Haramzadeler Ve Cemaat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
     mfatihbodur bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    recobaba bunu yazdı
    mehmetcan bunu yazdı

işinize geliyorsa ülkeye sahip çıkın gelmiyorsa sizde çalın bu kadar basit, konuşmayla hiçbir yere varılmaz sokaklar sizi bekliyor gençler. sesinizi çıkartın

Milleti sokağa çıkrıp ne yapmak niyetindesiniz? Aklınızı başınıza alın,sokakları savaş alanına çevirdiniz,bir derdiniz varsa 30 martı bekleyin.Demokrasiyi hazmedemiyorsanız Suudi Arabistana gidin orda krallık var.

Biber gazinin içeriği nedir bilen var mi ? Hakkaten biber kullaniliyorsa tam biber uretme zamani ha iyi para kazaniriz Akp iktirda bunlarda sokaktayken :)

bence kına da lazım, gençler sokakta öldürülürken bazılarına lazım olur

Gencler ölüyor da, o gencler yuzunden ölen polisler icin kim neresine ne yakacak.. Ulkede ic savas cikartilmaya calisiliyor siz de zannediyosunuz ki demokrasi ariyoruz.. Sözum size degil, ancak bokunuzda boncuk bulursunuz bu ulkenin polisine tas sopa molotof atarak demokrasi arayan vatan hainleri.

vatan haini arıyorsan doğuya git o.. yakında arama

Senin gibi kafatasci irkci, milliyetciyim ar namus bilirim deyip de uni de karilarla kizlarla alem yapan, duzgunce yuruyen kizlarin arkasindan agzindan sular akitan cok "o.. " gordum ben.. o dogudakilerin cogu senden benden daha vatan millet sevdalisi. Iste bu yuzden senin gibilerle hic bi zaman ayni dusunceyi paylasmayacagim. 7 gobek sulalem mhp lidir ama senin zihniyetine bu ulkeyi hic bi zaman birakmak istemeyecegim. Chp akp hatta saadet partisine bile oy verdim, veririm ama boyle irkci kendini bi bok zanneden kafatascilarin olduğu bir gruba hic bir zaman oy vermeyecegim.

sen ne cahilsin? harbiden cahilsin. Sen hiç düşünmüyomusun senin BB'nın pkklılara ne haklar tanıdı hiç düşünmüyormusun bunlara rağmen, polise askere molotoflarla taşlarla saldırdılar bunu hiç görmüyorsun ve beni zan altında bırakarak kafa tascı karı kız düşkünü olarak tanımlıyorsun? Beni nekadar tanıyorsun? nasıl biri olduğumu ne biliyorsun? 

Birde sor bakalım kendine, 90 yıllık cumhuriyet tarihinde böyle bi ayaklanma olmamışta son 11 yıllık hükümet döneminde olmuş? Neden diye sor bakalım! 

Senin gibi öğretmene lanet olsun, senin gibi öğretmeni torpille atayana da lanet olsun!

Beni torpille mi atamislar ? Beni taniyormusun diye soruyosun ama sen beni taniyor musun ? En azindan bi profilime baksan benim kamuda calismadigimi ve YIBO da ogretmenlik yapmamda ki tek amacimin ne oldugu bilirdin. O zaman benim nasil biri oldugumu anlar utancindan yerin dibine girerdin. Senin bulgaristan gocmeni oldugunu ve ingiltere de yasamak icin forumda yaptigin arastirmalari da biliyorum ben. Bulgaristan vatandasligi almak icin de yaptiklarini da takip ettim zamaninda. O dogudakiler en azindan yuzlerce binlerce yildir bizimle beraber yasiyor, kurtulus savasinda bizimle omuz omuza savasti.. ama senin gibi irkci kafatascilar doguda kurtlerin tamamini vatan haini olarak tanimliyor.. bana degil asil seni yetistirenlere lanet olsun. . Azcik inancin olsa azcik vicdanin olsa butun insanlari kendinden gorur, insan olduklari icin severdin.. sizinkisi bos laf.. baska hic bi sey degil.. ona buna saldirmaktan, kufur hakaret etmekten, kavga cikartmaktan baska ne bilirsiniz ki ? 

Ben sıradan vatandaştan bahsetmiyorumki nerenden algılıyorsun? Daha geçen gün askeri taşladılar licede neyin kafasındasın ulan sen! Vatan haini budur. Gezi direnişinde askerler direnişçilere yardımcı oldu! Vatan hainine askermi yardım eder! sizin gibi zorba herifler vatanını seven vatan elden gitmesin çocuklarımız refah içinde yaşasın diye, ülkemiz ilerlesin zenginleşsin Atamızdan kalan mirasları iyi değerlendirelim diye mücadele ederken sizin gibi gözü dönmüşler satırlarla , palalarla dehşet saçtı. Sizin zihniyetinizdeki şahıslar, 14 yaşındaki ufacık kıza 10 15 kişi tecavüz edip serbest bırakıldılar. Sizin gözünüz dönmüş... Allah akıl fikir ihsan eylesin.

Tamam sizin uefa kupaniz var.

Bizim üzerinde kanla bezenmiş Türk bayrağımız var, üzerinde edison icadı ampül olan kıçı kırık bir bayrağımız yok.

