Hasret Kaldik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bu süre içinde çoğu müridde psikolojik hastalıklar oluştu( tugrulbaba'dada olu$mu$ gözüküyo çok üstüne gitmeyelim )
    hepsinin en kısa zamanda iyileşmesini tgemenni ediyoruz....

yeni server daha hızlı ama yenilik bekliyoırum holuden ben kendi üstüme düşeni yapıp size bomba gibi bi irc hazırlıyıcam zırt pırt kapanan irc falan boş oluyo o yüzden sağlam açıcam buda biraz zaman alıcak....

devteam i kapatıyorum yerine bağımsız bi programcı takımı açılıcak yeni takım basic dili diyil c, c# ve türverini kullanıcak kayıtlarımız başladı :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

amiin :)

gerçekten sağlam bir irc e ihtiyacımız var.. en kısa zamanda..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Evet hasret kalmıştık :) Hayırlı, uğurlu olur inşallah. Umarım bir daha uzun süreli ayrılıklar olmaz, şayet olursa (HolyOne'ın hoşgörüsüne sığınarak) Tahribat.Com yeniden açılıncaya değin http://nuclearboard.proboard3.com 'da hasret giderebiliriz. Kutlu olsun 3.Mayıs

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

bu süre içinde çoğu müridde psikolojik hastalıklar oluştu( tugrulbaba'dada olu$mu$ gözüküyo çok üstüne gitmeyelim )
    hepsinin en kısa zamanda iyileşmesini tgemenni ediyoruz....

yeni server daha hızlı ama yenilik bekliyoırum holuden ben kendi üstüme düşeni yapıp size bomba gibi bi irc hazırlıyıcam zırt pırt kapanan irc falan boş oluyo o yüzden sağlam açıcam buda biraz zaman alıcak....

devteam i kapatıyorum yerine bağımsız bi programcı takımı açılıcak yeni takım basic dili diyil c, c# ve türverini kullanıcak kayıtlarımız başladı :)

RCN idi dimi abi? :)

REcon mu neymiş..

Hepsi yalan Recon mekon bizi bozar, warsa yoqsa RaCoN :)

Ilk Turk Arabası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

TUGRULBABA bunu yazdı:

guzel olmuş... Biz begendik. Dimi alexandr? E-E-Evet Efendi Tugrulbaba! Kes yeter alexandr. Kafanı Kırarız da bir tükürügü bile cok görürüz senin mundar cesedine. Şimdi defol melun.! Başüstüne efendi Tugrulbaba. Bi dahada bana efendi derken büyük harfle yaz alexandr... Baş üstüne e Efendi TUGRULBABA. hA ŞÖYLE..

Eheuehuheu tuğrulbaba gene kendini aştı :D

Abi burda karizma çıkmışsında ( http://members.lycos.co.uk/kilicaslan/Tugrulbaba/4.JPG )

Burda ne demek istio ben onu anlamadım :) ( http://members.lycos.co.uk/kilicaslan/Tugrulbaba/5.JPG ve http://members.lycos.co.uk/kilicaslan/Tugrulbaba/1.JPG )

Ilk Turk Arabası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    Abo bu tugrulbaba acayip biri :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Tugrul babaya laf yok

7 cihana nam salmis kankamdir o ...

saygilar andam

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    kabus bunu yazdı:

Tugrul babaya laf yok

7 cihana nam salmis kankamdir o ...

saygilar andam

Kim tuğrulbabaya laf söyledi, kim yamuk yaptı hemen gösterin belasını :D Neyse Belsına da laf yok adamın çünkü belası biz olcaz ( Tuğrul babanın diil, laf söyleyenin. :) )

Ilk Turk Arabası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    delicevat kokusu geldi yannız o alexandr benjamin olucak
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    oh lan boole muhabbeti ozlemistik.ahuehueohuee tahribat bagimlilik yapiyo kesin.okula gidiom eve gelip de foruma girsem diye can atiom.delisi ollduk forumun
Toplam Hit: 6262 Toplam Mesaj: 32