Hangi Telefonu Almalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

selamlar 2 k ya kadar bütçe var aslında ne almalı? 

tek istediğimiz güzel performans kamerasıda güzel olursa fena olmaz çok oyun oynanmayacak telde yok pubg falan gerek yok

birde elinde hepsiburada n11 gibi yerlerde kupon olan varsa kullanabilirim 

işin üstadı @mkyb

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nuMan01
    nuMan01's avatar
    Erkek

Konuyla çok bilgim olmamakla beraber 

geçen sene bu zamanlar mi note 3 almıştım 1500 liraya şu ana kadar üzmedi beni şuan 2k civarında piyasası 

kamera ışık altında güzel çekimler yakalayabilirsin fakat düşük ışık altında çöp diyebiliriz 

huaweı (Honor da olabilir) yada xiaomi alınabilir o fiyatlara 

Öldü aşk biter sigortası; senle ben siyah beyaz kadar netiz ; yok ortamız - Allame.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kaçak Xiaomi Mi 8 SE al 1.500'e 500 liran cebinde kalsın. 

Ek : Alırken satıcıya 6 GB ramli mi diye özellikle sor. 4 GB ramli olanıda var bilmeyene iteliyorlar.

mkyb tarafından 01/Nis/19 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kaçak Xiaomi Mi 8 SE al 1.500'e 500 liran cebinde kalsın. 

Ek : Alırken satıcıya 6 GB ramli mi diye özellikle sor. 4 GB ramli olanıda var bilmeyene iteliyorlar.

Hocam taksitli şekilde kredili olarak nerden alabiliriz? Facebook gruplarında falan görüyorum 

birde şey var babama 1500 verip o kendine 7 plus alır bana onun 6 sı kalır

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara varsa kredi çekebilirsin. Kredi puanın yetiyorsa anında geçer hesabına. Şuan baktım 1.500 çeksen 12 ay taksitlerle 1.768 lira olarak geri ödersin bankaya.

Yada Hepsiburada'dan başka bir cihaz alıp Enpara'nın mobil uygulamasından 6 aya kadar fark olmadanda taksitlendirebilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Enpara varsa kredi çekebilirsin. Kredi puanın yetiyorsa anında geçer hesabına. Şuan baktım 1.500 çeksen 12 ay taksitlerle 1.768 lira olarak geri ödersin bankaya.

Yada Hepsiburada'dan başka bir cihaz alıp Enpara'nın mobil uygulamasından 6 aya kadar fark olmadanda taksitlendirebilirsin.

hocam her türlü kredi çıkıyor peder 20 yıllık turkcellli turkcellde 20 k kredi çıktı :D 

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

1 ay sonra 3k nakit param olacak 

daha telefon değişmedim

iphone 7 plus(ikinci el) mu xiaomi nin bir telefonu mu?

aklım direkt 7 plusta 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mi 9 al kacak

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

daha telefon değişmedim

aklım direkt 7 plusta 

Samsung Galaxy A50. Kime tavsiye ettiysem memnun kaldı. İşlemcisiyle vs amiral gemilerine kafa tutan bir cihaz.

https://www.youtube.com/watch?v=53pOkPizvGE

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

daha telefon değişmedim

aklım direkt 7 plusta 

Samsung Galaxy A50. Kime tavsiye ettiysem memnun kaldı. İşlemcisiyle vs amiral gemilerine kafa tutan bir cihaz.

https://www.youtube.com/watch?v=53pOkPizvGE

hocam yıllardır ios kullanıyorum geçişte sorun olur diye tahmin ediyorum androide alışma 

zamanla yavaşlar mı bu telefon? normal samsunglar gibi

kamerası nasıldır sence? 0 mı almalı 2.el mi? 

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Yaklaşık 1,5 aydır Xiaomi redmi note 7 kullanıyorum, öncesinde iPhone un çeşitli modellerini çok kullandım. Geçen sene bi ara yine Xiaomi kullanmıştım, sonra yine iPhone a dönmüştüm. 

Şarj konusu baymaya başladığında aldım redmi note 7 yi. Bugün olsa yine alırım. Şarjı işlemcisi, hafızası rami, kısaca her açıdan beni memnun etti tavsiyemdir.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
Toplam Hit: 1598 Toplam Mesaj: 13
telefon telefon