:) Tamam sen uzağa işedin. Ha unutmadan o bayrak degil sembol. Once bayrak tanimini ogren sonra bayragini koru.

sembol? Ahahaha bunu bana mı diyorsun bilader? grafiker olan benim , logo, sembol,amblem bunların anlamını senden çok iyi biliyorum ;) hadi canım yol uzun yavaş yavaş git.

Bilader diye degil  birader diye yazilir. Logo hazirlarken hata yapma diye ogreteyim istedim. Iyi aksamlar.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Oha lan böyle bir tartışmanın olduğu bir konuda postumun bulunması bile utanç verici liseli olarak utandım be

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

fikir alış verişi bile yapılamıyor doğru düzgün. tartışmaya ne meraklıymışız

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

beyler :((((

s

tosun tarafından 01/Mar/14 18:48 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

Resmi wep sitesinden yayınlanan ve  konuyla alakalı bir soruya verilen cevap;

http://fgulen.com/tr/fethullah-gulen-ve-hareket-hakkinda/37766-fethullah-gulen-ve-hizmet-hareketi-birine-zarar-vermek-veya-santaj-icin-ozel-kaset-cd-hazirlatir-mi 

Bu ses kayıtlarının hizmet hareketiyle bağlantısı yoktur. Belki 17 aralık operasyonun da savcıların hazırladığı dosyalarda bulunan dinleme tapeleridir.

Bu ülke de herşeyi hizmet hareketine yıkmanın mana sı yok. Hüseyin çelik'in tabiriyle "kar yağsa cemaatten bilecekler"...

Ses kayıtları çıkan insanların yapmak istediği de bu, cemaat (paralel yapı) montaj yaptı, veya usulsuz dinleme yaptı...

Fethullah Gülen hoca efendi "sövene dilsiz dövene elsiz olalım" diyen biri. Hizmet hareketi mensupları böyle ayıpların ortaya çıkartılması peşinde olmayacaklardır.

Ses kayıtları belki de görevli  savcı lar veya kolluk görevlileri tarafından kayıt edilmiş olabilir. (17  aralık operasyonu için)...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

kimin paylaştığı ile ilgili şöyle bir efsane var ama kafa kurcalayıcı:

http://tahribat.com/Forum-Gundeme-Dair-Simdiye-Kadar-Hic-Duymadigim-Bir-Inceleme-191256/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    recobaba bunu yazdı
    mehmetcan bunu yazdı

işinize geliyorsa ülkeye sahip çıkın gelmiyorsa sizde çalın bu kadar basit, konuşmayla hiçbir yere varılmaz sokaklar sizi bekliyor gençler. sesinizi çıkartın

Milleti sokağa çıkrıp ne yapmak niyetindesiniz? Aklınızı başınıza alın,sokakları savaş alanına çevirdiniz,bir derdiniz varsa 30 martı bekleyin.Demokrasiyi hazmedemiyorsanız Suudi Arabistana gidin orda krallık var.

Biber gazinin içeriği nedir bilen var mi ? Hakkaten biber kullaniliyorsa tam biber uretme zamani ha iyi para kazaniriz Akp iktirda bunlarda sokaktayken :)

Gencler ölüyor da, o gencler yuzunden ölen polisler icin kim neresine ne yakacak.. Ulkede ic savas cikartilmaya calisiliyor siz de zannediyosunuz ki demokrasi ariyoruz.. Sözum size degil, ancak bokunuzda boncuk bulursunuz bu ulkenin polisine tas sopa molotof atarak demokrasi arayan vatan hainleri.

iç savaş mı? la kaç tane ak gençlik var ki iç savaş çıksın :D komik birisin vesselam...

gezi olaylarında ülkücüler yoktu sokakta. ak itler iç savaş çıkarmaya kalkarsa nolur biliyor musun?

anlıyor musun?

dediğin hiç bi sikim de en ufak bi mantık yok... o molotofta tiyatroydu amk. göz göre göre müslüman kimliğinizle yalan söylüyorsunuz... vatan haini haramzadeler...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

bir fotoğraf bazen çok şey anlatır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek

bu konu tutar buradan bütün akrabalara selamlar :D

https://www.youtube.com/watch?v=Tvsi2ghrZz0

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    recobaba bunu yazdı
    mehmetcan bunu yazdı

iç savaş mı? la kaç tane ak gençlik var ki iç savaş çıksın :D komik birisin vesselam...

gezi olaylarında ülkücüler yoktu sokakta. ak itler iç savaş çıkarmaya kalkarsa nolur biliyor musun?

anlıyor musun?

dediğin hiç bi sikim de en ufak bi mantık yok... o molotofta tiyatroydu amk. göz göre göre müslüman kimliğinizle yalan söylüyorsunuz... vatan haini haramzadeler...

Sirf cevap vermek icin yaziyorum ama bilesin ki seninle sidik yarisina girmeyecegim, skstigin yerde hemen hakaret ediyosun.

Al bak kimin ne kadar teskilatlanmasi  var azcik bilgi sahibi ol. Linki telefondan verdim acamazsa bu arkadasa yardimci olun muritler.

http://m.haberturk.com/gundem/galeri/432905-secimlerin-rotasini-degistirecek-aciklama

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 8459 Toplam Mesaj: 72