folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hastanede Çalışmak, Hasta Kayıt İşlemleri Vs..

Hastanede Çalışmak, Hasta Kayıt İşlemleri Vs..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, hastanede çalışmayı düşünüyorum şu sıralar araştırdığım kadarıyla işi yapanlar gayet memnun. Bu iş için illa sertifika mı gerek yoksa tanıdık vs mi bulmamız gerekiyor?

Bide işin + ve - leri nelerdir sizce? İçimizde yapan veya yapmış arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Şuan bi işte çalışıyorum ancak 2 haftaya çıkacağım, psikoloji bırakmadı iş. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hastanede hangi pozisyonda çalışacaksın ? bilgi işlem- temizlik-bakım onarım ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

bazı hastaneler bilgisayar işletmenliği ister.  torpilin varsa hiçbişeye bakılmaz hocam. konu hakkında her türlü sorunu cevaplayabilirim

www.yesilgrow.com - Growshop
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Bilgi işlem yada hasta kayıt, özellikle hasta kayıt istiyorum.

Torpil şart diyorsunuz peki çalışma saatleri olanakları falan nasıldır hocam?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı

08:00 - 17:00 derler ama 07:30 gibi hastanede olmanı isterler. her türlü işte kullanıyorlar ondan sonra hastane içinde hocam kariyer için uygun bir iş değil. Bilgi işlem sorumlıusu olursan o zaman rahat edersin memurlardan bir farkın kalmaz

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

08:00 - 17:00 derler ama 07:30 gibi hastanede olmanı isterler. her türlü işte kullanıyorlar ondan sonra hastane içinde hocam kariyer için uygun bir iş değil. Bilgi işlem sorumlıusu olursan o zaman rahat edersin memurlardan bir farkın kalmaz

İnan şuan ki yaptığım işten iyidir hocam. 5 de çıkacaksak sıkıntı yok haftasonu vs tatil durumları var mı? Maaş nasıl olur, çok soru sordum kbakma hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

tıp sekreterliği kursu gibi bişeyler bitirirsen daha önde olursun hocam devlet kurumları biraz zor ama özellerde daha kolay iş bulabilirsin dış görünüşün iyiyse.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Tıbbi Dökümantasyon ve sekreterlik  bölümü var 2 yıllık

onlar alınıyor diye biliyorum devlet hastanelerine'de özelde

durum nedir bilmiyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

4 saat ve alti calismalarda 15 dk mola

4 - 7.5 saat calismalarda 30 dk mola

7.5 saat ve uzerine 1 saat mola

bir gunde maksimum 8 saat calisabilirsin

gece vardiyalarinda maksimum 7.5 saat calisabilirsin (20:00 - 6:00 arasi)

ek calisma ile gunde maksimum 11 saat calisabilirsin ve bu maasina etki eder.

1-5 yil calisirsan yilda 16 gun yillik izin

5-15 yil calismalarda 20 gun yillik izin

15 yildan fazla calisanlar 26 gunluk yillik izin alabilir 

not: hastanede calismiyorum 6331 sayili is sagilig ve guvenligi yasasinada yazanlari soyluyorum. hastaneler kurumsal olarak calisir ve yukaridaki calisma saatleri gecerlidir.

blackhammer tarafından 16/Ağu/13 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Eğer okulunu okuduysan mevcut zıkkımın biraz iyi diyebilirim ama direkt olarak seni alıyorlarsa işe geçici işçi statüsünde olursun asgari ücret alırsın sigortan yatar yemek verirler o. Ha bi de cumartesi pazarın olur mesai saatlerin bellidir. Ama sana şuraya git bir hafta orada takılacaksın da diyebilirler gel benim sekreterim olacaksın benimkisi tatilde de diyebilirler. Ayrıca bu işi yapanların götü bi' hayli büyük oluyor malum oturmaktan.

Mesela ben staj yaparken okulun döner sermaye müdürlüğünde yapmıştım o da hastane içindeydi oradaki müdürler filan beğenmişti beni iş ayarlıcaz filan demişlerdi bi' kaç kere başhekimle görüştüm filan ama gitmedim. Yani böyle taşaklı bi' torpil lazım girebilmen için ayrıca bizim okulun hastanesi sağlık bakanlığına bağlı değildi yani ondan torpil olayı fazla dönüyor orda.

Caliber tarafından 16/Ağu/13 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Bende tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik okuyacam bunun icin. Memur oluyon, maasi da cok kötü değil.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 8153 Toplam Mesaj: 39