Hangi Telefonu Almalıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

burda kalkıp iphomeyi kötülemem ama bir jarz sorunu  pahlı olması

kamera,işlemci,ram,çözünürlük,hafif olması  Samsung

işlemcısını bıle samsung'tan kulanan iphone, kapalı kutu olmasıda evlere şenlik...

iphone 4 kullanıyordum nereye gitsem elimde kablo takacak delık arıyordum

Beleş wireless kahramanı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

sony aynı iphone gibidir 2. bataryayla gezme şansın yok.

ama sony suya dayanıklı olduğu için yazın havuza gidince kullanması acayip zevkli oluyo.

işletim sistemi olarak ta kim ne derse desin ios her zaman mahvediyo androidi böyle de bişey var.

telefon arada sapıtıyo falan ios'ta böyle derdi olanı görmedim amk.

ama gel gör ki şuan kullandığım telefonu kardeşime hediye edip z2 alacağım. :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

okadar paran varsa sony tercih etmelisin  bence.

kalite takıl biraz. 

boşver hoşaf samsung telefonları. hepsi aynı tasarım aynı görünüm aynı zıkkım. hepside meyve tabağına benziyor.

Bi cuval para verip görüntülü görüşme destegi olmayan telefona sahip olmak istiyorsanız tabiki sony.

Skype denen bir icat var hocam bilmem duydun mu hiç? Kaldı ki ben hiç görüntülü konuşan insan görmedim daha :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

G2 al haci pisman olmazsin

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

sony aynı iphone gibidir 2. bataryayla gezme şansın yok.

ama sony suya dayanıklı olduğu için yazın havuza gidince kullanması acayip zevkli oluyo.

işletim sistemi olarak ta kim ne derse desin ios her zaman mahvediyo androidi böyle de bişey var.

telefon arada sapıtıyo falan ios'ta böyle derdi olanı görmedim amk.

ama gel gör ki şuan kullandığım telefonu kardeşime hediye edip z2 alacağım. :-)

Z2 de 3200 mAh batarya var hocam. İstediğin kadar kurcala 1 günü götürür. İnceleme videolarını izle mutlaka pil konusunda şu an en iyisi. Paketten çıkan standart kulaklık şu an iyi cep telefonu kulaklıklarından birisi. Hoparlör kalitesi (su geçizmezlik özelliğine rağmen) HTC One ile yarışacak düzeyde. HTC One sadece 1 adım önde. Tüm markalar dahil şu an en iyi telefon Z2. Sony ilk kez bu kadar herşeyiyle güzel telefon yapmış ve çok da güzel olmuş.

Birisi Asus Padfone hakkında yorum yapmış. Telefon sadece şekilden ibaret. f2.2 sensörü var. Yani ortanın altı denecek bir seviyede sensör var telefonda. 1.5 ghz Snapdragon S4 ve Adreno 225 gpu var. Bu telefon orta sınıf bir telefon başka birşey değil. O Telefonu tablet içine koyma, sonra onu da klavyeye takıp laptop olarak kullanma sadece gösteriş. Zaten dokunmatiğe alışınca insan klavye aramıyor.

qoqo tarafından 16/Mar/14 09:47 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Tabi kide Samsung note 3

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şu bu model yoktur , sizin beğendiklerinizdir o.

En yüksek malzeme kalitesi + Tasarım = HTC  ( One , One max , one 2 ) 

En yüksek performans + Damacanaya dokunma hissi = Samsung ( note 3 , s5 = su geçirmezlik )

En iyi kamera + Su geçirmezlik + samsungdan iyi tasarım bi alt donanım = Sony ( z1 , z2 , z ultra ) 

En güncel yazılım + sorunsuz yazılım + donanım uygun performans = Nexus 5 

Kişi cihazı nasıl kullanacaksa öyle bir cihaz almalı. s3 kullanıcısı olarak iphone ekranı büyürse iphone alırım büyümezse phablet serisinden birini alırım. 

PanxeR tarafından 16/Mar/14 10:24 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

2000 bir telefona verip sonra başına birşey gelicede arkadan vay telefonum deme bence.

700 tlye al discovery

geri kalan1300 ilede başka birşey al mesela yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf makinesi falan neye ilgin varsa

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

2000 bir telefona verip sonra başına birşey gelicede arkadan vay telefonum deme bence.

700 tlye al discovery

geri kalan1300 ilede başka birşey al mesela yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf makinesi falan neye ilgin varsa

aslında haklı s3 var her boku yapior :D 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

S4 ün amk samsung'un amk . Hoca sony z2 diyorum ben .

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
Toplam Hit: 6439 Toplam Mesaj: 56