folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Hangi Navigasyon Aracını Kullanıyorsunuz?

Hangi Navigasyon Aracını Kullanıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

http://www.akakce.com/navigasyon-cihazi/en-ucuz-piranha-no-traffic-x-type-5.0-fiyati,797516.html

şu linkde olanı çok övdüler ne kadar sağlıklıdır no trafik aracı yada direk sizin önereceğiniz var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

navigasyon yüzünden 20 km az yapacam diye 100 yıldır kullanılmayan yollara girdim =) en iyisi tabelaları izlemek.

şehir içinde iyi de şehirler arası boktan oluyor bazen

Pirhana

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı

navigasyon yüzünden 20 km az yapacam diye 100 yıldır kullanılmayan yollara girdim =) en iyisi tabelaları izlemek.

şehir içinde iyi de şehirler arası boktan oluyor bazen

Pirhana

ayarlardabn düzelt hocam en kısa yolu değil de okonomik olanı seç veya başka.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Navigasyon çok mantıklı geliyordu bana bi kere abant'a çıkarken kullandık illallah ettim,

nasıl ayarladıysalar karı ota boka karışıyo, yavaş git yanlış yola girdin geri dön bu ne amk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

Navigasyon çok mantıklı geliyordu bana bi kere abant'a çıkarken kullandık illallah ettim,

nasıl ayarladıysalar karı ota boka karışıyo, yavaş git yanlış yola girdin geri dön bu ne amk

milli park içinde mi açtınız hocam navigasyon noktadan noktaya gitmek için uygun ankara batıkent ilçesinden - istanbul kartal mesela ondan sonra küçük yerlerde saçmalıyor 

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

piranha alma sakın sakın

ben çinden alıyorum artık a.q dilide türkçe yapıyorum türkiye haritasınıda elle atıyorum sonra türkçe ses komutları var onlarıda attımmı tadından yenmiyor :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

piranha alma sakın sakın

ben çinden alıyorum artık a.q dilide türkçe yapıyorum türkiye haritasınıda elle atıyorum sonra türkçe ses komutları var onlarıda attımmı tadından yenmiyor :)

benim arkadaşda piranha var acayip memnun başka bir arkadaşda garmin var sinirden ölüyor birinin değeri 150 birinin değeri 300 filn ama piranha sokak larda hızda her bir haltta fark atıyor çok memnun arkadaş alırsam yine piranha alırım diyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Tomtom, hiç öyle yanlış yola soktu yan bastı yok nereye gidersen git doğru yön veriyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

piranha öneriliyor çoğunlukla hem çevre hemde tbt.  

şu ideal herhalde

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=278

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

Piranha alacaksan haritasının Başarsoft olmasına dikkat et. zannedersem anlaşmaları bitmiş yeni modellere başka harita yüklüyorlar.ben de hem TomTom hemde piranha var.ama başarsoftun haritası kadar başarılı harita görmedim bilgin olsun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Aselsan ASN3000 kullanıyorum. Gayet memnunum. Gerçi benimki eski model kaldı, ASN3060 modelleri var ekran boyutu daha fazla. Başarsoft haritalarını kullanıyorlar.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 1664 Toplam Mesaj: 14