folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hareketli Avatar!

Hareketli Avatar!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bu isko olmasın.yine databese ile ilgili muhteşem inciler duyuyorum sanki :)

... sorcerer & musket ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    borland yaşında mısın lan sen krestona evlat deme hakkını kendinde buluyon ?

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    kıl oluyorum şu basit vbullet forumlarında bi satır mesaj yazıyolar 100 satırlık resim var altında amk. nefret ediyorum.. insanlarda estetik fln yok hiçbi bok yok...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kendin sölüosun hoca başka forumlarda var :)

O zaman bizim o başka forumlardan ne farkımız kalırdı?:)

Burası tahribat.com, hareketli avatar kullanmıoyuruz...

Satır satır imza yazdırmıyoruz

İmzamıza html kodu sokmuoruz,

Reklam yapmıyoruz...

Tahribat.Com'da olduğumuzu unutmuyor, unutturmuyoruz :))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

cunku bisey anlatmak isteyen hareketsiz resimlede anlatabilir, anlatamayacak kapasitede olanin zaten burda isi yok demektir... bence cok guzel avatarlar var bu sitede valla, heraketli mareketli pohtan onlar...

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mexing
    mexing's avatar
    Erkek

harbiden nie yok ndn yok nasıl olmaz yaa hadi hadi ihtilal başlatalım amk bi avatar için girişin safları belirleyin :D:D

saldır saldır saldırmayan ipne :D:D töbeee

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Overdosee
    Overdosee's avatar
    Erkek
    bu forumu diger forumlardan ayiran en buyuk ozelliklerden bitanesi oncelikle ciddiyeti ve her boka atlamiyor olmasi... ben goruyorumki diger forumlarda konu acmak icin yada cesit olsun die bir suru sacma sapan seyler yazanlar var... E bu forum sitesi bu ciddiyetini korurken ve size yeterli imkanlari zaten sunarken hareketli avatarlarin neden olmamasi konusunda tartismak bile cok sacma...

Arkam hep yol önüm hep uçurum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mexing
    mexing's avatar
    Erkek
    demek istediğim kesinlikle buydu :) bencede eleştirmek bu deildir yapmayın boş ve saçma şeylerle lütfen zaman kaybetmeyelim böyle basit şeyler konu bile olmamalı saygılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    sayfalar geç açılmasın die sanırsamsa.(:

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Ne gerek var lem a.q. gıcık oluyorum msn de falan kullanıyor millet kafayı yiyorum bu kadar saçma bişi olamaz.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
Toplam Hit: 3122 Toplam Mesaj: 22