folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Harddisk Problemi Cok Acil Yardım :|

Harddisk Problemi Cok Acil Yardım :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    arkadaslar benim 500 gb samsung hard diskim var format atarken 3 bolum gozuktu c yi formatladım 142 gb orasıydı 202 gb da d var geri kalanları da orda gosterdi ama ona bir e veya d filan diye isim veremedim cd rom filan vardir ondan vermemistir demeyin 10 tane denedim en az. simdi ben o geri kalan 121 gb i bilgisayarim>yonet>disk yonetiminden goruyorum ama onu nasıl kullanabilirim fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar simdiden sagolun.

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fox89hakan
    fox89hakan's avatar
    Erkek
    magicpartion veya benzeri bır programla bıcımlendırmeyı dene olmazsa kople f diskten baska care yok

Döndürün dunyayı inmek istiyenler var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    baska programsız yapamazmıyım mesela?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    bilgisayarıma sag tıkla->yönet->Depolama(yada başka isimde)->disk yönetimi ordan bak görülüyormu görülüyorsa o kısma sag tıkla İşaret yada yol ata gibi birşey olucak

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    yeni bolum yarat deyincede gormuyomu? acronis disk suite yazilmi indir kur halledersin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

sandman bunu yazdı:
    -----------------------------
    bilgisayarıma sag tıkla->yönet->Depolama(yada başka isimde)->disk yönetimi ordan bak görülüyormu görülüyorsa o kısma sag tıkla İşaret yada yol ata gibi birşey olucak

bu yontemi denedim yesille gosteriyor o bos alanı sag tus sol tus hic birsey yapılmıyor ya bi is gorecek program lazım :S 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek

Drawlord bunu yazdı:

sandman bunu yazdı:

bu yontemi denedim yesille gosteriyor o bos alanı sag tus sol tus hic birsey yapılmıyor ya bi is gorecek program lazım :S 

dostum yukarda bi arkadaş da söylemiş, yanlış yazmış sadece, partitionmagic'le dene kolayca halledersin sanırım

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    bi tane linux live cd bul partition editör vardır içinde ordan ntfsyle formatla bi daha bu şekilde görürsün diski.. fakat paragon partition manager falanla da deneyebilirsin aynı işlemi yapıcaksın windowsun disk aracından da olması lazım extra bi yazılım olmadan ki görüyorum demişsin zaten içinde tahmin ettiğim veride yok ordan formatla ntfsye bence..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    up !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek

Drawlord bunu yazdı:
    up !

o kadar çözüm yolunun sanırım hiçbiri olmadı, seni hiren'e havale ediyorum hocam.. program istemeden yapıcaktın sanırım ama "hiren" diye google da ara bence, dokumanını da bul nasıl kullanılacagını ogren, sanırım halledebilir o program işini, tabi oenmli verilerini yedeklemeyi unutma

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    denim bi dostum saolasin

Toplam Hit: 2439 Toplam Mesaj: 21