Hat Taşıma Olayı - Bir Saçmalık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Hocam az önce biri aradı benimde kntrm az olduğu için ( sınırsız sms'im var turkcell içine ) numarada 0534 olunca haliyle mesaj attım kimsiniz diye. Birde baktım neyin nesi kontörüm düşmüş. Şmdi ben akıl edipte kontörüme bakmasam böyle turkcell zannedipte bir kaç kişiye mesaj atsam baksam -30 olsa ne yapıcam. Eskiden ararken - Aradaığınız numara operatör değişmiş vs dandik bir ses uyarı ypardı şimdi o uyarıda yok bu ne malca birşeydir anlamadım gitti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Katılıyorum,canım sıkıldıgında 20-30 kisiye msj yolluyorum,bazen kontorum gidiyor...

Ararken de uyarı vermiyor sanırım..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

Katılıyorum,canım sıkıldıgında 20-30 kisiye msj yolluyorum,bazen kontorum gidiyor...

Ararken de uyarı vermiyor sanırım..

aynen hocam kampüslü arkadaş var arıyorum 15 dk 2 kntr. şimdi ben 150 kntr yüklesem bunla 30 dk konussam 30 dk sonunda -30 kontörüm olsa bunun hesabını kim nasıl vericek :d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Araken ses çıkartıyor ama gene bilemiyorsun hangi hatta olduğunu.Mesajda dediğiniz gibi uyarı yok.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

şimdi şu anda 1 kntrn lafı tabiki edilmez o kadarda cimri deiliz ama :D bu elbet birinin başına büyük ölçekli gelecektir.

"Yok amcamın oğlu aradım 535 di uyarı vermedi 20 dk konustuk daha yeni 100 kntr almıştım hepsi bitti napcam ben vay anam vay " diye tabiki isyaneden olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bunun kontrol şeyi olsa ücretsiz mesaj atsak XYZT ye

örn numarayı yazıp 3131 e gonderin ögrenin hanı şebekede oldugunu

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek
    hıım benımde avea türkcell  e taşıcam:D ama herkez aveali :W mecbureyetten deiştricem  çok sokuor avea :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek

http://www.numaranitasi.gov.tr/PublicWebGUI/

bu adresten taşınıp taşınmadığına bakabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

PowerfuL bunu yazdı:

http://www.numaranitasi.gov.tr/PublicWebGUI/

bu adresten taşınıp taşınmadığına bakabilirsin.

hocam saolasın fakat bu linki bilmeyenler, yolda yüreyenelr nete o anda giremeyecek olanlar. ne yapacak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek
    en güzeli her yöne tarifler. her yöne aynı parayı ödüyorsun. birde her yöne mesajda aldınmı tadından yenmez. yoksa dediğin gibi uğraşılmaz bakmayla. hem hep bilgisayar başında değiliz :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

PowerfuL bunu yazdı:
    en güzeli her yöne tarifler. her yöne aynı parayı ödüyorsun. birde her yöne mesajda aldınmı tadından yenmez. yoksa dediğin gibi uğraşılmaz bakmayla. hem hep bilgisayar başında değiliz :)

örgenci adamız :D örgenci adam beleşcidir para harcamayı sevmez. Şimdi ben avea geçsem her yöne desem 65 lira nerden bulacam. dicenki düşük paket al. düşük paket alsam 5 günde bitiririm dkları. 

Toplam Hit: 1746 Toplam Mesaj: 12