Harika Bir Gitar Progamı....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    guitar pro ver: 4.0.3. full version.
    download (3.1 MB) :
    http://myrion.free.fr/logiciels/GP4Full.exe

user ID: AROB227668
    key ID: 46285-66848-00468

veya,

user ID: AROB227697
    key ID4: 48714-23748-28602

kullananınız varsa bilir. ister amatör, ister profesyonel olun, faydalanacağınıza inandığım bir program.
    kurulumdan sonra türkçeyi seçebiliyorsunuz.
    ondan sonra istrseniz beste yapın, isterseniz de www.mysongbook.com adresinden indirebileceğiniz binlerce şarkıyı izleyerek gitar becerinizi geliştirin. (adamların metallica ve GNR arşivleri hiç fena değil.)

kolay gelsin :)

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Deniyorum abi saol bizimle paylaştıın için
    Devamını beklerim bunun gibi program vermen dileğiyle

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Bu arada progu yükledim ama kimlikler geçersiz diyo crack felan koymayı da unutmuşsun nası gircez biz bu programa

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    abi bu pro inidirdim ama calısmasını anlayamadım bana burda bir özet geçersen sevnirim :)

'Ben SevDaMı DowLoad EdiP Masa üStünE aLıyoRum. En ÇoK da EkRanı kapLadığın anı ÖzLüyoruM. İtaLik YüRüyüşLüm BoLd ßakışLım. ÖyLe ßiR HaLt YedimKi aFFetme ßeni, SimGe DuRuMunda KüçüLt SaatLeRCe ßekLet ßY : ¤·.¸I{ħÄßÄ£I£ÄR¯`¤
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    Ya abi bu programın kullanımı hakkında biraz bilgi verebilir misin?

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    haci harbi cennetlik oldun acayip sevaba girdin vallaha teşekkür

Labirentten çıktığında karşında beliren kocaman düzlükte yolunu daha kolay bulacağını mı sanıyordun ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    eFe19KAN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bu arada progu yükledim ama kimlikler geçersiz diyo crack felan koymayı da unutmuşsun nası gircez biz bu programa

problemin ne olduğunu anlayamadım. normalde bu program için crack"a gerek yok. kurulumdan sonra sana kullanıcı adı ve şifre soruyo. sende:

user ID: AROB227697
    key ID: 48714-23748-28602

yazıp tamam deyince sorunsuz çalışması gerekir. ancak eğer internet üzerinden server"a bağlanıp programı güncellemeye falan kalkarsan "banned user" hatası verir. (ki zaten şu anda en fazla 4.0.7 versiyonu var. benim size verdiğim 4.0.3 versiyonu. dolayısıyla ciddi bir güncelleme ihtiyacı yok.)

bence bir yeniden dene.

not: bu arada hatalı verdiğim linki de düzelteyim:
    http://www.mysongbook.com/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    programın kullanımı hakkında yardım isteyen arkadaşlara...

aslında program deneme-yanılma yoluyla kolaylıkla kavranabilecek bir program. tab veya nota okumayı bilmeniz yeterli. denemek için "demo files" klasöründeki herhengi bir parçayı açabilirsiniz. ama buradaki parçalar biraz dandik. benim tavsiyem http://www.mysongbook.com/ adresinden herhangi bir parçayı indirip öyle denemeniz.
    program penceresinin alt tarafındaki panelden şarkının hangi enstrümanını görmek istediğinizi seçebilirsiniz. yine bu pencereden enstrümanı, balansı ve sesi, her bir çalgı için ayrı ayrı belirleyebilirsiniz. ayrıca herhangi bir enstrümanı sol tarafındaki "S" tuşuna basarak solo dinleyebilir, veya "M" tuşuna basarak mute edebilirsiniz. daha sonra pencerenin en üstündeki toolbar"dan (veya "ses" menüsünden) şarkıyı başlatıp durdurabilir ve şarkının temposunu arttırıp azaltabilirsiniz.

eğer beste yapmak isterseniz, yeni bir dosya oluşturun. en başta size bir tane kanal (veya iz) verecektir. ölçü ve tekrar gibi şeyleri soldaki toolbar"dan ayarlayabilirsiniz. sağ taraftaki toolbar ise daha çok görünümle ilgili ayarları barındırır. daha sonra aşağıdan enstrümanınızı belirleyin. artık notasyon penceresine geçebilirsiniz. burada aşağı-yukarı-sağ-sol ok tuşlarıyla tab içinde dolaşabilirsiniz. perdeyi ise numara tuşlarıyla belirtirsiniz. üstten ikinci toolbardan nota süresini, üçüncü toolbardan ise bend, hammer-pull ve vibration gibi ayarları yapabilirsiniz.

benden şimdilik bu kadar dostlar. artık gerisini deneye-yanıla halledersiniz. kolay gelsin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya ses çıkmıyo programdan. açılırken güzel bişiler çalıo orda ses gelio ama, bi şarkı açıp dinlediimde ses gelmiyor. basmadığım yer kalmadı ya.

on error go to hell
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    BartheZ bunu yazdı:
    ya ses çıkmıyo programdan. açılırken güzel bişiler çalıo orda ses gelio ama, bi şarkı açıp dinlediimde ses gelmiyor. basmadığım yer kalmadı ya.

windows volume control"da synthesizer denge"in açık olduğuna emin misin?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ycrazy
    ycrazy's avatar
    Erkek
    Beyler bana mid yapan program lazımm
    Yani Cep Telefonu İçin (Nokia)
Toplam Hit: 4191 Toplam Mesaj: 15