Hata Mı Yapıyorum? (Gm5plus)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

hocalar yarın general mobile 5 plus almayı düşünüyorum da son kez bi tbt ye sorayım dedim
    acaba hata mı yapıyorum ?
    aynı fiyat civarı önerebilceginiz bu cihazı alsan daha iyi diyebilceginiz bir telefon var mı ?
    daha yeni ama gördügünüz yada duydugunuz sorunlar oldu mu bu cihazda ?

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ilk gördüklerim bunlar

https://www.sikayetvar.com/general-mobile-bu-kadar-ilgisizlik-bastan-savma-hizmet-verilemez

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Vakttin varsa biraz bekle bende almayi dusunuyorum ama. Kronik sorun sikintisi varmi yokmu bilmiyoruz. O yuzden beklemek iyi. En yakin fiyat lg g4 var 1300 civari ondada anakart sorunu var. Ki ben biraz daha bekleyelim diyorum bende alicam normalde. 

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bekle. Donanımhaber'de ahize hışırtısı ve bildirim ledinin ekrana sızmasından bahsedilmiş sık sık. Işık sızması demek, kasa açıklığı demek. Ekran zamanla içten toz almaya başlayacak görüntü kalitenini içine edecek.

Kasa açıklığı miksen düzelmez. Fabrikadan neyse o.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

gm almak için özellikle bir sebebin yoksa alma

iyi bir tamirci tanıdıgın yoksa alma

paran çoksa alma   az sa hiç alma

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam cihazın performansının yetmediğini ve ahize ses problemleri oldugunu duydum sogucum makıneden

g4 e bin en iyisi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

g3 deyin bari, gm5plus 1000 lira G4 ise 1600 lira. misal ediyorum yani yoksa lg nasıldır bilmiyorum. ama bana da sorarsan GM alma. GMD kullandım iyi çıktı. sonraki gelenler kötü çıktı, android one iyi çıktı diyorlar ben kullanmadım. başka da GM modeli beğenen yok. GMD hastası biri olarak GMden uzak dur derim.

ne alayım diyorsan Lenovo P70 al hem 200-300 lira daha ucuz hem daha iyi. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

g3 deyin bari, gm5plus 1000 lira G4 ise 1600 lira. misal ediyorum yani yoksa lg nasıldır bilmiyorum. ama bana da sorarsan GM alma. GMD kullandım iyi çıktı. sonraki gelenler kötü çıktı, android one iyi çıktı diyorlar ben kullanmadım. başka da GM modeli beğenen yok. GMD hastası biri olarak GMden uzak dur derim.

ne alayım diyorsan Lenovo P70 al hem 200-300 lira daha ucuz hem daha iyi. 

G3'ün kasa çatlaması, G4'ünde kapanıp açılmama sorunları var. Telefon işinde bin liranın bi değeri yok artık güzel bi şey istiyorsan. 

Hem uygun fiyat, hem sağlam, hemde sorunsuz olsun diyorsanız Samsung'un Galaxy A 2016 serisi cihazlarına bakın. En azından telefonun bi albenisi var, marka değeri var.

Mesala Galaxy A5. 1.250 TL.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Bende alacağım. GM5P çok hoşuma gitti. Evet mevcut sorunlar var. O yüzden mümkünse 2. hatta 3. seri üretimi bekle hocam.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

hocalarım yorumlarınızı okudum teşekkürler.
    @panxer hocam g4ü bende istiyodum ama sizinde bildiginiz gibi oda sorunlu cihazmış
    hatta param gelmiş bu gün içerisinde almayı düşünüyorumda şurda kararsız kaldım
    lenova p70 vs galaxy a5 hocalar lenovayı almak daha mantıklı değil mi ?
    http://kiyaslahadi.com/tr/1/313,278/

bu lenova türevlerindne almalı mıyım ?
    1000 tl civarı önerebilceginiz sorunsuz bir cihazı var mı ? mesela p1 ?

PEAK tarafından 04/May/16 17:05 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Huawei P8 Lite aldım. Çok iyi cihaz. Stabilitesi muhteşem bir kere. 8 x 1.2 ghz işlemci var. 2gb ram. Oyun oynanıyorum hiç ama forumlarda hiç kasma yapmıyor diyorlar. Üst segment telefon değil ama aratmadı hiç. Tavsiye ederim

Toplam Hit: 3659 Toplam Mesaj: 35
gm5 plus almadansonkez gm5 hatamı ? gm5 altalnatifi ?