folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Hastanelerin Hasta Yakınından Kan İstemesi

Hastanelerin Hasta Yakınından Kan İstemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

kızılaya hayatta kan vermem uzak durun. hem ihtiyaç anında kan alamıyorsun hem de kanlarımız başka amaçlarda başka yerlerde kullanılıyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek
    masteryoda bunu yazdı

Kızılay' a bağışladığımız kanlar hastanelere gitmiyor mu?

AB RH + genel alıcı kan grubu
    AB RH + olan bir yakınıma ameliyat için kan lazım doktora A rh + im diyorum kabul etmiyor kızılay diyorum kızılaydan almıyoruz diyorlar.
    biz boşuna mı kan bağışı yapıyoruz?

belirli kan gruplarında bağış az olduğundan dolayı böyle bir yol izliyorlar.  çok elzem bir durum olmadan da farklı kan grubu hastaya verilmiyor. 

bu arada kızılay harici yerlerde verdiğiniz kanlar da kızılaya gidiyor orada işlemlerden geçip hastanelerin isteğine göre geri dağıtılıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Aslında Kızılaya kişi adına bağış yapışıyor diye biliyorum. Bende düzenli bağışçıyım. Kime verdiklerine çok takılmıyorum. Sonuç olarak sağlığım için veriyorum. Kan kendini yeniliyor. Ohh hatta kan verdiğim günün akşamı bi ufak rakı açıyorum üfff böyle bi kafa yok :)... tavsiye değil aman heee. 

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    venedikli bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    venedikli bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    venedikli bunu yazdı
    masteryoda bunu yazdı

Kızılay' a bağışladığımız kanlar hastanelere gitmiyor mu?

AB RH + genel alıcı kan grubu
    AB RH + olan bir yakınıma ameliyat için kan lazım doktora A rh + im diyorum kabul etmiyor kızılay diyorum kızılaydan almıyoruz diyorlar.
    biz boşuna mı kan bağışı yapıyoruz?

Evet malesef ben de yıllardır bağışlarım. Kuzenim için kan istemişlerdi. Bağışladığımız kanların hiç bir faydası olmadı.

Tahribat müridlerinin bi listesi vardı böyle durumlar için. Oradan bakmanı öneririm. Hatta dur linkini bulursam koyayım.

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_T4sC9MdlJhRV7Z-CwJtSbZYfonacVvkL-OFA1bF32Q/edit#gid=629619955

altına adımı yazarak devam ettirebilir miyim ayıptır söylemesi bizim köyde benim kana it kanı derler ama(0+)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxzCZRNCvltmSin_js2_0DoVMOJodWOO9P3wkBXUD_7HbnsA/viewform?c=0&w=1

güncel listeyi de paylaşın son güncelleme tarihi 2 sene önce

listeyle @dj_alper ilgileniyor.

benim terbiyesizliğim güncel tutamadım 

siz yinede linkden ekleyin bunlar taşınacak tekrardan bildiğiniz üzere google @alanadı olayını ücretli yaptı ya buda o driverda

kişisel maillime alacam ordan yapalım

yeni konu açarım yeni kanlar gelir..

bakayım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Kizilaya yaptiginiz erzak vs yardimlari suriye sinirindan gectikten sonra parayla satiliyormus

Kan icin de bu orada evletin farkli kafada olcagini sanmiyorum

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Cimer dün dönüş yaptı; Hastanenin kan birimi ile irtibata geçmiş kendileri, hastane eğer yine sizden kan isterse hastanenin kan merkezinde ki X kişisi ile irtibata geçin sağlık bakanlığından Y bey sizinle irtibata geçmiş deyin yeterli dediler.

Toplam Hit: 2376 Toplam Mesaj: 27
abrh+ kan kızılay kan bağış