folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hangi Operetörün Hangi Tarifesine Ne Kadar Ödüyorsunuz?

Hangi Operetörün Hangi Tarifesine Ne Kadar Ödüyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı
    william bunu yazdı

vodafone red limitsiz (sınırsız konuşma, sms, internet (sınırsız hız)) yaklaşık 176 tl ödüyorum.

keşke böyle bi tarifem olsa sanırım artık yok bunlar, sosyal medyayı sınırsız verdiği tarifeler var. bu konuda bilgisi olan varmı hocalar

Yenilere hızı 5 mbps sabitlediler ve hotspot yasaklandı. Zaten 4G frekans ihalesinde en düşük ve en az bandı alan Vodafone'nun sınırsız internet satması saçma. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Telekom 

10gb internet

750dk

250sms

43 lira

Bortubocek sever
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Numara taşımanın bir olayı kalmadı artık. 3 operatördede fiyatlar anlaşmalı 50-60 liradan aşağı bir şey yok. Bimcell bile artık 45 liradan başlıyor. Onlarda yakında zam yapar.

Şuan en uygunu Vestelcell. Telekom altyapısından hizmet veriyor. Faturalı olduğu için Bimcell gibi kafalarına göre zam yapamazlar. Acele edin Telekom'un verdiği abone kotası dolunca fiyatlara zam yapmak zorunda olacaklar.

https://www.vestelcell.com.tr/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

şuan 70tl ödüyorum ve buna bana türktelekom 20g internet  20gb silsüpürden verme koşuluyla sınırsız youtube sınırsız instagram face twitter veriyor gayet yetiyor konuşma 750dk sms 500  zaten kullanmıyorum malum bu bana yetiyor şuan paketleree bakarsam çok mantıklı bence 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Vodafone simple medium a yeni geçiyorum.

15 gb 1000 dk 100 sms, 72 tl.

Ödenen miktarları yazan arkadaşlar tarifeleri ne zaman aldığını, tarife adını yazarsa daha iyi olacak sanırım. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turkcell kontrat bitince buna geçtim

https://www.selfy.com.tr/faturali-kampanyalar-ve-tarifeler/selfy-yeni-festival-20gb-kampanyasi

27 yaş altı bir akraba tanıdık vs varsa onun tc si ile yapabiliyorsunuz hat sahibi sizsiniz yine youtube ınstagram face twitter sınırsız ve beni en çok şaşırtan telekom un internet hızının yaşadığım bölgede turkcell den yüksek çıkması olmuştu ( yılbaşından önce tarife 79 tl idi şuan 125 ama yinede değer. ) fakat internet ne kadar iyi ve sınırsız olursa olsun ses kalitesi ve çekim sıkıntısı yaşadığım için 1 ay sonra turkcell e geri döndüm

şuan gnç fırsat 60gb paketi kullanıyorum 125 TL ama satıştan kalkmış muhtemelen.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

turkcell kontrat bitince buna geçtim

https://www.selfy.com.tr/faturali-kampanyalar-ve-tarifeler/selfy-yeni-festival-20gb-kampanyasi

27 yaş altı bir akraba tanıdık vs varsa onun tc si ile yapabiliyorsunuz hat sahibi sizsiniz yine youtube ınstagram face twitter sınırsız ve beni en çok şaşırtan telekom un internet hızının yaşadığım bölgede turkcell den yüksek çıkması olmuştu ( yılbaşından önce tarife 79 tl idi şuan 125 ama yinede değer. ) fakat internet ne kadar iyi ve sınırsız olursa olsun ses kalitesi ve çekim sıkıntısı yaşadığım için 1 ay sonra turkcell e geri döndüm

şuan gnç fırsat 60gb paketi kullanıyorum 125 TL ama satıştan kalkmış muhtemelen.

Telekom tüm baz istasyonlarına fiber altyapı çekiyor şu ara. Bir ara Vodafone ile anlaştılar. Vodafone kendi baz istasyonlarını Telekom abonelerine açacaktı. Telekom'da karşılığında Vodafone baz istasyonlarına fiber çekecekti. Zonguldak pilot şehir oldu. Ama anlaşamadılar. Proje iptal oldu. 

Zaten Vodafone şuan kira kontratı biten baz istasyonlarının kontratını yenilemeden istasyonu komple kaldırıyor. Farkındaysanız Vodafone'nun çekim gücü son 1 senedir iyice düştü. Sebebi bu. Vodafone TR gözden çıkartılı uzun zaman oldu. Şirketin global olarak sallantıda olmasıda tuzu biberi oldu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

şuan 70tl ödüyorum ve buna bana türktelekom 20g internet  20gb silsüpürden verme koşuluyla sınırsız youtube sınırsız instagram face twitter veriyor gayet yetiyor konuşma 750dk sms 500  zaten kullanmıyorum malum bu bana yetiyor şuan paketleree bakarsam çok mantıklı bence 

Paket adı nedir? 

Türk Telekom için bana interneti bol bir tarife önerebilir misiniz? 

telekomcu arkadaşlar varsa PM ile ulaşmak isterlerse bile kabülüm :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Türk Telekom götü büyüklere özel tarife:

750 dk. + 750 sms + 4gb internet = 29 TL

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

türk telekomun benim durumdakilere özel erişilebilir tarifeleri var. benim erişilebilir 2gb tarifesi; heryöne 500 dakika heryöne 1000 sms 2gb internet= 33 lira ödüyorum. 

bende boğazıma trakeostami açıldığından 'bilmeyenlere söyleyim; boğazımı delip öyle hava verebilmişler ve öyle besleyebilmişler' rahat konuşamadığımdan telekomun bayisinden özel tarife istedim. az konuşma, bol sms ve internet en uygun tarife erişilebilir tarifeymiş. harbidende zamanında araştırdığım kadarıyla böyle dakika sms internet olan tarifeler arasında fiyat olarak en uygunu bu.

Engelli raporun olduğu için ek indirim hakkın var. Onu söylemeleri gerekirdi. Bu arada ucuz falan değil tarifen. 

herkes engelli olamaz :D

ama olan tarifelerin fiyat olarak en uygunu bu sanki. bunun gibi az konuşma ortalama 1000 sms 1 gb internet bile bana yeter=33 liradan daha ucuz tarife varsa hemen telekomu satarım (((;

baksana vestelcell bile en ucuzu= 500 dakika 1000 sms 3gb+3gb=35 lira diyo.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 3034 Toplam Mesaj: 50
operatör gsm