folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Harddiski Fabrika Çıkışı Gibi Silebilen Program Varmı

Harddiski Fabrika Çıkışı Gibi Silebilen Program Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kdrakk
    kdrakk's avatar
    Erkek
    harddiski fabrika çıkışı gibi silebilen bi program varmı.  bi programdan bahsediyorlardı, aynı zamanda bedsektörleride onarıyormuş. ama hatırlayamadım. bilen arkadaşlardan tavsiye  bekliyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Tahribat.com Programları®  burda olmadıgı kesin ( :

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Harddisklerine low level format atmak isteyenler için geliştirilmiş küçük bir araç. Fabrika formatı olarak ta bilinen bu yöntem ile harddiskinizdeki tüm MBR ve tablo bilgisi silinecek. Tüm bitler 0 olacak şekilde ayarlanacak. Böylece diskiniz ilk günki gibi tertemiz olacak. S-ATA (SATA), IDE (E-IDE), SCSI, USB, FIREWIRE arabirimlerine sahip disklerde çalışabilir. Maxtor, Hitachi, Seagate, Samsung, Toshiba, Fujitsu, IBM, Quantum, Western Digital marka disklerde sorunsuz çalışmaktadır. DİKKAT bu aracın kullanılması sonucu seçtiğiniz diskteki veriler tamamen silinecektir. Silinen verilerin kurtarılması mümkün değildir.

Download:

http://hddguru.com/download/software/HDDGURU-Low-Level-Format-Tool/LLFsetup.2.36.1181.exe

güzel programdır hacım. al kullan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kdrakk
    kdrakk's avatar
    Erkek

arkadaşlar deneyecegim. sonucu beraber paylaşırız.

bu programla formatla silemedigim bi virus var onu silmeyi deneyecegim

tşk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Dostlar eğer programı test eden olursa yazsın, banada lazım böyle birşey. Elimde 3 yıllık samsung 120 lik harddisk var. Geçenlerde buna tümden format attım(bildiğimiz format), ama gel görki bilgisayar gene yavaş gene yavaş. Eğer memnun olursanız bende kullanacağım.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Dostlar eğer programı test eden olursa yazsın, banada lazım böyle birşey. Elimde 3 yıllık samsung 120 lik harddisk var. Geçenlerde buna tümden format attım(bildiğimiz format), ama gel görki bilgisayar gene yavaş gene yavaş. Eğer memnun olursanız bende kullanacağım.

bnede bekliorm sonucu, harddiskimi tamamen sıfırlamak istiyom , ilk günkü gibi olsun =)) 

Long Live Turkey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

ya arkadaslar beklemenize gerek yok.ben kullandım.benim hd 80 gb. ben memnun kaldım yani.adam oldu hd amk :).. ama bu programı kullanmadan önce hd tune diye bir program var boyutu cok küçük.onu bir kurup hddnizi taratın sorunlu yerleri düzeltmeye çalışın.yok yani direk olarak bu programı kurar ardından bir sorunla karsılasırsınız belki diye diyorum. dedigimi yapın.ama sonuç farklı olursa bana suç bulmayın.bende bişi olmadı :9

bye bye... :P 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

R wipe and delete isimli program var onunla diski wipeleyebilirsin...

low level format günümüz hddleri için sağlıklı değildir, performans kayıplarına sebep olabilir, ancak ve ancak hdd üreticisinin tavsiye ettiği low level format uygulamaları ile yapılmalıdır...

eğer içindeki verilerin kullanılamaması vwe geri alınmamasını istiyorsan r wipe&deleteyi kullan yoksa diskin bütüm bölümlerini sil zaten o ilk haline gelir...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorex
    scorex's avatar
    Erkek

arkdaşalar bu işi yapan benimde daha önce kullandıgım maxtor hhd firmasının hddmax adında tüm harddisler içinde kullanıla bilen

Max Blast adıyla bi program var kesinlikle işe yarıyor

link :http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?locale=en-US&name=MaxBlast_5&vgnextoid=7add8b9c4a8ff010VgnVCM100000dd04090aRCRD

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    spyrex bunu yazdı:

Harddisklerine low level format atmak isteyenler için geliştirilmiş küçük bir araç. Fabrika formatı olarak ta bilinen bu yöntem ile harddiskinizdeki tüm MBR ve tablo bilgisi silinecek. Tüm bitler 0 olacak şekilde ayarlanacak. Böylece diskiniz ilk günki gibi tertemiz olacak. S-ATA (SATA), IDE (E-IDE), SCSI, USB, FIREWIRE arabirimlerine sahip disklerde çalışabilir. Maxtor, Hitachi, Seagate, Samsung, Toshiba, Fujitsu, IBM, Quantum, Western Digital marka disklerde sorunsuz çalışmaktadır. DİKKAT bu aracın kullanılması sonucu seçtiğiniz diskteki veriler tamamen silinecektir. Silinen verilerin kurtarılması mümkün değildir.

Download:

http://hddguru.com/download/software/HDDGURU-Low-Level-Format-Tool/LLFsetup.2.36.1181.exe

güzel programdır hacım. al kullan.

Emniyet kurtarabilir mi peki bu silinen dosyaları ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpus
    scorpus's avatar
    Erkek
    seagate için ne tavsiye edersiniz
Toplam Hit: 8191 Toplam Mesaj: 13