Harry Potter 1-8 1080P Bluray Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Başlıkta olduğu gibi bu filmlerin torrentini arıyorum.kickassta var 143gb indiriyorum fakat 2yıl 22 hafta zaman biçiyor

bu filmleri bu kalitede ve en azından 1 haftada indirecek bi yer var mı ?

üyelikle girilen torrent sitelerinde bulabilir miyim ?

not: internetim 120mbit.yani sıkıntı internette değil seeders çok az 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

türkdepo.biz de vardı üyeliğin yoksa formdan birisi dağıtıyordu hocam. birde 9.10.11 i geliyormuş onları bekliyorum bende :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

türkdepo.biz de vardı üyeliğin yoksa formdan birisi dağıtıyordu hocam. birde 9.10.11 i geliyormuş onları bekliyorum bende :D

peki hocam ordan indirsek kesin daha hızlı indirirmiyiz ? boşuna milletide uğraştırmayım.bide orda bu kadar kaliteli çekim varmıdır ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

yify de vardır ama o biraz traşlıyor filmleri :)

der die das
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Torrentday de var. Hocam özelden gönder mailini davetiye atayım.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Torrentday de var. Hocam özelden gönder mailini davetiye atayım.

gönderdim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

http://kickass.to/harry-potter-wizards-collection-complete-bluray-1080p-dts-hd-x26-t9164403.html

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam bunu indiriordum fakat en son 3 hafta diordu

torrentday dan indiriordum mürid saolsun, ilk başladı 2 mbit oo dedim sildim bu yukardaki torrenti (100kb ile indiriordu) şimdi torrentday 0.5 kb ile indirior.yani indirmior

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

IPtorrents de var (233 seeder).

Denedim hız konusunda da hiçbir problem yok. Yanlız davetiyem kalmamış ama davetiye bulması oldukça kolay.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

Bende ariyordum saolasin konuyu actigin icin 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

http://tracker.hdclub.com.ua/details.php?id=18619

Al hocam buradan sıkıntısız indirirsin. Ayrıca remux kalitede filmler için de bu siteyi tavsiye ederim arşivleri oldukça geniş ve sağlam bir communitysi var. Seed konusunda sıkıntı olmaz.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 674 Toplam Mesaj: 12