduğun yerin yapısını yaz.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

hocam bütçen ne kadar ve A2 ehliyet var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    japon ve avrupalıların haricinde hiç bir markayı önermem

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

honda cbf 150 yada cbr 125r

Gel bili bili gates
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazussak
    lazussak's avatar
    Erkek
    bütçeyi yazmayı unuttum.en fazla 2000tl civarı.trabzonluyum ilçesinde oturuyorum.motor hiç kullanmadım diyebilirım.belki alâkası yok ama araba ve bisiklet çok ıyi kullanırım.motor modellerinden falan anlamam ama öyle hız veya dağ motoru istemiyorum.gündelik hayatta kullanıcam

1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır Hayır!?! 1, 2, 3 Öğretmenlik ! ehu ehuu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

yamaha her türlü akar hoca yamaha crypton vardı bende 110 luk cok saglam makınadır yanlız yeni modeli değil de bunu bul

Ayrıca yamaha ybr 125 lik süperdir sağlam makinadır ama eski kafa diye tabir edilen bunlardan bul 2 el 2000 tl ye cok rahat bu ıkısınden bırını alırsın

THE BeYaZ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Yolda bi anda bozulmasını ve motora tekme atmak istemiyorsan Honda almalısın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

lazussak bunu yazdı:
    -----------------------------
    bütçeyi yazmayı unuttum.en fazla 2000tl civarı.trabzonluyum ilçesinde oturuyorum.motor hiç kullanmadım diyebilirım.belki alâkası yok ama araba ve bisiklet çok ıyi kullanırım.motor modellerinden falan anlamam ama öyle hız veya dağ motoru istemiyorum.gündelik hayatta kullanıcam
    -----------------------------

2000 TL'Yi başka bir şeye harca yada üstüne para koy, motor konforu güzel olması gereken bir iştir yoksa zevk alamazsın bir çin malı alırsın 1 ay sonra süspansiyonlarında sorun olacaktır tabi sonra en ufak çukurdan geçerken tır tır sallanırsın böbrek taşını düşürmeye yarar anca.

Zevk alamazsın, birde tipini yaz ne tip istiyorsun, vitesli kullanmak istiyorsan vitesli yaz yada scooter, ama şunu söyleyeyim scooter kullandığın sürece işide öğrenirsen kız motoru olduğunu anlayacaksın scooterların.

O yüzden araba kullanmayıda biliyorsan inceden bir kaç defa birinden rica et sana göstersin az bir şey, vitesli motor. Scooter'a para verme dandik motorada para verme CBF , VE YBR diyeceğim uygun ama onlarda kurye motoru yani abd başkanı obama gelip binse o motora yine kurye gözüyle bakarlar çünkü kullanım amacı o yani jargon olmuş o motoru zevk için kullansan bile kuryesindir.

O yüzden motor tipini söyle. Ne tarz istiyorsun.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

honda

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu isin egitimini almadan kesinlikle binme.

bugun ki ehliyet kurslari ehliyeti alabilmen icin yardimci olurlar ama senin caninin degerini bilmezler.

honda nin surucu egitimi vardi tuzla tarafindaydi sanirim sen trabzondasin, arastir egitim almadan kesinlikle o iki tekere binme derim.

mopet veya scooter dan baslamamakla iyi edersin once Commuter tarzi honda cbf 150 tarzi motorlarla basla

o motora alistiktan sonra daha ust segmene gecersin.

scooter dan baslarsan sonra commuter sonra daha ust segmenlere binmen gerekir.

ama ozellikle soyluyorum egitim almadan "ne var bunu surmede arabayi tek elle, bisikleti ellerimi birakarak suruyorum" dersen

Allah korusun iki gun sonra konu acarsin motorla kaza yaptim diye

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 4449 Toplam Mesaj: 20